О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 11 ноября 2011 года № 528. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 23 ноября 2011 года № 9-2-194
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 392 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-175, опубликованное 7 января 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 648 796,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 854 815,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 324,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 166 956,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 600 701,3 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 8 325 118,3 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       Ф. Виноградов
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу
Рудному Налогового
департамента по
Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________ С. Ахметов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
___________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
___________ С. Искуженов
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың жылғы желтоқсандағы Рудный қаласының жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы 2011 жылғы 11 қарашадағы № 528 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қарашада № 9-2-194 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-175, 2011 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 648 796,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 854 815,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26 324,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 166 956,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 600 701,3 мың теңге;";
2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 8 325 118,3 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Ф. Виноградов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
салық департаменті Рудный
қаласы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ С. Ахметов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ М. Дуспулов
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Рудный қалалық
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ С. Искуженов
Мәслихаттың