Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 25 февраля 2011 года № 9-3-144. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 мая 2020 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.05.2020 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", в целях упорядочения размещения агитационных печатных материалов в связи с проведением выборов депутатов Аркалыкского городского маслихата по Горнякскому избирательному округу № 3 и Аркалыкскому избирательному округу № 6 вместо выбывших, акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов:
1) щиты у здания городского Дворца культуры, государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аркалыкская продовольственная компания" акимата города Аркалыка, стенды у здания средних школ № 2, 5;
2) тумба у торгового дома "Айна".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Н. Шалдыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аркалыкской
городской территориальной
избирательной комиссии
_______ Ш. Тасмагамбетов

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 63 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда № 9-3-144 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.05.2020 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихатының № 3 Горняк сайлау округі және № 6-Арқалық сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттардың орнына сайлау өткізуге байланысты үгіттік баспа материалдарын орналастыруды ретке келтіру мақсатында Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін келесі орындар белгіленсін:
1) қалалық Мәдениет сарайы, Арқалық қаласы әкімдігінің "Арқалықтың азық-түлік компаниясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараттарының жанында тақталар № 2, 5-орта мектептері ғимараттарының жанында стендтер;
2) "Айна" сауда үйінің жанында тұғырлық.
2. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Шалдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Арқалық қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_________ Ш. Тасмағамбетов