О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 255 "О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 10 ноября 2011 года № 341. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 23 ноября 2011 года № 9-11-129
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года  Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 255 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-111, опубликовано 7 января 2011 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1357009,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3873,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 972569,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1372625,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11854,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 12804,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2600,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30070,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 30070,2 тысяч тенге.";
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 15979,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 14808,6 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5316,6 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 341 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қарашада № 9-11-129 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 109-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Новый путь - Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1357009,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 380567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3873,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 972569,8 мың теңге;
2) шығындар – 1372625,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11854,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 12804,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 2600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30070,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 30070,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 15979,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 14808,6 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға 5316,6 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек - балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында;

на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 8467,0 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 529,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 7509,3 тысяч тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 3413,9 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 5747,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 6632,0 тысяч тенге, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 5917,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 715,0 тысяч тенге.";
пункт 3-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12804,0 тысяч тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 5788,4 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной
сессии Камыстинского
районного маслихата                        А. Ундемесов
Секретарь
Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
______________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата

жетім – баланы (жетім – балаларды) және ата – аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп – ұстауға қамқоршыларға (қорғаушыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 8467,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 529,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 7509,3 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3413,9 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 5747,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 6632,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5917,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 715,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде бюджеттік кредиттер түсімдері көзделгені ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 12804,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 5788,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Үндемесов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың