Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Жангельдинского района
Постановление акимата Жангельдинского района Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 22 февраля 2011 года № 9-9-128. Утратило силу - Постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 3 февраля 2014 года № 57
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 03.02.2014 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов на территории Жангельдинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жангельдинского района Амирову Т.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жангельдинского района                Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Жангельдинской районной
избирательной комиссии
______________ К. Алибек
Приложение
к постановлению акимата
от 21 февраля 2011 года № 6
Места для размещения агитационных печатных материалов
на территории Жангельдинского района
Населенные
пункты
Места для размещения
агитационных печатных
материалов
1
село Торгай
Щит у здания государственного
учреждения "Дом культуры имени
Н. Ахметбекова Жангельдинского
районного отдела культуры,
развития языков, физической
культуры и спорта";
Щит у здания государственного
учреждения "Жангельдинской
районной детско-юношеской
спортивной школы Управления
туризма, физической культуры и
спорта акимата Костанайской
области;
Щит у здания государственного
учреждения "Жангельдинская
районная территориальная инспекция
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан".
2
село Тауш
Щит у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Жаркольского аульного округа
Жангельдинского района";
Щит у библиотеки села Тауш.
3
село Сужарган
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Канапии Койдосова";
Щит у клуба села Сужарган.
4
село Сага
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Мыржакыпа Дулатова" отдела
образования Жангельдинского
района;
Щит у клуба села Кызбель.
5
село Карасу
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Ахмета Байтурсынова" отдела
образования Жангельдинского
района;
Щит у клуба села Карасу.
6
аул Акколь
Щит у библиотеки аула Акколь;
Щит у здания государственного
учреждения "Аппарат акима аула
Акколь Жангельдинского района".
7
село Кокалат
Щит у здания государственного
учреждения "Албарбогетская средняя
школа" отдела образования
Жангельдинского района;
Щит у клуба села Кокалат.
8
село Аралбай
Щит у здания государственного
учреждения "Аппарат акима села
Аралбай Жангельдинского района";
Щит у клуба села Аралбай.
9
село Калам-Карасу
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Гафу Кайырбекова" отдела
образования Жангельдинского
района;
Щит у клуба села Калам-Карасу.
10
село Акшыганак
Щит у библиотеки села Акшыганак;
Щит у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Акшыганакского аульного округа
Жангельдинского района".
11
село Шеген
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Аманкелды Жангельдинского района";
Щит у клуба села Шеген.
12
село Милисай
Щит у здания государственного
учреждения "Аппарат акима села
Милисай Жангельдинского района";
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Сырбая Мауленова Жангельдинского
района".
13
село Шили
Щит у здания государственного
учреждения "Средняя школа имени
Кайнекея Жармаганбетова
Жангельдинского района";
Щит у здания государственного
учреждения "Аппарат акима села
Шили Жангельдинского района".
14
село Бидайык
Щит у здания государственного
учреждения "Бидайыкская основная
школа" отдела образования
Жангельдинского района.

Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 6 қаулысы. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 9-9-128 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 03.02.2014 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жангелдин ауданы әкімінің аппарат басшысы Т.Қ. Амировке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауданының әкімі                  Н. Төлепов
КЕЛІСІЛДІ:
Жангелді аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ Қ. Әлібек
Әкімдіктің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 6 қаулысына қосымша
Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін ОРЫНДАР
Елді-мекендер Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
1
Торғай селосы
Жангелдин ауданының мәдениет,
тілдерді дамыту, дене шынықтыру және
спорт бөлімінің "Н. Ахметбеков
атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі туризм,
дене шынықтыру және спорт
басқармасының "Жангелдин аудандық
балалар-жасөспірмдер спорт мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимараты
жанындағы тақта;
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Жангелдин аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
ғимараты жанындағы тақта.
2
Тәуіш селосы
"Жангелдин ауданы Жаркөл ауылдық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимараты
жанындағы тақта;
Тәуіш селолық кітапханасы жанындағы
тақта.
3
Сужарған селосы
"Қанапии Қойдосов атындағы орта
мектеп" мемлекеттік мекемесі
ғимараты жанындағы тақта;
Сужарған селосы клубы жанындағы
тақта.
4
Саға селосы
Жангелдин ауданының білім беру
бөлімінің "Мыржақып Дулатов атындағы
орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимараты жанындағы тақта;
Қызбел селолық клубы жанындағы
тақта.
5
Қарасу селосы
Жангелдин ауданының білім беру
бөлімінің "Ахмет Байтұрсынов
атындағы орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта;
Қарасу селосы клубы жанындағы тақта.
6
Ақкөл ауылы
Ақкөл ауылдық кітапханасы жанындағы
тақта;
"Жангелдин ауданының Ақкөл ауылы
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
7
Көкалат селосы
Жангелдин ауданының білім беру
бөлімінің "Албарбөгет орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимараты
жанындағы тақта;
Көкалат селолық клубы жанындағы
тақта.
8
Аралбай селосы
"Жангелдин ауданының Аралбай селосы
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта;
Аралбай селолық клубы жанындағы
тақта.
9
Қалам-Қарасу
селосы
Жангелдин ауданының білім беру
бөлімінің "Ғафу Қайырбеков атындағы
орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимараты жанындағы тақта;
Қалам-Қарасу селолық клубы жанындағы
тақта.
10
Ақшығанақ селосы
Ақшығанақ селолық кітапханасы
жанындағы тақта;
"Жангелдин ауданының Ақшығанақ
ауылдық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимараты
жанындағы тақта.
11
Шеген селосы
"Жанкелдин ауданы Аманкелді атындағы
орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимараты жанындағы тақта;
Шеген селолық клубы жанындағы тақта.
12
Милісай селосы
"Жангелдин ауданының Милісай селосы
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта;
"Жангелдин ауданы Сырбай Мәуленов
атындағы орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
13
Шилі селосы
"Жангелдин ауданының Қайнекей
Жармағанбетов атындағы орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимараты
жанындағы тақта;
"Жангелдин ауданының Шилі селосы
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
14
Бидайық селосы
Жангелдин ауданының білім беру
бөлімінің "Бидайық негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимараты
жанындағы тақта.