О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 389 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 января 2011 года № 411. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 24 января 2011 года № 9-15-143
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 389 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-15-140, опубликовано 20 января 2010 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1610535,0" заменить цифрами "1686342,0";
в подпункте 2):
цифры "1595935,0" заменить цифрами "1690125,4";
в подпункте 3):
цифры "-1305,7" заменить цифрами "10278,7";
в подпункте 5):
цифры "1305,7" заменить цифрами "-28662,1";
в подпункте 6):
цифры "-1305,7" заменить цифрами "28662,1";
пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены трансферты, выделяемые в 2010 году из республиканского бюджета и вошедшие в объем трансфертов общего характера на 2011-2013 годы, в том числе:
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего образования по предмету "Самопознание" в сумме 2894,0 тысячи тенге;
на выплату адресной социальной помощи в сумме 890,0 тысяч тенге;
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 23587,0 тысяч тенге;
содержание местных исполнительных органов в области ветеринарии 14205,0 тысяч тенге.";
и дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов, полученных из республиканского бюджета:
на проведение противоэпизоотических мероприятий 11334,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 1806,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 16912,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 8194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования 16623,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 "Мендіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 411 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қаңтарда № 9-15-143 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 "Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі 9-15-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының:
1) тармақшасында:
"1610535,0" цифрлер "1686342,0" цифрлерімен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1595935,0" цифрлер "1690125,4" цифрлерімен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-1305,7" цифрлер "10278,7" цифрлерімен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"1305,7" цифрлер "-28662,1" цифрлерімен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-1305,7" цифрлер "28662,1" цифрлерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Аудан бюджетінде 2011-2013 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттер көлеміне енген және республикалық бюджеттен 2010 жылы бөлінетін трансферттер көзделіп отырғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта білім ұйымдарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз ету үшін 2894,0 мың теңге сомасында;
атаулы әлеуметтік көмек төлемі үшін 890,0 мың теңге сомасында;
ең төмен күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыны төлеу үшін 23587,0 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдарын қамтамасыз ету үшін 14205,0 мың теңге.";
және мына мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер сомасының бөлуі бекітілсін:
эпизоотиге қарсы іс-шараларды өткізуге 11334,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 1806,0 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мекемелерде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 16912,0 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 8194,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға 16623,0 мың теңге;

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 5014,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 14364,0 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" 1560,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 11584,0 тысяч тенге;
на возврат целевых трансфертов в областной бюджет 448,4 тысяч тенге.";
приложения 123467 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Р. Изимова
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
Мендыкаринского района
Костанайской области
Республики Казахстан
______________ Г. Айсенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
Мендыкаринского района
Костанайской области
Республики Казахстан
____________ С. Хабалкина
Приложение 1
к решению маслихата

үйден оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 5014,0 мың теңге;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 14364,0 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1560,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарына бюджеттік кредиттерге 11584,0 мың теңге;
облыстық бюджетке 448,4 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттерді қайтару.";
аталған шешімнің 123467 қосымшалары осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Р. Изимова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасы Қостанай
облысы Меңдіқара ауданы "Меңдіқара
ауданының экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ Г. Айсенова
Қазақстан Республикасы Қостанай
облысы Меңдіқара ауданы "Меңдіқара
ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ С. Хабалкина
Мәслихаттың