О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 389 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 9 ноября 2011 года № 502. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 22 ноября 2011 года № 9-15-161
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 389 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-15-140, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1690413,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 374725,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5659,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7803,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1302226,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1693697,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36410,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37716,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1306,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15100,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -54793,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 54793,7 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено:
возврат трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 448,4 тысяч тенге;
поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 12353,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3122,2 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 32052,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 5306,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 "Мендіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы № 502 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 9-15-161 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-15-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1690413,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 374725,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5659,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7803,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1302226,3 мың теңге;
2) шығыстар – 1693697,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36410,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37716,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1306,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -54793,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 54793,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте:
448,4 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бөлінген трансферттерді қайтару;
республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 12353,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3122,2 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 32052,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтандыруға 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға 15949,8 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 5306,0 мың теңге сомасында;

на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 11491,0 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 1110,0 тысяч тенге;
на развитие объектов водного хозяйства в селе Архиповка в сумме 31037,4 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1001,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 5868,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Г. Каленова
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_______________ Г. Айсенова
Приложение
к решению маслихата

жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 11491,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1110,0 мың теңге сомасында;
Архипов селосында су шаруашылығы нысандарын дамытуға 31037,4 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға мынадай мөлшерде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 1001,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5868,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Қаленова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың