О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 257 "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 14 ноября 2011 года № 79. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 23 ноября 2011 года № 9-8-188
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 4 ноября 2011 года № 444 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3780) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 257 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-167, опубликовано 7 января 2011 года, 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 28 января 2011 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1719414,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 398372 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17788 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10007 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1293247,8 тысячи тенге;
2) затраты – 1725749,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16649,5 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 17243 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 593,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5525 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5525 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) – -28509,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28509,4 тысячи тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 3537,3 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 3287,4 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 249,9 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № 79 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қарашада № 9-8-188 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 444 "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3780 нөмірімен тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтарда, 2011 жылғы 14 қаңтарда, 2011 жылғы 21 қаңтарда, 2011 жылғы 28 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес оның ішінде, 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1719414,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 398372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17788 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10007 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1293247,8 мың теңге;
2) шығындар – 1725749,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 16649,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17243 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 593,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5525 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5525 мың теңге;
5) тапшылық (профицит) – -28509,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті қолдану) – 28509,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді 3537,3 мың теңге сомада қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 3287,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 249,9 мың теңге сомасында.";

пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 14990,6 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов – 3650,4 тысячи тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям), на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей – 7212 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" – 659 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 25149,8 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8192 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 1008 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 6332 тысячи тенге, в том числе:
создание центров занятости – 5617 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 715 тысяч тенге;
на увеличение размеров доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 6524 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 3760 тысяч тенге.";
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены выплаты сумм бюджетных кредитов, полученных из республиканского бюджета, для реализации мер социальной поддержки специалистов – 17243 тысячи тенге.";
пункт 3-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, полученных из областного бюджета в 2010 году, для реализации мер социальной поддержки специалистов - 8896 тысяч тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 0,7 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Ж. Ахметов
Исполняющий обязанности
секретаря Денисовского
районного маслихата                        В. Ткач
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
_____________ Рахметова С. Ф.
Приложение
к решению маслихата
от 14 ноября 2011 года № 79
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 257
Бюджет Денисовского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д о х о д ы

көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен шығындар келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 14990,6 мың теңге;
мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға – 3650,4 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 7212 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 659 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2011-2020 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 25149,8 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8192 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 15949,8 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 1008 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 6332 мың теңге:
жұмыспен қамту орталықтарын құру – 5617 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялау – 715 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 6524 мың теңге;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 3760 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер – 17243 мың теңге сомаларын төлеуі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 2010 жылы облыстық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару - 8896 мың теңге және 0,7 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету қарастырылғаны ескерілсін.";
1 қосымша осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ж. Ахметов
Денисов аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы                        В. Ткач
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ С.Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 79 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 257 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер