О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2011 года № 41/409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2011 года № 11-7-104
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/449 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2114) районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 11-7-83 опубликовано в газете «Мунайлы» от 28 января 2011 года № 4-5 (185 - 186) следующие изменений и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет района на 2011 - 2013 годы, в том числе на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 119 831 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 857 026 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 243 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 224 806 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 012 756 тысяч тенге;
2) затраты – 5 377 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 235 553 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 235 701 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 148 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 493 275 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 493 275 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 403 434 тысяч тенге;
погашение займов – 160 645 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250 486 тысяч тенге».
в пункте 2:
в подпункте 1) цифру «99,8» заменить цифрой «100»;
в подпункте 2) цифру «100» заменить цифрой «0»;
в подпункте 4) цифру «100» заменить цифрой «61,4»;
в подпункте 6) цифру «99,7» заменить цифрой «100».

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 желтоқсандағы № 41/409 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 11-7-104 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/449 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2114 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 11-7-83 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2011 жылғы 28 қаңтарда № 4-5 (185 - 186) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет, оның ішінде 2011 жылға 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 119 831 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 857 026 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 243 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 224 806 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 012 756 мың теңге.
2) шығындар – 5 377 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 235 553 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 235 701 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 148 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 493 275 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 493 275 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 403 434 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 160 645 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250 486 мың теңге».
2 - тармақта:
1) тармақшадағы «99,8» саны «100» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «100» саны «61,4» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «99,7» саны «100» санымен ауыстырылсын.

пункт 3 - 2 дополнить следующим новым абзацам:
газификация жилых массивов сельского округа Атамекен, не вошедщих в проект.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     К. Уазир
Секретарь районного
маслихата                               Б. Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждений «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
А. Толыбаева
10 декабря 2011 года
Приложение
к решению районного маслихата
10 декабря 2011 года № 41/409
Районный бюджет на 2011 год
Кат. Кл. Пдк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3

3 - 2 тармақ мынадай жаңа абзацпен толықтырылсын:
Атамекен селолық округінің жобаға енбей қалған тұрғын үй массивтерін газдандыру;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ. Уәзір
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Толыбаева
10 желтоқсан 2011 ж.
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 41/409 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі Сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

2. ЗАТРАТЫ
5 377 553
1
Государственные услуги общего характера
196 895
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
12 673
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
11 774
002
Создание информационных систем
899
122
Аппарат акима района (города областного значения)
84 904
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
81 233
002
Создание информационных систем
2 959
003
Капитальные расходы государственных органов
712
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 015
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 835
022
Капитальные расходы государственных органов
180
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 872
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 692
022
Капитальные расходы государственных органов
180
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 908
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 728
022
Капитальные расходы государственных органов
1 180
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 779
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 545
022
Капитальные расходы государственных органов
234
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 810
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 630
022
Капитальные расходы государственных органов
180
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 513
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 333

2. ШЫҒЫНДАР
5 377 553
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
196 895
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
12 673
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
11 774
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
84 904
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
81 233
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 959
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
712
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 015
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 835
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 872
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 692
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12 908
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 728
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 180
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 779
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 545
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
234
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 810
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 630
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 513
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 333