Об установлении сроков предоставления сельхозтоваропроизводителями заявок на включение в список получателей субсидий в 2011 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 26 апреля 2011 года № 281. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 3 июня 2011 года № 9-14-152
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить сроки предоставления сельхозтоваропроизводителями заявок на включение в список получателей субсидий на площади приоритетных культур возделываемых на пашне: с 26 апреля по 11 июня 2011 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с апреля 2011 года.
Аким района                                      А. Ахметжанов

2011 жылға арналған ауылшаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдерін және субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінімдерді ұсынудың мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 281 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 маусымда № 9-14-152 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 10-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егістікте егілетін басым дақылдар алаңында субсидиялар алушылар тізіміне енгізуге ауыл шаруашылық тауар өндірушілермен өтінімдер берудің мерзімдері белгіленсін: 2011 жылдың 26 сәуірінен бастап 11 маусымына дейін.
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың сәуірінен бастап пайда болған әрекеттерге қолданылады.
Аудан әкімі                                А. Ахметжанов