О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 23 мая 2011 года № 231 "Об утверждении государственного образовательного заказа 2011 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием"
Постановление акимата Костанайской области от 24 августа 2011 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2011 года № 3774. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Костанайской области от 2 июля 2012 года № 08-07/2437

Әкімдіктің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 231 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2011 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 354 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 қыркүйекте № 3774 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 08-07/2437 хатымен

Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Костанайской области от 02.07.2012 № 08-07/2437.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімдігінің 2012.07.02 № 08-07/2437 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа 2011 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием" от 23 мая 2011 года № 231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3763, опубликовано 30 июня 2011 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
в приложении 2 к вышеуказанному постановлению:

1. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2011 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 231 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3763 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 маусымда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 2-қосымшасында: