Об образовании избирательных участков в городе Рудном
Решение акима города Рудного Костанайской области от 16 ноября 2011 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 18 ноября 2011 года № 9-2-193. Утратило силу - Решением акима города Рудного Костанайской области от 7 февраля 2014 года № 3
Сноска. Утратило силу - Решением акима города Рудного Костанайской области от 07.02.2014 № 3 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с Рудненской городской избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Рудного согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Рудного".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Рудненской
городской избирательной комиссии
__________________ Ю. Нагерняк
Приложение
к решению акима
от 16 ноября 2011 года № 11
Избирательные участки на территории города Рудного
Избирательный участок № 116
В границах: поселка Горняцкий.
Избирательный участок № 117
В границах: села Перцевка.
Избирательный участок № 118
В границах: поселка Станция Железорудная, Хлебоприемного пункта.
Избирательный участок № 119
В границах: поселка ФЗО.
Избирательный участок № 120
В границах города Рудного: микрорайоны № 6, 6-а.
Избирательный участок № 121
В границах города Рудного: микрорайоны № 4, 5.
Избирательный участок № 122
В границах города Рудного: кварталы № с 51 по 59, улица Корчагина, дома с № 20 по 34 (четные), улица Транспортная, переулок Вишневый.
Избирательный участок № 123
В границах города Рудного: микрорайон № 3.
Избирательный участок № 124
В границах города Рудного: кварталы № 34, 35, 44, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 125
В границах города Рудного: кварталы № 1, 6, 36, 37.
Избирательный участок № 126
В границах города Рудного: кварталы № 2, 3, 3-а, 38.
Избирательный участок № 127
В границах города Рудного: кварталы № 4, 4-а, 9, район Автовокзала.
Избирательный участок № 128
В границах города Рудного: кварталы № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47.
Избирательный участок № 129
В границах города Рудного: кварталы № 14, 16, 17.
Избирательный участок № 130
В границах города Рудного: кварталы № 7, 8, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 131

Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 9-2-193 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 07.02.2014 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Рудный қалалық сайлау комиссиясымен келісім бойынша ШЕШЕМІН:
1. Рудный қаласының аумағындағы сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
__________ Ю. Нагерняк
Әкімінің
2011 жылғы 16 қарашадағы
№ 11 шешіміне қосымша
Рудный қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 116 сайлау учаскесі
Шекараларында: Горняцк поселкесі.
№ 117 сайлау учаскесі
Шекараларында: Перцев селосы.
№ 118 сайлау учаскесі
Шекараларында: Железорудная стансасы поселкесі, Нан қабылдау пункті.
№ 119 сайлау учаскесі
Шекараларында: ФЗО поселкесі.
№ 120 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 6, 6а шағынаудандары.
№ 121 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 4, 5 шағынаудандары.
№ 122 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 51-ден 59-ға дейінгі махаллалар, Корчагин көшесі, № 20-дан 34-ке дейінгі үйлер (жұп сандар), Транспортная көшесі, Вишневый қиылысы.
№ 123 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 3 шағынаудан.
№ 124 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 34, 35, 44, 48, 49, 50 махаллалар.
№ 125 сайлау учаскесі
Шекараларында: № 1, 6, 36, 37 махаллалар.
№ 126 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 2, 3, 3-а, 38 махаллалар.
№ 127 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 4, 4-а, 9 махаллалар, Автовокзал ауданы.
№ 128 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47 махаллалар.
№ 129 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 14, 16, 17 махаллалар.
№ 130 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 7, 8, 11, 13, 15 махаллалар.
№ 131 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: кварталы № 39, 39-а: улица Ленина, дом № 1, улица Кустанайская, дома № 2-а, 2-б, 2-в, 4, 6, улица Восточная, дом № 7.
Избирательный участок № 132
В границах города Рудного: кварталы № 18, 40, 39-а: улица Парковая, дома № 2-а, 2-б, с 5 по 23-а (нечетные), улица Кустанайская, дома № 8, 10, 12, 14, 16, 18, улица Восточная, дом № 13, микрорайон "Южный".
Избирательный участок № 133
В границах города Рудного: кварталы № 24, 30, улица Парковая, дома № 41, 43, 45.
Избирательный участок № 134
В границах города Рудного: микрорайон № 2.
Избирательный участок № 135
В границах города Рудного: микрорайон № 1.
Избирательный участок № 136
В границах города Рудного: микрорайон № 8: улица. Ленина, дома № с 111 по 117, с 123 по 149, улица Горняков, дома с № 68 по 94, улица Парковая, дома № 62, 64.
Избирательный участок № 137
В границах города Рудного: микрорайон № 8: улица Парковая, дома с № 68 по 102, улица Гагарина, дома с № 9, 9-а по 21.
Избирательный участок № 138
В границах города Рудного: микрорайон № 9.
Избирательный участок № 139
В границах города Рудного: микрорайон № 10: улица Ленина, дома с № 153, 153-а по 185, улица Фрунзе, дома № 4, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 140
В границах города Рудного: микрорайон № 10: улица Парковая, дома № 118, 120, улица Фрунзе, дома № 20, 22, 24, улица Франко, дома с № 1 по 23.
Избирательный участок № 141
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица Ленина, дома с № 187, 187-а по 207, улица 50 лет Октября, дома с № 19 по 27.
Избирательный участок № 142
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица 50 лет Октября, дома с № 5 по 17, улица Франко, дома с № 2 по 24.
Избирательный участок № 143
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица 50 лет Октября, дома № 1, 1-а, 3, 3-а, улица Парковая, дома с № 124 по 134, улица Франко, дома с № 26 по 30, поселок Алексеевка.
Избирательный участок № 144
В границах города Рудного: микрорайоны № 18, 23, 28, 29.
Избирательный участок № 145
В границах города Рудного: микрорайон № 13.
Избирательный участок № 146
В границах города Рудного: микрорайон № 14 (за исключением домов по улице 50 лет Октября, № 49, 51, 53).
Избирательный участок № 147
В границах города Рудного: микрорайон № 15: улица 50 лет Октября, дома с № 29 по 39, проспект Комсомольский, дома с № 6 по 14.
Избирательный участок № 148
В границах города Рудного: микрорайон № 15: проспект Комсомольский, дома № 16, 18, с 28 по 40.
Избирательный участок № 149

Шекараларында: Рудный қаласы, № 39, 39-а махаллалар, Ленин көшесі, 1, Қостанай көшесі, № 2-а,2-б, 2-в, 4, 6 үйлер, Восточная көшесі, № 7 үй.
№ 132 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 18, 39-а, 40 махаллалар, Парк көшесі, № 2-а, 2-б, 5-нен 23-а-ға дейінгі үйлер (тақ сандар), Қостанай көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер, Восточная көшесі, № 13 үй, "Южный" шағынауданы.
№ 133 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 24, 30 махаллалар, Парк көшесі, № 41, 43, 45 үйлер.
№ 134 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 2 шағынаудан.
№ 135 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 1 шағынаудан.
№ 136 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 8 шағынаудан: Ленин көшесі, № 111-ден 117-ге дейінгі, 123-тен 149-ға дейінгі үйлер, Горняков көшесі, № 68-ден 94-ке дейінгі үйлер, Парк көшесі, № 62, 64 үйлер.
№ 137 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қ., № 8 шағынаудан: Парк к-сі, № 68-ден 102-ге дейінгі үйлер, Гагарин көшесі, № 9, 9-а бастап 21-дейінгі үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 9 шағынаудан.
№ 139 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 10 шағынаудан: Ленин көшесі, № 153, 153-а-дан 185-ке дейінгі үйлер, Фрунзе көшесі, № 4, 8, 10, 12 үйлер.
№ 140 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 10 шағынаудан: Парк көшесі, № 118, 120 үйлер, Фрунзе көшесі, № 20, 22, 24 үйлер, Франко көшесі, № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 16 шағынаудан: Ленин көшесі, № 187, 187-а-дан 207-ге дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 19-ден 27-ге дейінгі үйлер.
№ 142 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 16 шағынаудан: 50 лет Октября көшесі, № 5-тен 17-ге дейінгі үйлер, Франко көшесі, № 2-ден 24-ке дейінгі үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 16 шағынаудан: 50 лет Октября көшесі, № 1, 1-а, 3, 3-а, Парк көшесі, № 124-тен 134-ке дейінгі үйлер, Франко көшесі, № 26-дан 30-ке дейінгі үйлер, Алексеевка поселкесі.
№ 144 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 18, 23, 28, 29 шағынаудандары.
№ 145 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 13 шағынаудан.
№ 146 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 14 шағынаудан (50 лет Октября көшесі бойындағы № 49, 51, 53 үйлерді қоспағанда).
№ 147 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 15 шағынаудан: 50 лет Октября көшесі, № 29-дан 39-ға дейінгі үйлер, Комсомол даңғылы, № 6-дан 14-ке дейінгі үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 15 шағынаудан: Комсомол даңғылы, 16, 18, 28-ден 40-қа дейінгі үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: микрорайоны № 19, 22, 26, 27.
Избирательный участок № 150
В границах города Рудного: микрорайон № 17, микрорайон № 20: улица Корчагина дома с № 100 по 112, 162, 164, 166.
Избирательный участок № 151
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица 50 лет Октября, дома № 49, 51, 53, с 66 по 98, (за исключением 86-а и 88-а).
Избирательный участок № 152
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица Сандригайло, дома с № 62 по 74, улица 50 лет Октября, дома № 76-а, 86-а, 88-а, 102-б, в, г.
Избирательный участок № 153
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица Сандригайло, дома № 58, 60, улица 50 лет Октября, дома с № 102 по 114, (за исключением 102-б, в, г).
Избирательный участок № 154
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица Корчагина, дома с № 114 по 156.
Избирательный участок № 155
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица Корчагина, дома № 160, с 178 по 194, улица Качарская, дома с № 25 по 39.
Избирательный участок № 156
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица Корчагина, дома № 158, 170, 172, 174, улица Качарская дома с № 41 по 53, улица Сандригайло, дома с № 88 по 100, микрорайоны № 24, 24-а.
Избирательный участок № 157
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46; микрорайон № 2: дома № 65, 75, 76, 83-а.
Избирательный участок № 158
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 40, 41, 42, 47, 48; микрорайон № 2: дома № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87.
Избирательный участок № 159
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15; микрорайон № 2: дома № 77, 78, 79, 80, улица Степная, улица Первостроителей, улица, Привольная, улица Солнечная, переулок Тихий.
Избирательный участок № 160
В границах поселка Качар: микрорайон № 3: дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29.
Избирательный участок № 897
В границах города Рудного: проспект Комсомольский, дом № 49, государственное коммунальное казенное предприятие "Городская больница города Рудного".
Избирательный участок № 898
В границах города Рудного: проспект Комсомольский, дом № 51, государственное коммунальное казенное предприятие "Родильный дом города Рудного".
Избирательный участок № 899
В границах города Рудного: улица 40 лет Октября, дом № 34, государственное коммунальное казенное предприятие "Рудненский городской кожно-венерологический диспансер".
Избирательный участок № 900
В границах города Рудного: улица Парковая, дом № 51, государственное учреждение "Рудненский противотуберкулезный диспансер".
Избирательный участок № 901

Шекараларында: Рудный қаласы, № 19 және 22, 26, 27 шағынаудандары.
№ 150 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 17 шағынаудан, № 20 шағынаудан, Корчагин көшесі, № 100-ден 112, 162, 164, 166-ға дейінгі үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 7 шағынаудан: 50 лет Октября көшесі, № 49, 51, 53 үйлер, № 66-дан 98-ге дейінгі үйлер (86-а және 88-а қоспағанда).
№ 152 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 7 шағынаудан: Сандригайло көшесі, № 62-ден 74-ке дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 76-а, 86-а, 88-а, 102-б, 102-в, 102-г үйлер.
№ 153 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 7 шағынаудан: Сандригайло көшесі, № 58, 60 үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 102-ден 114-ке дейінгі үйлер, (102-б, в, г қоспағанда).
№ 154 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 20 шағынаудан: Корчагин көшесі, №114-тен 156-ға дейінгі үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 20 шағынауданы, Корчагин көшесі, № 160, 178-ден 194-ке дейінгі үйлер, Қашар көшесі, № 25-тен 39-ға дейінгі үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, № 20 шағынаудан: Корчагин көшесі, № 158, 170, 172, 174 үйлер, Қашар көшесі, № 41-ден 53-ке дейінгі үйлер, Сандригайло көшесі, № 88-ден 100-ге дейінгі үйлер, № 24, 24-а шағынаудандары.
№ 157 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қашар поселкесі, № 1 шағынауданы, № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46 үйлер, № 2 шағынауданы № 65, 75, 76, 83-а үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қашар поселкесі, № 1 шағынауданы, № 40, 41, 42, 47, 48, үйлер, № 2 шағынауданы, № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87 үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қашар поселкесі, № 1 шағынауданы № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15 үйлер, № 2 шағынауданы № 77, 78, 79, 80 үйлер, Степная көшесі, Первостроителей көшесі, Привольная көшесі, Солнечная көшесі, Тихий қиылысы.
№ 160 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қашар поселкесі, № 3 шағынаудан: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29 үйлер.
№ 897 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, № 49 үй, "Рудный қаласының қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 898 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, № 51 үй, "Рудный қаласының перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 899 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, 40 лет Октября көшесі, № 34 үй, "Рудный қалалық тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 900 сайлау учаскесі
Шекараларында: Рудный қаласы, Парк көшесі, № 51 үй, "Рудный туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі.
№ 901 сайлау учаскесі

В границах поселка Качар: 1 микрорайон, дом № 44, государственное коммунальное казенное предприятие "Качарская городская больница".

Шекараларында: Қашар поселкесі, 1-шағынаудан, № 44 үй, "Қашар қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.