О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 385 "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 июля 2011 года № 461. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 5 августа 2011 года № 9-14-154
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-141, опубликовано 14 января 2011 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3941498,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1758352,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 3506,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 117314,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2062326,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4237928,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 11480,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 11480,0 тысяч тенге;";
пункт 2-10 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-10. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 31814,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинета физики, химии, биологии в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных, мультимедийных кабинетов сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2900,0 тысяч тенге.";
пункт 2-16 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-16. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования на 2011 год в сумме 24006,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-202-212-22 следующего содержания:
"2-20. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание вновь вводимых объектов образования в сумме 10180,0 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 461 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 тамызда № 9-14-154 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 4)-тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3941498,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1758352,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3506,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 117314,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2062326,9 мың теңге;
2) шығындар – 4237928,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 11480,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 11480,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 2-10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасындағы 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 31814,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жабдықтауға 12291,0 мың теңге сомасында;
лингафондық, мультимедиялық кабинеттер құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2900,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-16 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-16. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2011 жылға арналған мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 24006,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-202-212-22-тармақтарымен толықтырылсын:
"2-20. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде білім берудің қайта енгізілген объектілерін ұстауға облыстық бюджеттен 10180,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

2-21. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие массового спорта и национальных видов спорта в сумме 40073,0 тысячи тенге.
2-22. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат текущих трансфертов в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 925,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Фищук
Секретарь
Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата

2-21. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ұлттық және бұқаралық спорт түрлерiн дамытуға облыстық бюджеттен 40073,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-22. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтаруға 925,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың