О внесении изменения в постановление акимата от 25 марта 2011 года № 175 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 22 августа 2011 года № 500. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 12 сентября 2011 года № 9-14-155
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Костанайского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году" от 25 марта 2011 года № 175 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-147, опубликовано 22 апреля 2011 года в районной газете "Арна") следующее изменение:
перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2011 год, утвержденный вышеуказанным постановлением акимата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кульбекова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А.Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Заведующая филиалом
государственного учреждения
"Государственный архив
Костанайской области
"Костанайский районный
государственный архив"
___________ Т. Иваншина
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Костанайскому
району Налогового Департамента
по Костанайской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ К.Сарсенбаев
Начальник государственного
учреждения "Объединенный
отдел по делам обороны
Костанайского района
Костанайский области"
_______________ Р.Саттаров
Начальник государственного
учреждения "Управление
юстиции Костанайского
района Департамента
юстиции Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
_______________ Ж. Хамзина
Приложение
к постановлению акимата
от 22 августа 2011 года № 500
Утверждено
постановлением акимата
от 25 марта 2011 года № 175
Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2011 год
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объемы
общест-
венных
работ,
в часах
Условия
общественных
работ
1
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственно-го учреждения
"Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобиль-
ных дорог"
акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве
территории
сел
Александровка,
Давыденовка,
Жуковка, не
требующая
предваритель-
ной профес-
сиональной подготовки
работника

Әкімдіктің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 175 "2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 500 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қыркүйекте № 9-14-155 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөнінде іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 175 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-147 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 сәуірінде аудандық "Арна" газетінде жарияланған) мына өзгеріс енгізілсін:
әкімдіктің жоғары көрсетілген қаулысымен бекітілген, 2011 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Кульбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай аудандық мемлекеттік
мұрағаты" Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекемесі филиалының меңгерушісі
_________________ Т.Иваншина
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Қостанай ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығы
_________________ К.Сарсенбаев
"Қостанай облысы Қостанай
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Р.Саттаров
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысы
бойынша әділет Департаментінің
Қостанай ауданының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Ж. Хамзина
Әкімдіктің
2011 жылғы 22 тамыздағы
№ 500 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 175 қаулысымен бекітілген
2011 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемдері,
сағаттарда
Қоғамдық
жұмыстар-
дың
шарттары
1
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммунал-
дық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Александров,
Давыденовка,
Жуковка
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек

1624
Продолжитель-
ность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Респуб-
лики Казах-
стан, с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
2
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района государ-
ственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве террито-
рии сел
Белозерка,
Балыкты,
Сергеевка не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
1968
Продолжитель-
ность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя выход-
ными днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
3
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государствен-
ного учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустройс-
тве территории
села Борис-
Романовка, не
требующая
предваритель-
ной  профес-
сиональной
подготовки
работника
1312
Продолжитель-
ность рабо-
чего времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Респуб-
лики Казах-
стан, с двумя
выходными
днями, обеден
ным перерывом
не менее
одного часа
4
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района государ-
ственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве террито-
рии села
Владимировка,
не требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
1968
Продолжитель-
ность рабо-
чего времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
5
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственно-
го учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустройст-
ве территории
села Воскресенов-
ка, не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
2424
Продолжитель-
ность рабоче-
го времени
одного
участника
общественных
работ - не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Респуб-
лики Казах-
стан, с двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
6
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района государ-
ственного учреж
дения "Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустрой-
стве терри-
тории сел
Глазуновка,
Семеновка не
требующая
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника

1624
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
2
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммунал-
дық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Белозер,
Балықты,
Сергеев
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
1968
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
3
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммунал-
дық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Борис-Романов
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
1312
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушыны
жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
4
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммунал-
дық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Владимиров
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
1968
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
5
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммунал-
дық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Воскресенов
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек
2424
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушы-
ның жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасы-
мен
көзделген
шектеулер-
ді ескеріп
аптасына
40
сағаттан
аспауы
тиіс, екі
демалыс
күндері,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзіліс
6
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммунал-
дық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшының
алдын ала
кәсіби
дайындығын
қажет етпейтін,
Глазунов,
Семенов
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
бойынша
жұмыстарға күн
сайынғы көмек