О внесении дополнений в постановление акимата от 3 октября 2011 года № 280 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20 декабря 2011 года № 376. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 13 января 2012 года № 9-12-173. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25 апреля 2012 года № 184
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25.04.2012 № 184.
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации" от 3 октября 2011 года № 280 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-12-164, опубликован 3 ноября 2011 года в районной газете "Айна") следующие дополнения:
Перечень объектов коммунальной собственности Карабалыкского района, подлежащих приватизации, утвержденный указанным постановлением дополнить строками порядковые номера 4, 5, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
Приложение
к постановлению акимата
от 20 декабря 2011 года
№ 376
Перечень объектов коммунальной собственности
Карабалыкского района, подлежащих приватизации
Порядковый номер
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние
объекта
4
Здание
бывшей
животно-
водческой
базы,
общей
площадью
686,1
квадрат-
ных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Рыбкино,
государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
акимата
Карабалыкского
района"
Письмо
государствен-
ного
учреждения
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкско-
го района" от
1 ноября 2011
года № 278
Состояние
неудовлет-
воритель-
ное
5
Здание
бывшей
животно-
водческой
базы,
общей
площадью
645,5
квадрат-
ных
метров
Костанайская
область,
Карабалыкский
район, село
Рыбкино,
государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкского
района"
Письмо
государствен-
ного
учреждения
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карабалыкско-
го района" от
1 ноября 2011
года № 278
Состояние
удовлетво-
рительное

Әкімдіктің 2011 жылғы 3 қазандағы № 280 "Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 376 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 қаңтарда № 9-12-173 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012.04.25 № 184 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" 2011 жылғы 3 қазандағы № 280 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-164 тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес реттік нөмірлері 4, 5 - жолдармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
Әкімдіктің
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 376 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын, Қарабалық ауданының
коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
Реттік нөмірі
Объектінің атауы
Объектінің мекенжайы мен балансұстаушы
Негіздемесі
Объекті-
нің
жағдайы
4
Бұрынғы мал
шаруашылық
базаның
ғимараты,
жалпы
ауданы
686,1
шаршы метр
Қостанай облысы,
Қарабалық ауданы,
Рыбкин селосы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы
1 қарашадағы
№ 278 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық-
сыз
5
Бұрынғы мал
шаруашылық
базаның
ғимараты,
жалпы
ауданы
645,5
шаршы метр
Қостанай облысы,
Қарабалық ауданы,
Рыбкин селосы
"Қарабалық ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы
1 қарашадағы
№ 278 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық