О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 199 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 29 июля 2011 года № 232. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 10 августа 2011 года № 9-9-135
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-9-126, опубликовано 4 января 2011 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1) доходы – 1 677 911 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103 171 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 20865 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 552 210 тысяч тенге;
2) затраты – 1688 570,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24261,2 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 772 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7900 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42820,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 42820,5 тысяч тенге;
поступление займов- 16023 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств -27569,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на приобретение компьютерных классов для организации среднего образования в сумме - 2208 тысяч тенге.";
абзац четвертый пункта 2-2 указанного решения изложить в новой редакций:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 5640 тысяч тенге.";
пункт 2-2 указанного решения дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300 тысяч тенге.";
абзац второй пункта 2-3 указанного решения изложить в новой редакций:
"инженерные сети к 12-квартирному жилому дому в селе Торгай по улице К.Алтынсары, 67 в сумме 22227 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-7 следующего содержания:
"2-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 817 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Жангелдин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 232 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 тамызда № 9-9-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-9-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 4 қаңтарында "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 677 911 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-20865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 552 210 мың теңге;
2) шығындар – 1 688 570,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24261,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7900 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7900 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42820,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 820,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16023 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27569,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) орта білім беру ұйымдарына компьютерлік сыныптар сатып алуға 2208 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағының төртінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 5640 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағы мынадай мазмұндағы сегізінші азат жолымен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 1300 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-3 тармағының екінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"Торғай селосындағы Қ.Алтынсары көшесі, 67 үйдегі 12 пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желісіне 22227 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-7 тармағымен толықтырылсын:
"2-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер 817 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.