О внесении изменений в решение маслихата от 21 октября 2010 года № 374 "О Правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 28 октября 2011 года № 491. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 21 ноября 2011 года № 9-15-159. Утратило силу - Решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 апреля 2014 года № 252
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.04.2014 № 252.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О Правилах оказания жилищной помощи" от 21 октября 2010 года № 374 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-137, опубликованное 18 ноября 2010 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующее изменение:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"О Правилах назначения жилищной помощи";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила назначения жилищной помощи.";
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила назначения жилищной помощи";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган в течение 10 календарных дней с момента предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов уведомляет заявителя о назначении жилищной помощи, либо дает мотивированный ответ об отказе в назначении жилищной помощи, один экземпляр которого передается заявителю.".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Каленова
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного
учреждения "Отдел
занятости и
социальных программ
Мендыкаринского района"
__________ С. Плотникова
Начальник
государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования
Мендыкаринского района"
___________ Г. Айсенова

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 қазандағы № 374 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 491 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қарашада № 9-15-159 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.04.2014 № 252 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Аудандық мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" 2010 жылғы 21 қазандағы № 374 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-137 тіркелген, 2010 жылғы 18 қарашада "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы келесі редакцияды жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау ережесі туралы";
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса берілген тұрғын үй көмегін тағайындау ережесі бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету ережелерінде:
тақырып келесі редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау ережесі";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға қажетті құжаттарды ұсынылған сәттен бастап күнтізбелік 10 күннің ішінде өтініш берушіге тұрғын үй көмегі тағайындалғаны немесе тұрғын үй көмегін тагайындаудан бас тарту туралы дәлелденген жауабын береді, жауаптың бір данасы өтініш берушіге беріледі.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Қаленова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ С. Плотникова
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Г. Айсенова