О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 307 "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 22 января 2011 года № 320. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 26 января 2011 года № 9-10-154
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-153, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 2 723 333,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 480,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 967,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 886,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 614 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 644 021,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 551,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 678,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 127,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 90 977,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 90 977,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 37 216,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 216,8 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 6), 7)следующего содержания:
"6) 6 480,0 тысяч тенге – на строительство водовода от водоочистного сооружения - 2 до водоочистного сооружения - 1 в городе Житикаре;
7) 10 000,0 тысяч тенге – на строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения районного центра Житикаринского района";
дополнить указанное решение пунктами 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 320 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-10-154 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 723 333,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 098 480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 967,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 886,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 614 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 644 021,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 551,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26 678,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 127,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 90 977,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 90 977,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 37 216,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – - 37 216,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4 тармағы мынадай мазмұндағы 6), 7)тармақшалармен толықтырылсын:
"6) 6 480,0 мың теңге – Жітіқара қаласындағы 2-су тазартқыш құрылысынан 1-су тазартқыш құрылысына дейін суаққының салынуына;
7) 10 000,0 мың теңге - Жітіқара ауданының аудандық орталығын сумен жабдықтау үшін жер асты суларының Шортанды кен орнынан суаққының құрылысына;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және республикалық бюджеттен дамытуға арналған трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

1) 7 984,0 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 1 528,0 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
3) 1 882,0 тысячи тенге – на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) 12 291,0 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5) 5 541,0 тысяча тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
6) 2 907,0 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
7) 17 717,0 тысяч тенге – на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях;
8) 24 041,0 тысяча тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;
9) 3 120,0 тысяч тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020";
10) 69 765,0 тысяч тенге – на строительство газораспределительных сетей в микрорайоне "Желтоқсан" в городе Житикаре;
11) 58 322,0 тысячи тенге – на строительство водовода от водоочистного сооружения - 2 до водоочистного сооружения - 1 в городе Житикаре;
12) 90 000,0 тысяч тенге – на строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения районного центра Житикаринского района.
4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета бюджетного кредита для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 9 792,0 тысячи тенге.
4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7 219,3 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет - 7 218,9 тысяч тенге, в областной бюджет - 0,4 тысячи тенге.
4-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено до использование неиспользованных в 2010 году бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16 886,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Житикаринского
районного маслихата                        А. Пфейфер
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 января 2011 года № 320
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 307
Бюджет Житикаринского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

1) 7 984,0 мың теңге - эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2) 1 528,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3) 1 882,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
4) 12 291,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
5) 5 541,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
6) 2 907,0 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
7) 17 717,0 мың теңге – медициналық - әлеуметтік ұйымдарда күндізгі тұру бөлімшелерінің желісін дамытуға;
8) 24 041,0 мың теңге - ата-аналарының қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
9) 3 120,0 мың теңге - "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
10) 69 765,0 мың теңге - Жітіқара қаласының "Желтоқсан" шағын ауданындағы газ үлестіру тораптарының құрылысына;
11) 58 322,0 мың теңге - Жітіқара қаласындағы 2-су тазартқыш құрылысынан 1-су тазартқыш құрылысына дейін суаққының салынуына;
12) 90 000,0 мың теңге - Жітіқара ауданының аудандық орталығын сумен жабдықтау үшін жер асты суларының Шортанды кен орнынан суаққының құрылысына.
4-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 9 792,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
4-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 7 219,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджетке – 7 218,9 мың теңге, облыстық бюджетке – 0,4 мың теңге қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
4-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 16 886,7 мың теңге сомасында 2010 жылы пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді толық пайдалану қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 5 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Пфейфер
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Г. Жидебаева
2011 жылғы 22 қаңтардағы
№ 320 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті
Санаты
Сома, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер