О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 325 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 27 октября 2011 года № 421. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 3 ноября 2011 года № 9-19-163. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-143, опубликовано 13 января 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
подпункты 1)2)3)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 551 124,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 318 244,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3 566,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 098,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 228 215,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 553 463,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 375,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 266,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 891,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37 214,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 214,8 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3 338,8 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 4 844,0 тысячи тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 31 466,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы № 421 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 қарашада № 9-19-163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-19-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 551 124,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 318 244,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3 566,3 мың тенге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 098,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 228 215,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 553 463,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 375,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 266,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 891,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 214,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 214,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға арналған трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 3 338,8 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4 844,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 31 466,0 мың теңге сомасында;

на развитие системы водоснабжения в сумме 3 000,0 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистам в сумме 4 724,0 тысячи тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2011 год в сумме 1 300,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
Узункольского районного
маслихата IV созыва                        Б. Сыздыков
Секретарь Узункольского
районного маслихата IV созыва              В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
______________ Б. Займулдынова
Начальник бюджетного отдела
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
______________ Г. Бобрешова
Приложение
к решению маслихата
от 27 октября 2011 года № 421
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 325
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 3 000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға 4 724,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 1 300,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Б. Сыздыков
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының хатшысы              В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастықтың міндетін атқарушы
_________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі,
бюджет бөлімінің бастығы
______________ Г. Бобрешова
Мәслихаттың
2011 жылғы 27 қазандағы
№ 421 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 325 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кіріс