О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 313 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21 января 2011 года № 331. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 25 января 2011 года № 9-12-152
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 313 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-148, опубликовано 6 января 2011 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1962801,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 525501,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8892,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6716,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1421692,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1967187,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21305,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22255,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33692,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33692,2 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 6889,2 тысячи тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 6887,2 тысячи тенге и из областного бюджета в сумме 2,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 5-15-25-35-45-5 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 8810,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3473,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 4456,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 331 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 9-12-152 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу реестрінде нөмірі 9-12-148, "Айна" аудандық газетінде 2011 жылғы 6 қаңтарда арнайы шығарылымда жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 1962801,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 525501,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8892,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер бойынша – 6716,0 мың теңге;
алынған трансферттер бойынша – 1421692,0 мың теңге;
2) шығындар – 1967187,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 21305,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 22255,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 949,6 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8000,0 мың теңге оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 8000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -33692,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 33692,2 мың теңге.".
Көрсетілген шешім 4-1 тармағымен мынадай мазмұнымен толықтырылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мақсатты трансферттердің 6889,2 мың теңге сомасында қайтаруын қарастыруы есепке алынсын:
оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген трансфеттердің қайтаруы 6887,2 мың теңге және облыстық бюджеттен 2,0 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешім 5-15-25-35-45-5 тармақтарымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттердің түсімі мынадай мөлшерде қарастыруы есепке алынсын:
эпизоотикалық қарсы іс-шараларды өткізуге 8810,0 мың теңге;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3473,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыруға 4456,0 мың теңге сомасында;

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2900,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14062,0 тысячи тенге.
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 2340,0 тысяч тенге.
5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 20153,0 тысячи тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 22255,0 тысяч тенге.
5-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета:
на развитие коммунального хозяйства в сумме 191938,0 тысяч тенге.
5-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевого трансферта на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 15000,0 тысяч тенге.".
Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_____________ Л. Булдакова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата

негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтандыруға 12291,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедийный кабинеттерін құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын, мүгедек балаларды бағдарламалық қамтамасыз ету, жабдықтандырумен қамтамасыз етуге 2900,0 мың теңге сомасында;
ата-аналардың қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім-балалар), және баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыға (қорғанушыларға) ақша қаражатын ай сайын төлеуге 14062,0 мың теңге сомасында.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шегінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға мақсатты ағымдағы трансферттердің түсімі 2340,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны есепке алынсын.
5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомалардың түсімі қарастырылғаны есепке алынсын:
республикалық бюджеттен мақсатты трансферттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, орналасуға және (немесе) сатып алуға 20153,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласында мамандарды әлеуметтік қолдауға шараларды іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік несиелер 22255,0 мың теңге сомасында.
5-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға мақсатты трансферттердің сомалардың түсімі қарастырылғаны есепке алынсын:
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 191938,0 мың теңге сомасында.
5-5. 2011 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға мақсатты трансферттер сумен жабдықтау жүйесін дамытуға сомалардың түсімі 15000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны есепке алынсын.".
Көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен
тыс сессия төрағасы                        Г. Ягодин
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________________ Н. Бодня
Мәслихаттың