О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 199 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 15 ноября 2011 года № 253. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 25 ноября 2011 года № 9-9-140
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-9-126, опубликовано 4 января 2011 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 1 673 040,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 109 900,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 5237,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1546,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 556 357,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1683 924,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15251,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 16023,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 772,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7676,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7676,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33810,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33810,3 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 11527,2 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1437,0 тысяч тенге.";
пункта 2-2 указанного решения изложить в новой редакции:
2-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
"на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 10633,2 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4763,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Жангелдин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 253 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада № 9-9-140 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-9-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 4 қаңтарында "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 673 040,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 109 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5237,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-1546,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 556 357,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 683 924,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15251,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 16023,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 772,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7676,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 7676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33810,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33810,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 11527,2 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1437,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырығаны ескерілсін:
"негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға – 10633,2 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 4763,0 мың теңге сомасында;

на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 14690,1 тысяч тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 4107,9 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 6301,0 тысяч тенге, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6015,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 286,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
временно исполняющий обязанности
секретаря Жангельдинского
районного маслихата                        К. Омар
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_________________ Д.Бидашев
15 ноября 2011 года
Приложение
к решению маслихата
от 15 ноября 2011 года № 253
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 199
Районный бюджет Жангельдинского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ

эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 14690,1 мың теңге сомасында;
мамандардың әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру үшін - 4107,9 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға - 6301,0 мың теңге, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6015,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара жартылай қаржыландыруға – 286,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Жангелдин
аудандық мәслихаты хатшысының
уақытша міндетін атқарушы                  Қ. Омар
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Д.Бидашев
2011 жылғы 15 қараша
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 қарашадағы
№ 253 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 199 шешіміне 1 қосымша
Жангелдин ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР