О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 370 "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 25 января 2011 года № 382. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 26 января 2011 года № 9-1-162
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 370 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-160, опубликованное 11 января 2011 года в газете "Костанай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 13858670,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10530810,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64120,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 674603,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2589137,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14259341,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 258325,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 258325,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -658996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 658996,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 6542,6 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 890,1 тысяча тенге.
3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 1883,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 27877,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5541,0 тысяча тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 қаңтардағы № 382 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-1-162 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-160 тіркелген, 2011 жылдың 11 қаңтарында "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13858670,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10530810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64120,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 674603,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2589137,0 мың теңге;
2) шығыстар – 14259341,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 258325,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 258325,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -658996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 658996,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 6542,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 890,1 мың теңге сомасында.
3-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мына мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттер және республикалық бюджеттен даму трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 1883,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 27877,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 5541,0 мың теңге сомасында;

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 11102,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 55490,0 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 284010,0 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 67100,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 730009,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 135000,0 тысяч тенге.
3-3. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено из республиканского бюджета кредитование на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 864000,0 тысяч тенге.
3-4. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 23400,0 тысяч тенге.
3-5 Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 2400,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 57400,0 тысяч тенге;
на покрытие разницы в цене природного газа государственным коммунальным газоснабжающим и теплоснабжающим предприятиям в сумме 200925,0 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 12199,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 159360,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 16400,0 тысяч тенге.
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 246420,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 521233,0 тысячи тенге.";
в пункте 4 указанного решения:
цифры "108900,0" заменить цифрами "189300,0";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Г. Уралова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
___________ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 370
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 января 2011 года № 382
Бюджет города Костаная на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

үйінде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 11102,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 55490,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 284010,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 67100,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 730009,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 135000,0 мың теңге сомасында.
3-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен кредиттеу 864000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3-4. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 23400,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
3-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен даму трансферттері түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 2400,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 57400,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық газбен жабдықтау және жылумен жабдықтау кәсіпорындарына табиғи газ бағасындағы айырмашылықты жабуға 200925,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 12199,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 159360,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 16400,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 246420,0 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 521233,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында:
"108900,0" деген сандар "189300,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Қостанай
қалалық мәслихатының хатшысы               Г. Уралова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2011 жылғы 25 қаңтардағы
№ 382 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 370 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер