О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 декабря 2011 года № 541. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 28 декабря 2011 года № 9-2-197
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 10990080,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8725496,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15494,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 167515,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2081575,2 тысячи тенге;
2) затраты – 11101733,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67098,9 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67098,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -178751,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178751,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 24.01.2012 № 550; от 16.02.2012 № 16; от 11.04.2012 № 37; от 16.05.2012 № 47 (вводится в действие с 01.01.2012); от 27.07.2012 № 60 (вводится в действие с 01.01.2012); от 18.10.2012 № 78 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 № 84 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Принять к сведению, что размер бюджетного изъятия в областной бюджет из городского бюджета города Рудного на 2012 год составляет 3560126,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2012 год в сумме 77334,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 18.10.2012 № 78 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного на 2012 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2012 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2012 год согласно приложению 6.

Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 9-2-197 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10990080,2 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 8725496,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15494,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 167515,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2081575,2 мың теңге;
2) шығындар – 11101733,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 67098,9 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 67098,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -178751,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178751,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012.01.24 № 550; 2012.02.16 № 16; 2012.04.11 № 37; 2012.05.16 № 47 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.27 № 60 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.10.18 № 78 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 № 84 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Рудный қаласының 2012 жылға арналған қалалық бюджетінен облыстық бюджетіне алынатын бюджеттік алымдар көлемі 3560126,0 мың теңге құрайтыны мәліметке алынсын.
3. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 77334,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012.10.18 № 78 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Рудный қаласының 2012 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған Горняцк поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және 2012 жылға арналған Қашар поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

458
Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
района (города областного
значения)
117005,0
065
Формирование или увеличение
уставного капитала юридических
лиц
117005,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 541
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения городского бюджета города Рудного на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
464
Отдел образования района (города
областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 541
Приложение 2
к решению маслихата
от 16 мая 2012 года № 47
Перечень бюджетных программ поселка
Горняцкий на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 16.05.2012 № 47 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления

458
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі
117005,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
117005,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VІ. Бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін
пайдалану)
0,0
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 541 шешіміне 4-қосымша
Рудный қаласының 2012 жылға арналған қалалық бюджетті
атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім
бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 541 шешіміне 5-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 16 мамырдағы
№ 47 шешіміне 2-қосымша
2012 жылға арналған Горняцк поселкесінің
бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012.05.16 № 47 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар