Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 3 октября 2011 года № 280. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 31 октября 2011 года № 9-12-164. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25 апреля 2012 года № 184
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25.04.2012 № 184.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Карабалыкского района
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
Утвержден
постановлением акимата района
от 3 октября 2011 года
№ 280
Перечень объектов коммунальной собственности
Карабалыкского района, подлежащих приватизации
Сноска. Перечень с дополнениями, внесенными постановлениями акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20.12.2011 № 376 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 06.02.2012 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Поряд-
ковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансо-
держатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
Здание
бывшей
автономной
телефонной
станции
общей
площадью
53,62
квадратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Сарыколь,
государствен-
ное
учреждение
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкс-
кого района"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района" от 15
сентября 2011 года
№ 227-02
Состояние
удовлетвори-
тельное
2
Здание
бывшего
фельдшерско-
акушерского
пункта общей
площадью
158,5
квадратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Сарыколь,
государствен-
ное
учреждение
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкско-
го района"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района" от 15
сентября 2011 года
№ 227-02
Состояние
удовлетвори-
тельное
3
Здание
бывшей бани
общей
площадью
23,9
квадратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Приозерное,
государствен-
ное
учреждение
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкско-
го района"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района" от 15
сентября 2011 года
№ 227-02
Состояние
неудовлетво-
рительное
4
Здание
бывшей
животно-
водческой
базы, общей

Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 280 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда № 9-12-164 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012.04.25 № 184 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18–бабына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған, жекешелендіруге жататын Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
2011 жылғы 3 қазан № 280
аудан әкімдігінің қаулысымен
бекітілді
Жекешелендіруге жататын Қарабалық ауданының
коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
Ескерту. Тізбесіне толықтыру енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011.12.20 № 376 (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.02.06 № 60 (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Реттік
нөмірі
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы мен
баланс-
ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің
жағдайы
1
Бұрынғы
автономиялық
телефондық
станцияның
ғимараты,
жалпы ауданы
53,62 шаршы
метр
Қостанай
облысы,
Қарабалық
ауданы.
Сарыкөл
селосы
"Қарабалық
ауданының
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
арабалық
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің 2011
жылғы 15
қыркүйектегі
№ 227-02 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
2
Бұрынғы
фельдшерлі-
акушерлік
пунктінің
ғимараты,
жалпы ауданы
158,5 шаршы
метр
Қостанай
облысы,
Қарабалық
ауданы.
Сарыкөл
селосы
арабалық
ауданының
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
арабалық
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің 2011
жылғы
15 қыркүйектегі
№ 227-02 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
3
Бұрынғы
моншаның
ғимараты,
жалпы ауданы
23,9 шаршы
метр
Қостанай
облысы,
Қарабалық
ауданы.
Приозерный
селосы.
арабалық
ауданының
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
арабалық
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің 2011
жылғы
15 қыркүйектегі
№ 227-02 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық-
сыз
4
Бұрынғы мал
шаруашылық
базаның
ғимараты,
жалпы ауданы

площадью 686,1 квадратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Рыбкино,
государствен-
ное
учреждение
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкско-
го района"
Письмо государст-
венного учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкского
района" от 1
ноября 2011 года
№ 278
Состояние
неудовлет-
ворительное
5
Здание
бывшей
животновод-
ческой базы,
общей
площадью
645,5 квад-
ратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Рыбкино,
государствен-
ное учрежде-
ние "Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкско-
го района"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкского
района" от 1
ноября 2011 года
№ 278
Состояние
удовлетво-
рительное
6
Здание
бывшей
Светлой
начальной
школы,
общей
площадью
153,2
квадрат-
ных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Светлое,
госу-
дарственное
учреждение
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкско-
го
района"
Письмо госу-
дарственного
учреждения
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкского
района" от 10
ноября 2011
года № 1413
Состояние
удовлетво-
рительное
7
Здание
бывшей
Березовской
начальной
школы,
общей
площадью
196 квад-
ратных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Березовское,
государствен-
ное
учреждение
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкско-
го
района"
Письмо
государственного
учреждения
"Отдел
образования
акимата
Карабалыкского
района" от 10
ноября 2011
года № 1413
Состояние
неудовлет-
ворительное
8
Государ-
ственное
комму-
нальное
предприя-
тие
"Көмек"
Костанайская
область
Карабалыкский
район поселок
Карабалык,
государствен-
ное
коммунальное
предприятие
"Көмек"
Письмо
государствен-
ного
учреждения
"Аппарат акима
поселка
Карабалык" от
5 января 2012
года № 01-03
Состояние
удовлетво-
рительное

686,1 шаршы
метр
Қостанай
облысы,
Қарабалық
ауданы,
Рыбкин селосы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы
1 қарашадағы
№ 278 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық-
сыз
5
Бұрынғы мал
шаруашылық
базаның
ғимараты,
жалпы
ауданы
645,5
шаршы метр
Қостанай
облысы,
Қарабалық ауданы,
Рыбкин селосы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы
1 қарашадағы
№ 278 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
6
Бұрынғы
Светлый
бастауыш
мектебінің
ғимараты,
жалпы ауданы
153,2 шаршы
метр
Қостанай облысы
Қарабалық
ауданы
Светлое
селосы
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 10
қарашадағы
№ 1413 хаты
Жағдайықана-
ғаттанарлық
7
Бұрынғы
Березов
бастауыш
мектебінің
ғимараты,
жалпы ауданы
196 шаршы
метр
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы
Березов
селосы
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы
10 қарашадағы
№ 1413 хаты
Жағдайықанағат-
танарлықсыз
8
"Көмек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қостанай
облысы
Қарабалық
ауданы
Қарабалық
кенті,
"Көмек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Қарабалық
кенті
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесінің
2012 жылғы
5 қаңтардағы
№ 01-03 хаты
Жағдайықана-
ғаттанарлық