О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 199 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 18 апреля 2011 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 27 апреля 2011 года № 9-9-131
Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 199 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-9-126, опубликовано 4 января 2011 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новый редакции:
"1) доходы – 1675985 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103171 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 20865 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1550284 тысяч тенге;
2) затраты – 1686644,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42820,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42820,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 27569,5 тысяч тенге.";
пункт 2-2 указанного решения изложить в новый редакции:
"2-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15705 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 6105 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 1530 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 6704 тысяч тенге, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6418 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 286 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-4, 2-5, 2-6 следующего содержания:
"2-4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 4096 тысяч тенге.
2-5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 243 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Жангелдин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 215 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 сәуірде № 9-9-131 тіркелді
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-9-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 4 қаңтарында "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1675985 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер бойынша – 20865 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1550284 мың теңге;
2) шығындар – 1686644,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42820,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42820,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27569,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшердегі қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге - 15705 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға - 6105 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға - 1530 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 6704 мың теңге, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 6418 мың теңге;
жалақаны ішінара жартылай қаржыландыруға - 286 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-42-52-6 тармақтарымен толықтырылсын:
"2-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастыру техникасын сатып алуға – 4096 мың теңге сомасында.
2-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 243 мың теңге сомасында.

2-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на капитальный ремонт фасадов, внутренних помещений и электротехнических сетей государственное учреждение "Средняя школа имени Н.Г. Иванова" отдела образования Жангельдинского района в селе Торгай в сумме 35000 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
очередной сессии
Жангельдинского
районного маслихата                        К. Карбозов
Секретарь
Жангельдинского
районного маслихата                        Т. Даркенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_________________ Д. Бидашев
Приложение 1
к решению маслихата

"2-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
Торғай селосындағы Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Н.Г. Иванов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің қасбеттерін, ішкі бөлмелерін және электр техникалық тораптарының күрделі жөндеу жұмыстарына - 35000 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин
аудандық мәслихаты
кезекті сессиясының
төрағасы                                   К. Карбозов
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Даркенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Д. Бидашев
Мәслихаттың

473
006
000
10
1
473
011
000
продолжение таблицы:
Наименование
Наименование государственного
учреждения
Услуги по обеспечению деятельности
маслихата района (города областного
значения)
Государственное учреждение
"Аппарат Жангельдинского районного
маслихата"
Капитальные расходы государственных
органов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района (города областного
значения)
Государственное учреждение
"Аппарат акима Жангельдинского
района"
Капитальные расходы государственных
органов
Мероприятия в рамках исполнения
всеобщей воинской обязанности
Предупреждение и ликвидация
чрезвычайных ситуаций масштаба района
(города областного значения)
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Аккол"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима Албарбогетского
аульного округа"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима Акшыганакского
аульного округа"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима Амангельдинского
аульного округа"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Бидайык"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима Калам-Карасуского
аульного округа"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Карасу"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Аралбай"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Сужарган"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима Жаркольского
аульного округа"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Милисай"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Шили"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима Кызбельского
аульного округа"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Торгай"
Капитальные расходы государственных
органов
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных
пунктов
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
Обеспечение функционирования
автомобильных дорог в городах
районного значения, поселках, аулах
(селах), аульных (сельских) округах
Услуги по реализации государственной
политики в области исполнения бюджета
района (города областного значения) и
управления коммунальной собственностью
района (города областного значения)
Государственное учреждение
"Отдел финансов Жангельдинского
района"
Организация работы по выдаче разовых
талонов и обеспечение полноты сбора
сумм от реализации разовых талонов
Организация приватизации коммунальной
собственности
Учет, хранение, оценка и реализация
имущества, поступившего в коммунальную
собственность
Капитальные расходы государственных
органов
Чрезвычайный резерв местного
исполнительного органа района (города
областного значения) для ликвидации
чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера на территории
района (города областного значения)
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Возврат неиспользованных
(недоиспользованных) целевых
трансфертов
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
Услуги по реализации государственной
политики в области формирования и
развития экономической политики,
системы государственного планирования
и управления района (города областного
значения)
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жангельдинского
района"
Капитальные расходы государственных
органов
Обеспечение деятельности организаций
дошкольного воспитания и обучения
Государственное коммунальное
казенное предприятие Детский сад
"Балдырган"
Государственное коммунальное
казенное предприятие Детский сад
"Куншуак"
Увеличение размера доплаты за
квалификационную категорию учителям
школ и воспитателям дошкольных
организаций образования за счет
трансфертов из республиканского
бюджета
Государственное учреждение
"Отдел образования Жангельдинского
района"
Общеобразовательное обучение
Дополнительное образование для детей
Государственное учреждение
"Школа искусств имени
Б. Хамзина"
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
образования
Государственное учреждение
"Отдел образования Жангельдинского
района"
Приобретение и доставка учебников,
учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования
района (города областного значения)
Проведение школьных олимпиад,
внешкольных мероприятий и конкурсов
районного (городского) масштаба
Ежемесячные выплаты денежных средств
опекунам (попечителям) на содержание
ребенка сироты (детей-сирот), и
ребенка (детей), оставшегося без
попечения родителей за счет
трансфертов из республиканского
бюджета
Обеспечение оборудованием, программным
обеспечением детей-инвалидов,
обучающихся на дому за счет
трансфертов из республиканского
бюджета
Программа занятости
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных
программ Жангельдинского района"
Общественные работы
Профессиональная подготовка и
переподготовка безработных
Дополнительные меры по социальной
защите граждан в сфере занятости
населения
Оказание мер государственной поддержки
участникам Программы занятости 2020
Государственная адресная социальная
помощь за счет средств местного
бюджета
Жилищная помощь
Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям
местных представительных органов за
счет средств бюджета района
Материальное обеспечение
детей-инвалидов, воспитывающихся и
обучающихся на дому
Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому за счет средств
местного бюджета
Государственные пособия на детей до 18
лет за счет средств местного бюджета
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
Обеспечение деятельности центров
занятости за счет трансфертов из
республиканского бюджета
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
обеспечения занятости и реализации
социальных программ для населения
Оплата услуг по зачислению, выплате и
доставке пособий и других социальных
выплат
Капитальные расходы государственных
органов
Поддержка частного предпринимательства
в рамках программы "Дорожная карта
бизнеса - 2020" реализация программы
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
Поддержка культурно-досуговой работы
Государственное учреждение
"Дом культуры имени
Н. Ахметбекова"
Функционирование районных (городских)
библиотек
Государственное учреждение
"Централизованная библиотечная
система"
Проведение спортивных соревнований на
районном (города областного значения)
уровне
Государственное учреждение
"Отдел культуры, развития языков,
физической культуры и спорта
Жангельдинского района"
Подготовка и участие членов сборных
команд района (города областного
значения) по различным видам спорта на
областных спортивных соревнованиях
Развитие государственного языка и
других языков народа Казахстана
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
культуры, развития языков, физической
культуры и спорта
Капитальные расходы государственных
органов
Услуги по проведению государственной
информационной политики через газеты и
журналы
Государственное учреждение
"Отдел внутренней политики
Жангельдинского района"
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
информации, укрепления
государственности и формирования
социального оптимизма граждан
Реализация региональных программ в
сфере молодежной политики
Капитальные расходы государственных
органов
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
развития предпринимательства,
промышленности и сельского хозяйства
Государственное учреждение
"Отдел предпринимательства и
сельского хозяйства
Жангельдинского района"
Капитальные расходы государственных
органов
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
социальной сферы сельских населенных
пунктов
Реализация мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских
населенных пунктов за счет целевых
трансфертов из республиканского
бюджета
Услуги по реализации государственной
политики в области регулирования
земельных отношений на территории
района (города областного значения)
Государственное учреждение
"Отдел земельных отношении
Жангельдинского района"
Капитальные расходы государственных
органов
Организация сохранения
государственного жилищного фонда
Государственное учреждение
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Жангельдинского района"
Обеспечение жильем отдельных категорий
граждан за счет средств местного
бюджета
Функционирование системы водоснабжения
и водоотведения
Обеспечение функционирования
автомобильных дорог за счет средств
местного бюджета
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Строительство и (или) приобретение
жилья государственного коммунального
жилищного фонда
Государственное учреждение
"Отдел строительства, архитектуры
и градостроительства
Жангельдинского района"
Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского
бюджета
Реализация программы за счет средств
местного бюджета
Развитие и обустройство
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры за счет трансфертов из
республиканского бюджета
Развитие системы водоснабжения
Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского
бюджета
Реализация программы за счет средств
местного бюджета
Услуги по реализации государственной
политики в области строительства,
архитектуры и градостроительства на
местном уровне
Капитальные расходы государственных
органов
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в сфере
ветеринарии
Государственное учреждение
"Отдел ветеринарии
Жангельдинского района"
Обеспечение функционирования
скотомогильников (биотермических ям)
Организация санитарного убоя больных
животных
Проведение противоэпизоотических
мероприятий

473
006
000
10
1
473
011
000
кестенің жалғасы:
Атауы
Мекеменің аты
Аудан (облыстық маңызы бар) мәслихатының қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
"Жангелдин аудандық
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Аудан (облыстық маңызы бар) әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
"Жангелдин ауданы әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару
шеңберіндегі іс-шаралар
Аудан (облыстық маңызы бар) ауқымындағы төтенше
жағдайлардың алдын алу және оларды жою
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Ақкөл селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Албарбөгет ауылдық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Ақшығанақ ауылдық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Амангелді ауылдық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Бидайық селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Қалам-Қарасу ауылдық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Қарасу селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Аралбай селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Сужарған селосы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Жаркөл ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Милісай селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Шилі селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Қызбел ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
"Торғай селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық
меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы
мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
"Жангелдин ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және
біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды
жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу,
сақтау, бағалау және сату
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы
төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның
(облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы
органының төтенше резерві
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру
немесе ұлғайту
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған)
трансферттерді қайтару
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет
алдындағы борышын өтеу
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау
жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды
(облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы
мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
"Жангелдин ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін
қамтамасыз ету
"Балдырған" балабақшасы
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорыны
"Күншуақ" балабақшасы
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорыны
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі
ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін
қосымша ақы көлемін ұлғайтуды республикалық
бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен іске
асыру
"Жангелдин ауданының
білім беру бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Жалпы білім беру
Балаларға қосымша білім беру
"Б. Хамзин атындағы өнер
мектебі" мемлекеттік
мекемесі
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы
мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
"Жангелдин ауданының
білім беру бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар
мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және
жеткізу
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп
олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды
өткізу
Жетім баланы (жетім балаларды) және
ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы
(балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай
сайынғы ақшалай қаражат төлемдерін республикалық
бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен іске
асыру
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен,
бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуді
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
есебiнен іске асыру
Еңбекпен қамту бағдарламасы
"Жангелдин ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Қоғамдық жұмыстар
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды
әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға
мемлекеттік қолдау шараларын көрсету
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен
іске асыру
Тұрғын үй көмегі
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына
әлеуметтік көмекті жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек
көрсетуді жергілікті бюджет қаражаты есебінен
іске асыру
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен
іске асыру
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес,
мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі
мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз
етуді республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебiнен іске асыру
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік
бағдарламаларды қамтамасыз етуді іске асыру
саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
жөніндегі қызметтер
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша
қызметтерге ақы төлеу
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы
шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
есебiнен іске асыру
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
"Н. Ахметбеков атындағы
мәдениет үйі"
мемлекеттік мекемесі
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
"Орталықтандырылған
кітапханалар жүйесі"
мемлекеттік мекемесі
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде
спорттық жарыстар өткiзу
"Жангелдин ауданының
мәдениет, тілдерді
дамыту, дене шынықтыру
және спорт
бөлімі"мемлекеттік
мекемесі
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық
маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн
дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына
қатысуы
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының
басқа да тілдерін дамыту
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене
шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
"Жангелдин ауданының
ішкі саясат бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті
нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін
қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру
жөніндегі қызметтер
Жастар саясаты саласындағы өңірлік
бағдарламаларды іске асыру
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және
ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты
іске асыру жөніндегі қызметтер
"Жангелдин ауданының
кәсіпкерлік және ауыл
шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
үшін бюджеттік кредиттер
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер
әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағындағы жер
қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
"Жангелдин ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын
ұйымдастыру
"Жангелдин ауданының
тұрғын үй -коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен
қамтамасыз ету жергілікті бюджет қаражаты
есебінен іске асыру
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет
етуі
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз
етуді жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске
асыру
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үй құрылысы және (немесе) сатып алу
"Жангелдин ауданының
құрылыс, сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін
трансферт есебінен іске асыру
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен
іске асыру
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту
және жайластыруды республикалық бюджеттен
берілетін трансферттер есебiнен іске асыру
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін
трансферт есебінен іске асыру
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен
іске асыру
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала
құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы
мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
"Жангелдин ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың)
жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу