О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 255 "О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20 января 2011 года № 266. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 21 января 2011 года № 9-11-113
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 255 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-111, официально опубликовано 7 января 2011 года в газете "Новый путь – Бозторгай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1342983,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 383747,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 693,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33701,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 924842,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1358298,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23437,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24387,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -2900,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2900,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 41653,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета- 41653,2 тысяч тенге";
дополнить указанное решение пунктами 3-13-23-3 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на развитие объектов водного хозяйства в сумме 20600,0 тысяч тенге;
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 6765,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 - 2020 годы в сумме 15035,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5541,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 266 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарда № 9-11-113 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Новый путь-Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер- 1342983,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 383747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 693,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33701,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 924842,0 мың теңге;
2) шығындар – 1358298,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23437,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 24387,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2900,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 2900,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы- -41653,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру- 41653,2 мың теңге";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-13-23-3 - тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
су шаруашылығы нысандарын дамытуға 20600,0 мың теңге сомасында;
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 6765,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 15035,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға 8194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға 5541,0 мың теңге сомасында;

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей в сумме 10584,0 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" в сумме 780,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9342,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3751,0 тысяч тенге;
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 24035,0 тысяч тенге";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 5788,4 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге".
Приложения 123456 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
Камыстинского районного
маслихата                                  Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
_____________ К. Нуржанова
20 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 января 2011 года № 266
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Бюджет Камыстинского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы

үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық жасақтамамен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында;
ата-аналарының қамқорынсыз қалған жетiм баланы (жетім балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 10584,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 780,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 9342,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3751,0 мың теңге сомасында;
3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде бюджеттік кредиттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 24035,0 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 5788,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында".
Көрсетілген шешімнің 123456 - қосымшалары осы шешімдегі 123456 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, Қамысты
аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ К. Нұржанова
2011 жылғы 20 қаңтарда
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 266 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
949,6
008
Погашение долга местного
исполнительного органа пере
вышестоящим бюджетом
949,6
Приложение 4
к решению маслихата
от 20 января 2011 года № 266
Приложение 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2011 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Наименование
Инвестиционные проекты
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо
охраняемые природные территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Прочие
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 5
к решению маслихата
от 20 января 2011 года № 266
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2012 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Наименование
Инвестиционные проекты
Образование
Строительство и реконструкция объектов образования
Жилищно-коммунальное хозяйство
Строительство жилья государственного коммунального
жилищного фонда
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо
охраняемые природные территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Прочие
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 6
к решению маслихата
от 20 января 2011 года № 266
Приложение 6
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 255
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2013 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Наименование
Инвестиционные проекты
Образование
Строительство и реконструкция объектов образования
Жилищно-коммунальное хозяйство
Строительство жилья государственного коммунального
жилищного фонда
Инвестиции на формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Прочие
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц

452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
949,6
008
Жергілікті атқарушы органның
жоғары тұрған бюджет алдындағы
борышын өтеу
949,6
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 266 шешіміне 4-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 4-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске
асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік
бағдарламаларға бөлумен 2011 жылға арналған аудандық
бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Инвестициялық жобалар
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын
табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға
немесе ұлғайтуға инвестициялар
Басқалар
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 266 шешіміне 5-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 5-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске
асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік
бағдарламаларға бөлумен 2012 жылға арналған аудандық
бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Инвестициялық жобалар
Бiлiм беру
Білім беру нысандарын салу және қайта жаңғырту
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін
салу
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын
табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға
немесе ұлғайтуға инвестициялар
Басқалар
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 266 шешіміне 6-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 6-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске
асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік
бағдарламаларға бөлумен 2013 жылға арналған аудандық
бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Инвестициялық жобалар
Бiлiм беру
Білім беру нысандарын салу және қайта жаңғырту
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін
салу
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға
немесе ұлғайтуға инвестициялар
Басқалар
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту