О внесении изменения в решение маслихата от 17 сентября 2010 года № 205 "О правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 19 октября 2011 года № 291. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 11 ноября 2011 года № 9-6-132. Утратило силу - Решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 31 октября 2012 года № 77
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 31.10.2012 № 77.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", стандартом государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О правилах оказания жилищной помощи" от 17 сентября 2010 года № 205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под номером 9-6-115, опубликованное 22 октября 2010 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменение:
в правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган в течение 10 календарных дней с момента предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов уведомляет заявителя о назначении жилищной помощи, либо дает мотивированный ответ об отказе в назначении жилищной помощи, один экземпляр которого передается заявителю.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           Б. Дауитбаев
Временно исполняющий обязанности
секретаря Амангельдинского
районного маслихата                        Ж. Олжагулова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Амангельдинского района"
___________________ М. Тобагабулов
19 октябрь 2011 год
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Амангельдинского района
_______________ Ж. Сеилова
19 октябрь 2011 год
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Амангельдинского района"
______________ Карбозов Т.
19 октябрь 2011 год

Мәслихаттың 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 205 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 19 қазандағы № 291 шешімі. Қостанай облысы Амангелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада № 9-6-132 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы № 77 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2012.10.31 № 77 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 205 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-6-115 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қазанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілген:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға қажетті құжаттар ұсынылған сәттен бастап күнтізбелік 10 күннің ішінде өтініш берушіге тұрғын үй көмегі тағайындалғаны немесе тұрғын үй көмегін тағайындаудан бас тарту туралы дәлелденген жауабын береді, жауаптын бір данасы өтініш берушіге беріледі.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               Б. Дәуітбаев
Аманкелді аудандық
мәслихаты хатшысының
уақытша міндетін атқарушы                  Ж. Олжағұлова
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ М. Тобағабулов
19 қазан 2011 жыл
"Аманкелді ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы __________ Ж. Сеилова
19 қазан 2011 жыл
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Т.Карбозов
19 қазан 2011 жыл