О внесении изменения в постановление акимата от 26 января 2011 года № 86 "Об организации общественных работ на 2011 год"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 28 апреля 2011 года № 276. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 23 мая 2011 года № 9-10-162
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации общественных работ на 2011 год" от 26 января 2011 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-155, опубликовано 10 февраля 2011 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Алиферец А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Житикаринского района                      К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Управление юстиции
Житикаринского района Департамента
юстиции Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
________________ К. Айтмухамбетова
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Орион-4"
_________________ У. Арутюнов
Управляющая потребительского
кооператива собственников
квартир "Родник"
_______________ С. Выморозко
Управляющая потребительского
кооператива собственников
квартир "Береке"
_______________ Т. Гричушник
Управляющий потребительского
кооператива собственников
квартир "Жастар"
________________ Б. Коженов
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Байпас"
__________________ Б. Коженов
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________________ Б. Макашев
Индивидуальный предприниматель
___________________ Р. Мамедов
Управляющая потребительского
кооператива собственников
квартир "Надежда"
_______________ И. Самсонова
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Жасыл ел-2008"
_______________ А. Якушинский
Приложение
к постановлению акимата

Әкімдіктің 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 86 "2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 276 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 мамырда № 9-10-162
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 86 әкімдік қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-155 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 ақпандағы "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулы қосымшасына сәйкес айтылған қаулы қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Алиферецке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара
ауданының әкімі                            Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Қостанай облысының
Әділет департаменті
Жітіқара ауданының Әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
_______ К. Айтмұхамбетова
"Орион-4" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің
директоры
____________ У. Арутюнов
"Родник" жеке меншік пәтерлер
тұтыну кооперативінің
басқарушысы
________________ С. Выморозко
"Береке" жеке меншік пәтерлер
тұтыну кооперативінің
басқарушысы
________________ Т. Гричушник
"Жастар" жеке меншік пәтерлер
тұтыну кооперативінің
басқарушысы
__________________ Б. Коженов
"Байпас" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің
директоры
_____________ Б. Коженов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Жітіқара ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
____________________ Б. Макашев
Жеке кәсіпкер
___________ Р. Мамедов
"Надежда" жеке меншік пәтерлер
тұтыну кооперативінің
басқарушысы
_________________ И. Самсонова
"Жасыл ел-2008" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің
директоры
________________ А. Якушинский

от 28 апреля 2011 года
№ 276
Утвержден
постановлением акимата
от "26" января 2011 года
№ 86
Перечень организаций, на базе которых будут
организованы общественные работы, виды,
условия и объемы общественных работ на 2011 год
Наименование
организации
Виды, условия и объемы
общественных работ
1
Государственное
учреждение "Управление
юстиции Житикаринского
района Департамента
юстиции Костанайской
области Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
Помощь в проведении
технических работ по обработке
документов, не требующих
предварительной
профессиональной подготовки,
- 450 штук ежедневно
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Житикаринского
района"
Помощь в проведении
технических работ по обработке
документов, не требующих
предварительной
профессиональной подготовки,
- 200 штук ежедневно
3
Государственное
учреждение "Отдел
занятости и социальных
программ Житикаринского
района"
Помощь в проведении
технических работ по обработке
документов, не требующих
предварительной
профессиональной подготовки,
- 300 штук ежедневно
4
Государственное
учреждение "Отдел
земельных отношений
Житикаринского района"
Помощь в проведении
технических работ по обработке
документов, не требующих
предварительной
профессиональной подготовки,
- 300 штук ежедневно
5
Государственное
учреждение "Налоговое
управление по
Житикаринскому району
Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Помощь в проведении
технических работ по обработке
документов, не требующих
предварительной
профессиональной подготовки,
- 500 штук ежедневно
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Большевистского
сельского округа
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Тургеновка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог, спортивного
комплекса от мусора, грязи с
погрузкой, разгрузкой
транспорта - 18 километров;
известковая окраска бордюрных
камней - 500 метров;
сезонное скашивание сорной
травы - 8000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 100
штук
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима аула Пригородное
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
аула Пригородное, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог от мусора и
грязи - 19050 квадратных
метров;
уборка вдоль автомобильной
трассы от стеллы "Житикара" до
развилки дорог "город Житикара
- город Костанай" и "город
Житикара - город Орск" от
мусора, грязи с погрузкой,
разгрузкой транспорта - 10
километров;
уборка территории возле стеллы
"Житикара" - 100 квадратных
метров;
скашивание сорной травы по
улицам аула - 55000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 150
штук
8
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Шевченковка
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Шевченковка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин в
ширину 30 метров от мусора,
грязи с погрузкой, разгрузкой
транспорта - 12 километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 21000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 350
штук
9
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Забеловка
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Забеловка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин в
ширину по 2 метра с обеих
сторон от мусора, грязи с
погрузкой, разгрузкой
транспорта - 10 километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 6 километров;
очистка от мусора территории
парка - 59400 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 420
штук
10
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Тохтаровского
сельского округа
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Тохтарово, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог от грязи, мусора
с погрузкой, разгрузкой
транспорта - 8 километров;
известковая окраска бордюрных
камней - 600 квадратных метров
11
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Волгоградское
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Волгоградское, не
требующая предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин,
территории парка и стадиона от
мусора, грязи, листвы, сорной
травы с погрузкой, разгрузкой
транспорта - 15 километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 10000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 200
штук
12
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Ырсай
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Ырсай, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин в
ширину 50 метров, территории
автобусных остановок, правого
берега реки Желкуар от мусора,
грязи, снега, льда, листвы,
сорной травы с погрузкой,
разгрузкой транспорта - 12
километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 45000 квадратных
метров;
известковая окраска бордюрных
камней - 60 метров
13
Государственное
учреждение "Аппарат
акима аула Чайковское
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
аула Чайковское, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин в
ширину 5 метров, моста через
реку Желкуар и сквера от
мусора, грязи, сорной травы с
погрузкой, разгрузкой
транспорта - 5 километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 10000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 90
штук
14
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Степное
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Степное, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог, центрального
сквера и территории села от
мусора, грязи, снега, льда и
сорной травы с погрузкой,
разгрузкой транспорта - 5
километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 5000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 40
штук;
известковая окраска бордюрных
камней - 200 метров
15
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Милютинка
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Милютинка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и территории
села от мусора, грязи с
погрузкой, разгрузкой
транспорта - 7 километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 7 километров;
побелка стволов деревьев - 60
штук;
известковая окраска бордюрных
камней - 1000 метров
16
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Приречное
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Приречное, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин в
ширину 15 метров, уборка
территории парка и автобусной
остановки от мусора, грязи с
погрузкой, разгрузкой
транспорта - 12 километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 10000 квадратных
метров;
побелка стволов деревьев - 300
штук;
известковая окраска бордюрных
камней - 200 метров
17
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Тимирязево
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Тимирязево, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин от
мусора, грязи с погрузкой,
разгрузкой транспорта - 7
километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 10 километров;
побелка стволов деревьев - 80
штук;
известковая окраска бордюрных
камней - 1000 метров
18
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Муктикольского
сельского округа
Житикаринского района"
Помощь в уборке территории
села Муктиколь, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка дорог и обочин от
мусора, грязи с погрузкой,
разгрузкой транспорта - 5
километров;
сезонное скашивание сорной
травы - 2000 метров;
уборка территории парка - 3500
квадратных метров
19
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Береке"
Помощь в благоустройстве и
озеленении территории 5 в
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
уборка территории - 201600
квадратных метров;
обрезка сучьев деревьев - 7200
квадратных метров;
посадка деревьев и кустарников
- 450 штук;
известковая окраска бордюрного
камня - 1840 квадратных
метров;
сезонное скашивание сорной
травы - 25440 квадратных
метров;
покраска малых форм игровых
площадок - 576 квадратных
метров
20
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Надежда"
Помощь в благоустройстве и
озеленении территории 7
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
уборка территории - 220000
квадратных метров;
очистка тротуаров - 17400
квадратных метров;
посадка деревьев и кустарников
- 120 штук;
обрезка кустарников - 5000
штук;
покраска малых форм игровых
площадок - 12 штук
21
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Жастар"
Помощь в благоустройстве и
озеленении территории 11
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
уборка территории - 147600
квадратных метров;
очистка тротуаров - 44280
квадратных метров;
посадка деревьев и кустарников
- 100 штук;
обрезка сучьев деревьев - 2000
штук;
покраска малых форм игровых
площадок - 8 штук
22
Потребительский
кооператив собственников
квартир "Родник"
Помощь в благоустройстве и
озеленении территории 6
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
уборка территории - 235876
квадратных метров;
очистка тротуаров - 22061
квадратный метр;
посадка деревьев и кустарников
- 110 штук;
обрезка сучьев деревьев - 7000
штук;
покраска малых форм игровых
площадок - 15 штук
23
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Орион-4"
Помощь в благоустройстве и
озеленении территории 4
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
уборка территории - 220000
квадратных метров;
очистка тротуаров - 17400
квадратных метров;
посадка деревьев и кустарников
- 120 штук;
обрезка кустарников - 5000
штук;
покраска малых форм игровых
площадок - 12 штук
24
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Байпас"
Помощь в благоустройстве и
озеленении территории 2
микрорайона, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
уборка территории - 250000
квадратных метров;
очистка тротуаров - 20000
квадратных метров;
посадка деревьев и кустарников
- 30 штук;
обрезка деревьев - 800 штук;
покраска малых форм игровых
площадок - 5 штук
25
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Жасыл ел-2008"
Помощь в озеленении и
благоустройстве территории
города Житикары, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
посадка деревьев - 500 штук;
уход за деревьями: обрезка
порослей и сучьев деревьев,
полив, окучивание и
разокучивание деревьев и
кустарников - 3500 штук;
стрижка кустарников - 6000
квадратных метров;
посадка и уход за цветниками
- 9600 квадратных метров
26
Государственное
коммунальное предприятие
"Жітіқара Тазалық"
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Житикаринского района"
акимата Житикаринского
района
Помощь в уборке территории
города Житикары, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
очистка тротуаров, газонов,
автобусных остановок, проезжей
и прибордюрной части от снега,
льда, грязи, мусора, листвы и
веток с погрузкой, разгрузкой
транспорта - 181262 квадратных
метра;
масляная и известковая окраска
бордюрного камня и бетонных

2011 жылғы 28 сәуірдегі
№ 276 әкімдік қаулысына
қосымша
2011 жылғы 26 қаңтардағы
№ 86 әкімдік қаулысымен
бекітілген
2011 жылы базасында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
жағдайлары мен көлемдері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері, жағдайлары мен
көлемдері
1
"Қазақстан Республикасы
әділет министрлігі
Қостанай облысының әділет
департаменті Жітіқара
ауданының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеу бойынша
техникалық жұмыстар
жүргізуге, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек - күн сайын
450 дана
2
"Жітіқара ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеу бойынша
техникалық жұмыстар
жүргізуге, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек - күн сайын
200 дана
3
"Жітіқара ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеу бойынша
техникалық жұмыстар
жүргізуге, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек - күн сайын
300 дана
4
"Жітіқара ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу бойынша
техникалық жұмыстар
жүргізуге, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек - күн сайын
300 дана
5
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай облысы
бойынша салық
департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеу бойынша
техникалық жұмыстар
жүргізуге, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек - күн сайын
500 дана
6
"Жітіқара ауданының
Большевик селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Тургеновка селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдарды, спорт кешенін
қоқыстан, батпақтан тазарту
көлікке тиеу, түсіру - 18
километр;
жиек тастарды әкпен бояу
- 500 метр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 8000 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 100 дана
7
"Жітіқара ауданының
Пригородный ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Пригородный ауылы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдарды қоқыстан және
батпақтан тазарту - 19050
шаршы метр;
"Жітіқара" стелласынан
"Жітіқара қаласы - Қостанай
қаласы" және "Жітіқара
қаласы - Орск қаласы"
жолдар торабына дейін
қоқыстан, батпақтан
автомобиль жолының бойын
жинау көлікке тиеу, түсіру
- 10 километр;
"Жітіқара" стелласы
жанындағы аумақты жинау
- 100 шаршы метр;
ауыл көшелеріндегі арам
шөпті шабу - 55000 шаршы
метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 150 дана
8
"Жітіқара ауданының
Шевченковка селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шевченковка селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
ені 30 метр жолдар мен
жиектерін қоқыстан,
батпақтан тазарту көлікке
тиеу, түсіру - 12
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 21000 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 350 дана
9
"Жітіқара ауданының
Забеловка селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Забеловка селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
ені 2 метр жолдар мен
жиектерінің екі жағын
қоқыстан, батпақтан тазарту
көлікке тиеу, түсіру - 10
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 6 километр;
парк аумағын қоқыстан
тазарту - 59400 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 420 дана
10
"Жітіқара ауданының
Тоқтаров селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Тоқтаров селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдарды батпақтан,
қоқыстан тазарту көлікке
тиеу, түсіру - 8 километр;
жиек тастарды әкпен бояу
- 600 шаршы метр
11
"Жітіқара ауданының
Волгоград селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Волгоград селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдар мен жиектерін, парк
және стадион аумағын
қоқыстан, батпақтан,
жапырақтан, арам шөптен
тазарту көлікке тиеу,
түсіру - 15 километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 10000 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 200 дана
12
"Жітіқара ауданының Ырсай
селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Ырсай селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
ені 50 метр жолдар мен
жиектерін, автобус
аялдамаларының аумағын,
Желқуар өзенінің оң жағасын
қоқыстан, батпақтан,
қардан, мұздан, жапырақтан,
арам шөптен тазарту көлікке
тиеу, түсіру - 12
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 45000 шаршы метр;
жиек тастарды әкпен бояу
- 60 метр
13
"Жітіқара ауданының
Чайковский ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Чайковский ауылы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
ені 5 метр жолдар мен
жиектерін, Желқуар өзені
арқылы көпірді және гүл
бағын қоқыстан, батпақтан,
арам шөптен тазарту көлікке
тиеу, түсіру - 5 километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 10000 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 90 дана
14
"Жітіқара ауданының Степной
селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Степной селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдарды, орталық гүл бағы
мен село аумағын қоқыстан,
батпақтан, қардан, мұздан
және арам шөптен тазарту
көлікке тиеу, түсіру - 5
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 5000 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 40 дана;
жиек тастарды әкпен бояу
- 200 метр
15
"Жітіқара ауданының Милютин
селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Милютин селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдар мен село аумағын
қоқыстан, батпақтан тазарту
көлікке тиеу, түсіру - 7
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 7 километр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 60 дана;
жиек тастарды әкпен бояу
- 1000 метр
16
"Жітіқара ауданының
Приречный селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Приречный селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
ені 15 метр жолдар мен
жиектерін тазарту, парк
және автобус аялдамасының
аумағын қоқыстан, батпақтан
жинау көлікке тиеу, түсіру
- 12 километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 10000 шаршы метр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 300 дана;
жиек тастарды әкпен бояу
- 200 метр
17
"Жітіқара ауданының
Тимирязев селосы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Тимирязев селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдар мен жиектерін
қоқыстан, батпақтан тазарту
көлікке тиеу, түсіру - 7
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 10 километр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 80 дана;
жиек тастарды әкпен бояу
- 1000 метр
18
"Жітіқара ауданының
Мүктікөл селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мүктікөл селосы аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
жолдар мен жиектерін
қоқыстан, батпақтан тазарту
көлікке тиеу, түсіру - 5
километр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 2000 метр;
парк аумағын жинау - 3500
шаршы метр
19
"Береке" пәтер меншік
иелерінің тұтыну
кооперативі
5в шағын аудан аумағын
абаттандыру мен
көгалдандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
аумақты жинау - 201600
шаршы метр;
ағаштардың бұтақтарын кесу
- 7200 шаршы метр;
ағаштар мен бұталар
отырғызу - 450 дана;
жиек тастарды әкпен бояу
- 1840 шаршы метр;
арам шөпті маусымдық шабу
- 25440 шаршы метр;
ойын алаңдарының шағын
түрлерін сырлау - 576 шаршы
метр
20
"Надежда" пәтер меншік
иелерінің тұтыну
кооперативі
7 шағын аудан аумағын
абаттандыру мен
көгалдандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
аумақты жинау - 220000
шаршы метр;
тротуарларды тазарту
- 17400 шаршы метр;
ағаштар мен бұталар
отырғызу - 120 дана;
бұталарды кесу - 5000
дана;
ойын алаңдарының шағын
түрлерін сырлау - 12 дана
21
"Жастар" пәтер меншік
иелерінің тұтыну
кооперативі
11 шағын аудан аумағын
абаттандыру мен
көгалдандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
аумақты жинау - 147600
шаршы метр;
тротуарларды тазарту
- 44280 шаршы метр;
ағаштар мен бұталар
отырғызу - 100 дана;
ағаштардың бұтақтарын кесу
- 2000 дана;
ойын алаңдарының шағын
түрлерін сырлау - 8 дана
22
"Родник" пәтер меншік
иелерінің тұтыну
кооперативі
6 шағын аудан аумағын
абаттандыру мен
көгалдандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
аумақты жинау - 235876
шаршы метр;
тротуарларды тазарту
- 22061 шаршы метр;
ағаштар мен бұталар
отырғызу - 110 дана;
ағаштардың бұтақтарын кесу
- 7000 дана;
ойын алаңдарының шағын
түрлерін сырлау - 15 дана
23
"Орион-4" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
4 шағын аудан аумағын
абаттандыру мен
көгалдандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
аумақты жинау - 220000
шаршы метр;
тротуарларды тазарту
- 17400 шаршы метр;
ағаштар мен бұталар
отырғызу - 120 дана;
бұталарды кесу - 5000 дана;
ойын алаңдарының шағын
түрлерін сырлау - 12 дана
24
"Байпас" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
2 шағын аудан аумағын
абаттандыру мен
көгалдандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
аумақты жинау - 250000
шаршы метр;
тротуарларды тазарту
- 20000 шаршы метр;
ағаштар мен бұталар
отырғызу - 30 дана;
ағаштарды кесу - 800 дана;
ойын алаңдарының шағын
түрлерін сырлау - 5 дана
25
"Жасыл ел-2008"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
Жітіқара қаласының аумағын
көгалдандыру мен
абаттандыруға, алдын ала
кәсіби даярлықтан өтуін
талап етпейтін көмек:
ағаштар отырғызу - 500
дана;
ағаштардың күтімі:
ағаштардың жас бұтақшалары
мен бұтақтарын кесу,
ағаштар мен бұталарды
суару, түптеу және түбін
босату - 3500 дана;
бұталарды қырқу - 6000
шаршы метр;
гүлзарлар отырғызу және
күту - 9600 шаршы метр
26
Жітіқара ауданы әкімдігінің
"Жітіқара ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
"Жітіқара Тазалық"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Жітіқара қаласының аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
тротуарларды, көгалдарды,
автобус аялдамаларын,
көліктер өтетін және жиек
жаны бөлігін қардан,
мұздан, батпақтан,
қоқыстан, жапырақ пен
бұталардан тазарту көлікке
тиеу, түсіру - 181262 шаршы
метр;
жиек тасты және бетондық
элементтерді майлы сырмен

элементов - 28,2 километра;
побелка стволов деревьев
- 9500 штук;
очистка урн от мусора - 210
урн;
очистка водоотводных канав,
арыков от грязи, мусора,
поросли кустарников - 4000
метров;
выкашивание газонов - 160000
квадратных метров;
содержание и уборка территории
водоема в 6 микрорайоне – 6600
квадратных метров
27
Индивидуальный
предприниматель Мамедов
Руслан Юрисович
Помощь в уборке территории
города Житикары, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки:
сбор твердых бытовых отходов с
коммунальных территорий в
мешки - 4979200 квадратных
метров;
сбор твердых бытовых отходов с
урн с погрузкой в транспорт
- 367 кубических метров;
расчистка дорог от снега и
льда со сбросом на расстояние
до 5 метров - 3228 кубических
метров;
россыпь противогололедных
материалов - 3,275 кубических
метров;
очистка дорог от грязи с
погрузкой в транспорт - 446
кубических метров;
подметание и уборка мусора с
погрузкой в транспорт
- 1194952 квадратных метров;
мойка проезжей части дорог с
капитальным покрытием - 24300
квадратных метров;
известковая окраска бордюрных
камней - 12 километров

және әкпен бояу - 28,2
километр;
ағаштардың діңдерін ақтау
- 9500 дана;
урналарды қоқыстан тазарту
- 210 урна;
су бұрғыш орларды,
арықтарды батпақтан,
қоқыстан, бұталардың жас
бұтақшаларынан тазарту
- 4000 метр;
көгалдарды шабу - 160000
шаршы метр;
6 шағын аудандағы тоған
аумағын күтіп ұстау және
жинау - 6600 шаршы метр
27
Жеке кәсіпкер Мамедов
Руслан Юрисович
Жітіқара қаласының аумағын
жинауға, алдын ала кәсіби
даярлықтан өтуін талап
етпейтін көмек:
коммуналдық аумақтардан
қатты тұрмыстық қалдықтарды
қаптарға жинау - 4979200
шаршы метр;
урналардан қатты тұрмыстық
қалдықтарды жинау көлікке
тиеу - 367 текше метр;
5 метрге дейінгі қашықтыққа
тастаумен жолдарды қардан
және мұздан тазарту - 3228
текше метр;
көк тайғаққа қарсы
материалдарды шашу - 3,275
текше метр;
жолдарды батпақтан тазарту
көлікке тиеу - 446 текше
метр;
қоқысты сыпыру және жинау
көлікке тиеу - 1194952
шаршы метр;
күрделі жабыны бар
жолдардың өтетін бөлігін
жуу - 24300 шаршы метр;
жиек тастарды әкпен бояу
- 12 километр