Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2011 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 10 марта 2011 года № 50. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 8 апреля 2011 года № 9-20-192. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 30 декабря 2011 года № 4-19/1435)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 30.12.2011 № 4-19/1435).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с потребностью предприятий утвердить прилагаемый перечень предприятий, виды, объемы и условия общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году.
2. Государственному учреждению "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Федоровского района" осуществлять финансирование по бюджетной программе "Программа занятости".
4. Администратору бюджетной программы возмещать расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной месячной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2011 год, на основании акта выполненных работ (услуг) с учетом социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, социального налога и расходов на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района                   К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Главный врач государственного
казенного коммунального
предприятия "Федоровская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения
Акимата Костанайской области
_____________________ В. Финк
10 марта 2011 год
Утвержден
постановлением акимата
от 10 марта 2011 года № 50
Перечень предприятий, предоставляющих временные рабочие
места для организации оплачиваемых общественных работ,
виды и объемы общественных работ
п/
п
Наименование
предприятия
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Условия работ
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Теплоцентр"
акимата
Федоровского
района
Банновский
сельский округ
704
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
– не более 40
часов в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.

2011 жылы Федоров ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 50 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 сәуірде № 9-20-192 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 4-19/1435 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011.12.30 № 4-19/1435 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-бабтарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындардың қажеттілігіне сәйкес қоса беріліп отырған 2011 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және шарттары бекітілсін.
2. "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. "Федоров ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыруды жүзеге асырсын.
4. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбегін төлеу әлеуметтік сақтандыру мемлекеттік қорына, әлеуметтік салық әлеуметтік аударылымдары және шартпен белгіленген мөлшерлерде жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар ескеріліп, орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісінің негізінде Қазақстан Республиқасының заңнамасымен белгіленген 2011 жылға арналған бір жарым ең төменгі айлық жалақының көлемінде жұмыс берушілердің шығындарын өтесін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі                    Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Әкімдігінің
денсаулық сақтау Басқармасы
"Федоров ауданының орталық
ауруханасы" мемлекеттік
қазыналық коммуналдық
кәсіпорынның бас дәрігері
___________________ В. Финк
2011 жылғы 10 наурызда
Әкiмдiктiң
2011 жылғы 10 наурыздағы
№ 50 қаулысымен бекiтiлген
Ақылы қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлерiн
және көлемiн ұйымдастыру үшiн уақытша жұмыс орындарын
ұсынатын кәсiпорындарының тiзбесi
Кәсiпорынның
атауы
Жұмыстардың түрлерi
Жұмыстар
дың
көлемi
(сағат)
Жұмыс шарттары
1
Федоров
ауданы
әкiмдiгiнiң
"Теплоцентр"
мемлекеттiк
коммуналдық
кәсiпорыны
Баннов селолық
округi
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республикасының
Еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
ескере - бір
аптада 40
сағаттан
аспайды, екi
демалыс
күнімен, түскi
ас үзiлiсi
кемiнде бiр
сағат

1. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории
центральной
площади села
Банновка и
прилегающей к
ней территории
(9600 квадратных
метров).
2. Периодическая
уборка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
кюветов и обочин
улиц села
Банновка с
регулярным
выкашиванием
травы
газонокосилкой
(28600
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
территории
кюветов и обочин
улиц села
Чеховка с
регулярным
выкашиванием
травы
газонокосилкой
(8500 квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
стадиона и
прилегающей к
ней территории с
регулярным травы
(2430 квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
территории парка
расположенного
по улице
Школьной (3500
квадратных
метров).
6. Периодическая
уборка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
территории парка
расположенного
по улице имени
Абая (6500
квадратных
метров).
7. Периодическая
уборка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
на территории
бывшего детского
садика
расположенного
по улице имени
Гагарина (3700
квадратных
метров).
8. Периодическая
побелка
бетонного
ограждения с
двух сторон на
центральной
площади, у
здания средней
школы и сельской
врачебной
амбулатории (580
квадратных
метров).
704
9. Периодическая
побелка
ограждения из
штакетника на
центральной
площади (42
квадратных
метров).
10. Регулярная
прополка
территории,
прилегающей к
памятнику на
центральной
площади села
Банновка (132
квадратных
метров).
11. Посадка
цветов на
территории
центральной
площади села
Банновка,
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны и уход за
ними:
1) высаживание
рассады цветов
(82 квадратных
метров);
2) периодически
полив цветов (82
квадратных
метров);
3) периодическая
прополка клумб
(82 квадратных
метров);
4) осенняя
уборка клумб (82
квадратных
метров).
12.Периодическая
побелка столбов
по улицам села
Банновка и
Чеховка (260
штук).
13.Периодическая
обрезка
деревьев,
молодой поросли
вокруг
ограждения на
центральной
площади (150
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (0,5
тонн).
14.Периодическая
обрезка сухих
веток и уборка
сухостоя в парке
возле дома
культуры (5000
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (0,5
тонн).
15. Посадка
саженцев
деревьев с
подготовкой ям
(50 штук).
16. Регулярный
полив саженцев
на стадионе и
прилегающей
территории (500
штук).
17. Побелка
ограждения
приусадебных
участков,
принадлежащих
одиноко
проживающим
пенсионерам в
селах Банновка и
Чеховка (600
квадратных
метров).
18. Регулярная
обрезка молодой
поросли кленов
на территории
стадиона (500
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (0,3
тонны).
19.Периодическая
очистка кюветов
в селах
Цабелевка и
Каракопа, по
центральным
улицам (18000
квадратных
метров).

1. Баннов селосының
орталық алаңының
аумағын және оған
жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзiмдi жинау
(9600 шаршы метр).
704
2. Баннов
селосындағы
көшелердің шегін
және кюветтерін
қоқыстан, құрғақшөп
және арам шөптен
мерзімді жинау және
көгалшапқышпен
шөпті тұрақты шабу
(28600 шаршы метр).
3.Чехов селосының
көшелердің шегін
және кюветтерін
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау және
көгалшапқышпен
шөпті тұрақты шабу
(8500 шаршы метр).
4. Стадион аумағын
және жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау және
шөпті тұрақты шабу
(2430 шаршы метр).
5.Школьный
көшесiнде
орналасқан саябақты
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (3500 шаршы
метр).
6. Абай атындағы
көшеде орналасқан
саябақты қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(6500 шаршы метр).
7. Гагарин атындағы
көше бойынша
орналасқан бұрынғы
балабақша аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (3700 шаршы
метр)
8. Орталық алаңда,
орта мектептің және
селолық дәрігерлік
амбулаторияның
ғимараттарында
бетондық қоршауды
екі жақтан мерзімді
ақтау (580 шаршы
метр).
704
9. Орталық алаңда
қада қоршауды
мерзімді ақтау (42
шаршы метр).
10. Баннов
селосының орталық
алаңдағы
ескерткіштін
аумағынды тұрақты
шөп шабу (132 шаршы
метр).
11. Орталық алаңда
және Ұлы Отан соғыс
жылдары қаза тапқан
жауынгерлерге
ескерткіш және
стеланының
аумағында гүлдерді
отырғызу және
оларды күту:
1) гүл көшеттерін
отырғызу (82 шаршы
метр);
2) гүлдерді
мерзімді суару (82 шаршы метр);
3) гүлзарлардың
мерзімді күту (82
шаршы метр);
4) гүлзаларды күзгі
жинау (82 шаршы
метр).
12. Баннов және
Чехов селосының
көшелеріндегі
бағандарды мерзімді
ақтау (260 дана).
13. Орталық алаңда
қоршау
айналасындағы
ағаштарды және жас
өсімдіктерді
мерзімді кесу (150
шаршы метр) және
оны көлікке тиеу
(0,5 тонна).
14. Мәдениет үйінің
қасында саябақта
құрғақ бұтақшаларды
мерзімді кесу және
құрғап қалған
ағаштарды жинау
(5000 шаршы метр)
және оны көлікке
тиеу (0,5 тонна).
15.Ұрандарды
дайындап және ағаш
көшеттерін отырғызу
(50 дана).
16. Стадионда және
жақын жатқан
аумақта көшеттерін
тұрақты суару (500
дана).
17. Баннов және
Чехов селоларда
жалғыз тұратың
зейнеткерлерге
тиесілді үй
қасындағы
учаскелердің
қоршауды ақтау (600
шаршы метр).
18. Стадион
жаршыларда
үйеңкілердің жас
бұтақтарын тұрақты
кесу (500 шаршы
метр) және
бұтақтарды көлікке
қолымен тиеу (0,3
тонна).
19. Қарақопа және
Цабелев селоларының
көше шектерін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
қолымен мерзімді
жинау (18000 шаршы
метр)

20. Подсобные
работы по
ремонту жилья
участника
Великой
Отечественной
войны:
1) побелка стен
и потолков
известью (290
квадратных
метров);
2) покраска
оконных рам и
дверей масляной
краской (27
квадратных
метров);
3) уборка
помещений от
строительного
мусора, мойка
полов (140
квадратных
метров);
352
21. Подсобные
работы в ремонте
у девяти одиноко
проживающих
пенсионеров:
1) побелка стен
и потолков
известью (1730
квадратных
метров);
2) покраска
оконных рам и
дверей масляной
краской (980
квадратных
метров);
3) мойка оконных
стекол (69
квадратных
метров);
4) уборка
помещений от
строительного
мусора (0,5
тонн).
Не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
Вишневый
сельский округ
1. Периодическая
уборка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
кюветов и обочин
улиц села
Вишневое (19100
квадратных
метров).
880
2. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территорий при
въезде в село
Вишневое,
центральной
площади, улиц 8
Марта, имени
Ленина, имени
Абая и
территории,
прилегающей
зданию аппарата
акима сельского
округа (23100
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
пустырей и
территории,
прилегающей к
безхозяйным
домам (8200
квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории
прилегающей к
домам одиноко
проживающих
пенсионеров
(1000 квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территорию
стадиона (6200
квадратных
метров).
6. Участие в
текущем ремонте
стелы и
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны:
1) частичное
снятие старой
штукатурки (4
квадратных
метров);
2) подвоз песка
и цемента,
приготовление
раствора;
3) частичное
оштукатуривание
стены (4
квадратных
метров);
4) побелка стелы
известковым
раствором (52
квадратных
метров).
176
7. Периодическая
побелка бетонной
изгороди и
бордюр по улице
имени Ленина,
площади Победы и
по улице 8-Марта
(580 квадратных
метров).
1056
8. Покраска
масляной краской
ограждения стелы
на площади
Победы (14
квадратных
метров).
9. Периодическая
побелка столбов
по улице имени
Ленина в селе
Вишневое (120
штук).
10. Посадка
цветов на
территории,
прилегающей к
памятнику и
стелы воинам,
павшим в годы
Великой
Отечественной
войны и уход за
ними:
1) подготовка
клумб к посадке
цветов,
перекапывание
земли (25
квадратных
метров);
2) высаживание
рассады цветов
(25 квадратных
метров);
3) периодически
полив цветов (25
квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб
(25 квадратных
метров);
5) осенняя
уборка клумб (25
квадратных
метров).
11. Покраска
арок масляной
краской (96
квадратных
метров).
12.Периодическая
обрезка
кустарников
вокруг стадиона
(1300 квадратных
метров).
13. Участие в
текущем ремонте
здания аппарата
акима сельского
округа:

20. Ұлы Отан
соғысына қатысқан
екі жауынгерлердің
тұрғын үйлерін
жөндеу бойынша
қосалқы жұмыстар:
1) қабырғаларды
және төбелерді
әкпен ақтау (290
шаршы метр);
2) терезелерді және
есіктерді май
сырмен бояу (27
шаршы метр);
3) бөлмелерді
құрылыс қоқыстан
жинау, едендерді
жуу (140 шаршы
метр).
352
21. Тоғыз жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің
үйлерін жөндеуде
қосалқы жұмыстар:
1) қабырғаларды
және төбелерді
әкпен ақтау (1730
шаршы метр);
2) терезелерді және
есіктерді май
сырмен бояу (980
шаршы метр);
3) терезелерді жуу
(69 шаршы метр);
4) бөлмелерді
құрылыс қоқыстан
жинау (0,5 тонна).
Алдын ала кәсiби
дайындықты талап
етпейдi
Вишневый селолық
округi
1. Вишневое
селосындағы
көшелердің шегін
және кюветтерін
қоқыстан, құрғақшөп
және арам шөптен
мерзімді жинау
(19100 шаршы метр).
880
2.Вишневый селоға
кіре берісін,
орталық алаңы, 8
Март, Ленин
атындағы, Абай
атындағы көшелерді,
селолық округтін
әкім аппаратына
жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(23100 шаршы метр).
3. Иесіз үйлерге
іргелес аумақтарды
және алаңқайларды
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (8200 шаршы
метр).
4.Жалғыз тұратың
зейнеткерлердің
үйлеріне жақын
орналасқан
аумақтарды қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(1000 шаршы метр).
5. Стадион аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау және шөпті
тұрақты шабу (6200
шаршы метр)
6. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлерге
ескірткішті және
стеланы жөндеу
бойынша қосалқы
жұмыстар:
1) сылауды алып
тастау (4 шаршы
метр);
2) құм және цемент
әкелу, ерітінді
дайындау;
3) қабырғаны
жарым-жарты сылау
(4 шаршы метр);
4) әк ертіндісімен
стеланы екі рет
ақтау (52 шаршы
метр);
176
7. Вишневое
селосының
орталығында, Ленин
атындағы, Победа
алаңды, 8 Март
көшелерде бетондық
қоршауды және
жиектастарды
мерзімді ақтау (580
шаршы метр).
1056
8. Победа
алаңындағы стела
қоршауын май сырмен
бояу (14 шаршы
метр).
9. Вишневое
селосында, Ленин
көшесі бойынша
бағандарды мерзімді
ақтау (120 дана).
10. Ұлы Отан соғыс
жылдары қаза тапқан
жауынгерлер
ескерткіші және
стела аумағында
гүлдерді отырғызу
және оларды күту:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (30 шаршы
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (30 шаршы
метр);
3) гүлдерді
мерзімді суару (30
шаршы метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (30
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (30 шаршы
метр).
11.Қоршауды май
сырмен бояу (96
шаршы метр).
12. Стадионың
жанындағы
үйеңкілерді кесу
(1300 шаршы метр)
13. Селолық
округінің әкім
аппараты
ғимаратының
мерзiмдi жөндеуi:

1) покраска окон
снаружи и внутри
здания (12,8
квадратных
метров);
2) частичный
ремонт
фундамента,
оштукатуривание
и побелка здания
(1 квадратный
метр);
3) покраска
дверей внутри
здания (3,2
квадратных
метра);
4) покраска
водоэмульсионной
краской стен
(93,5 квадратных
метра);
5) покраска
плинтуса (3,2
квадратных
метра);
6) покраска
потолков
коридоров (12,4
квадратных
метра)
176
Воронежский
сельский округ
1. Периодическая
уборка и
расчистка снега
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (500
квадратных
метров).
704
2. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (2500
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории
пустырей в селе
Придорожное
(3000 квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка
территории
обочин и кюветов
по улицам в селе
Придорожное
(5000 квадратных
метров), по
улице Вайберта в
селе Успеновка
(4000 квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
памятникам
воинам, павшим в
годы в Великой
Отечественной
войне в селах
Придорожное и
Успеновка,
памятнику
погибшим
милиционерам в
селе Успеновка
(500 квадратных
метров).
6. Периодическая
очистка от
мусора и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
бетонному
ограждению по
улице
Центральной (250
квадратных
метров) с
погрузкой мусора
на транспортное
средство (0,5
тонны).
7. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
кладбищу села
Придорожное
(1000 квадратных
метров) с
погрузкой мусора
на транспортное
средство (1
тонна).
8. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
кладбищу села
Успеновка (1000
квадратных
метров) с
погрузкой мусора
на транспортное
средство (5
тонн)
9. Участие в
текущем ремонте
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войне в селе
Придорожное (80
квадратных
метров).
352
10. Участие в
текущем ремонте
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войне, памятника
погибшим
милиционерам в
селе Успеновка
(60 квадратных
метров)
11.Периодическая
обрезка кленов
на улице Победы
при въезде в
село Придорожное
(400 квадратных
метров).
704
12.Периодическая
побелка известью
бетонного
ограждения на
улице
Центральной (120
квадратных
метров).
13.Периодическая
побелка столбов
на улицах села
Придорожное,
Лысановка,
Успеновка (1000
штук).
14.
Благоустройство
территории
бывшего дома
культуры:
1) выпиливание
сухих веток
кленов (100
квадратных
метров);
2) периодическая
обрезка молодой
поросли клена
(200 квадратных
метров);
3) погрузка
вручную
обрезанной
поросли кленов
на транспортное
средство (0,5
тонн).
15. Планировка
клумб на
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа в селе
Придорожное:

1) ғимараттың iшкi
және сыртқы
терезелерiн бояу
(12,8 шаршы метр);
2) ғимаратты ақтау
және сылау,
іргетасты жөндеу (1
шаршы метр);
3) ғимараттағы iшкi
есiктердi бояу (3,2
шаршы метр);
4) эмульсиондық
сырмен бояу (93,5
шаршы метр);
5) ірге бастырғыны
бояу (3,2 шаршы
метр);
6) дәліздердің
төбелерін ақтау
(12,4 шаршы метр)
176
Воронеж селолық
округi
1. Селолық
округінің әкімдік
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумағын
қардан мерзімді
тазарту (500 шаршы
метр).
704
2. Әкімдікті және
оған жақын
орналасқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (2500 шаршы
метр).
3. Придорожное
селосының алаңқай
аумақтарды қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(3000 шаршы метр).
4. Успенов
селосының Вайберт
көшесінде (4000
шаршы метр) және
Придорожное
селосында (5000
шаршы метр)
көшелердін шегіндер
және кюветтер
аумағын мерзімді
тазалау.
5. Придорожное және
Успенов
селоларындағы Ұлы
Отан соғысында қаза
тапқан жауынгерлер
ескерткіші және
Успенов селосындағы
қаза тапқан
милициянерлерге
қойылған
ескерткіштерінің
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау (500
шаршы метр).
6. Центральная
көшесінде бетондық
қоршау жағалай
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(250 шаршы метр)
және оны көлікке
тиеу (0,5 тонна).
7. Придорожное
селосының зират
жағалай аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (1000 шаршы
метр) және оны
көлікке тиеу (1
тонна).
8.Успенов селосының
зират жағалай
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(1000 шаршы метр)
және оны көлікке
тиеу (5 тонна)
9. Придорожное
селосындағы Ұлы
Отан соғысында қаза
тапқан жауынгерлер
ескерткішін ағымды
жөндеу (80 шаршы
метр).
352
10. Успенов
селосындағы Ұлы
Отан соғысында қаза
тапқан жауынгерлер
және қаза тапқан
милициянерлер
ескерткіштерін
ағымды жөндеу (60
шаршы метр)
11. Придорожное
селосына кіре
берісінде Победа
көшесіндегі
үйеңкілерді
мерзімді кесу (400
шаршы метр).
704
12. Ценральная
көшесінде бетондық
қоршауды мерзімді
әкпен ақтау (120
шаршы метр).
13. Придорожное,
Лысанов, Успенов
селолардың
көшелеріндегі
бағандарды мерзімді
ақтау (1000 дана).
14. Бұрынғы
Мәдениет үйінін
аумағын көркейту:
1) құрғақ
үйеңкілерді кесу
(100 шаршы метр);
2) үйеңкілердін жас
бұтақтарын мерзімді
кесу (200 шаршы
метр);
3) кесілген
үйеңкілердін жас
бұтақтарын қолымен
көлікке тиеу (0,5
тонна).
15. Придорожное
селосында селолық
округтін әкім
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аймағында
гүл бағыны
жоспарлау:

1) перекопка
грунта (100
квадратных
метров);
2) высаживание
рассады и семян
цветов (100
квадратных
метров);
3) периодическая
прополка клумб
(100 квадратных
метров);
4) регулярный
полив клумб (100
квадратных
метров).
16.Периодическая
очистка бордюр
от грязи и
сорной
растительности
на территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа, улиц
села Придорожное
и их побелка
известью (250
погонных
метров).
17.Периодическая
побелка стволов
деревьев на
улицах села
Придорожное (300
штук).
18. Выпиливание
кленов на улицах
села Придорожное
(1000 квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство вручную
(1 тонна).
19. Покраска
масляной краской
металлического
ограждения на
улице
Центральной (100
квадратных
метров).
20. Вырубка
грубой сорной
растительности
на улицах сел
Придорожное,
Лысановка (4000
квадратных
метров).
21. Подсобные
работы при
установке
деревянного
ограждения на
улице Школьная,
Центральная и
покраска
ограждения
масляной краской
(310 квадратных
метров)
Жаркольский
сельский округ
1. Периодическая
уборка
территории
кюветов и обочин
от мусора,
сухостоя и
сорной
растительности
по улицам
Космонавтов,
Победы, имени
Карбышева,
Школьной, имени
Буденного, имени
Маяковского,
имени Щорса,
имени Есенина,
Новая, Луговая
(16000
квадратных метр)
704
2. Периодическая
уборка
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа от
мусора, сорной
растительности и
регулярное
подметание
данной
территории (250
квадратных
метров)
3. Периодическая
вырубка молодой
поросли и
кустарника по
улицам
Космонавтов,
имени Буденного,
Победы, имени
Маяковского,
имени Карбышева,
Школьной, имени
Щорса (1000
квадратных
метров).
704
4. Периодическое
выкашивание
камыша по улице
Победы (300
квадратных
метров).
5. Периодическая
побелка столбов
на улицах села
Жарколь (230
штук).
6. Покраска арок
масляной краской
по улице
Школьной и
Победы (2
штуки).
7. Периодическая
побелка стволов
деревьев (10
штук).
8. Посадка
цветов по улице
Школьной и уход
за ними:
1) подготовка
клумб к посадке
цветов,
перекапывание
земли (70
квадратных
метров);
2) высаживание
рассады цветов
(70 квадратных
метров);
3) периодическая
прополка клумб
(70 квадратных
метров);
4) осенняя
уборка клумб (70
квадратных
метров)
Камышинский
сельский округ
1. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории:
1) площади,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (1000
квадратных
метров);
2) площади,
прилегающей к
зданию дома
культуры и
торгового
комплекса (1000
квадратных
метров);
3) площади,
прилегающей к
памятнику
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны и
прилегающей к
ней территории
(2500 квадратных
метров);
4) кюветов и
обочин улиц села
Чистый Чандак
(15000
квадратных
метров);

1) жерді қазу (100
шаршы метр);
2) көшетті және
гүлдін тұқымын
отырғызу (100 шаршы
метр);
3) гүл бағындарын
мерзімді шөптеу
(100 шаршы метр);
4) тұрақты суару
(100 шаршы метр).
16. Придорожное
селосында селолық
округтін әкім
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аймағында
ернеудерді қоқыс
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(250 құма метр).
17. Придорожное
селосының
көшелеріндегі
ағаштардың
дөңгектілерді
мерзімді ақтау (300
дана).
18. Придорожное
селосының
көшелеріндегі
үйеңкілерді кесу
(1000 шаршы метр)
және оларды көлікке
тиеу (1 тонна).
19. Центральная
көшесінде металл
қоршауды май сырмен
бояу (100 шаршы
метр).
20. Придорожное
және Лысанов
селосының
көшелеріндегі
құрғақ арам шөпті
шабу (4000 шаршы
метр).
21. Школьная және
Центральная
көшелерінде ағаш
қоршауды бекіту
кезінде қосалқы
жұмыстар және
қоршауды май сырмен
бояу (310 шаршы
метр)
Жаркөл селолық
округi
1. Космонавт,
Победа, Карбышев
атындағы, Школьная,
Буденов атындағы,
Маяковский
атындағы, Щорс,
Есенин атындағы,
Новая, Луговая
көшелері бойынша
көшелердің шектерін
және кюветтерін
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (16000 шаршы
метр).
704
2. Селолық
округінің әкімі
аппаратының
ғимараты
маңайындағы аумағын
қоқыстан, арам
шөптен мерзімді
жинау және осы
аумақты тұрақты
сыпыру (250 шаршы
метр)
3. Буденый
атындағы, Победа,
Маяковский
атындағы, Карбышев
атындағы, Школьная,
Щорс атындағы
көшелерде өсетін
жас және ұсақ
ағаштарды мерзімді
шабу (1000 шаршы
метр).
704
4. Победа атындағы
көшесінде қамысты
мерзімді шабу (300
шаршы метр).
5. Жаркөл селосының
бағандарын мерзімді
ақтау (230 дана).
6. Победа және
Школьная көшелерi
бойынша май сырмен
аркаларды сырлау (2
дана).
7. Ағаштардың
діңгектерін
мерзімді ақтау (10
дана).
8. Школьная көшесі
бойынша гүлдерді
отырғызу және
оларды күту:
1) гүлзаларға гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (70 шаршы
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (70 шаршы
метр);
3) гүлзарлардың
мерзімді күту (70
шаршы метр);
4) гүлзаларды күзгі
жинау (70 шаршы
метр)
Қамышин селолық
округi
1. Аумақты қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау:
1) селолық
округінің әкім
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан алаң (1000
шаршы метр);
2) мәдениет үйі
және сауда кешеніне
жақын жатқан алаң
(1000 шаршы метр);
3) Ұлы Отан соғысы
жылдарда қаза
тапқан
жауынгерлерге
ескерткіш маңайына
жақын жатқан
аумағын (2500 шаршы
метр);
4) Чистый Шандақ
селосының көшелер
шегін және кюветтер
(15000 шаршы метр).

5) Погрузка
вручную мусора
на транспортное
средство (4
тонны).
704
2. Покраска
масляной краской
декоративного
металлического
ограждения на
территории,
прилегающей к
центральной
площади (230
квадратных
метров).
704
3. Периодическая
обрезка сухих
веток и уборка
сухостоя возле
здания дома
культуры (2590
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (2
тонны).
4. Посадка
саженцев и уход
за ними:
1) заготовка
саженцев на
территории села
(100 штук);
2) подготовка ям
вручную;
3) внесение
завезенного
грунта;
4) посадка
саженцев (100
штук);
5) периодический
полив саженцев
(100 штук);
5. Посадка
цветов на
территории
центральной
площади и уход
за ними:
1) подготовка
клумб к посадке
цветов
перекапывание
земли (30
квадратных
метров);
2) высаживание
рассады цветов
(30 квадратных
метров);
3) периодический
полив цветов (30
квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб
(30 квадратных
метров);
5) осенняя
уборка клумб (30
квадратных
метров).
6. Периодическая
очистка бордюр
от грязи и
сорной
растительности и
побелка бордюр
(81 квадратных
метров).
7. Периодическая
побелка столбов
по улицам села
Чистый Чандак
(360 штук).
8. Периодическая
вырубка молодой
поросли
деревьев, грубой
сорной
растительности
на территории:
1) площади,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (1000
квадратных
метров);
2) площади,
прилегающей к
зданию дома
культуры и
торгового
комплекса (1000
квадратных
метров);
3) территории,
прилегающей к
памятнику
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны и
прилегающей к
ней площади
(2500 квадратных
метров);
4) на территории
села Чистый
Чандак (400
квадратных
метров)
Коржинкольский
сельский округ
1. Периодическая
уборка от снега
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (2000
квадратных
метров).
176
2. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (7000
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
пустырей и
территории около
безхозяйных
домов (8200
квадратных
метров)
4. Периодическая
побелка
железобетонного
ограждения по
улице Юбилейная,
сельского клуба,
сквера (1200
квадратных
метров).
528
5. Периодическая
побелка столбов
по улицам сел
Лесное,
Березовка (190
штук).
6. Периодическая
очистка от грязи
и сорной
растительности,
побелка бордюр
на территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (120
погонных
метров).
7. Посадка
цветов на
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа и уход за
ними:
1) подготовка
клумб к посадке
цветов,
перекапывание
земли (280
квадратных
метров);
2) высаживание
рассады цветов
(280 квадратных
метров);
3) периодический
полив цветов
(280 квадратных
метров);

5) қоқысты қолмен
көлікке тиеу (4
тонна)
704
2. Орталық аланың
жанындағы темiр
декоративтiк
қоршауды май сырмен
бояу (230 шаршы
метр).
704
3. Мәдениет үйі
(2590 шаршы метр)
ғимаратының
маңайында құрғақ
бұтақтарды және
құрғақ ағашты
мерзімді кесу және
оны көліке тиеу (2
тонна).
4. Көшеттерді
отырғызу және
оларды күту:
1) селоның
аумағында
көшеттерін дайындау
(100 дана);
2) шұнқырларды
қазу;
3) жер әкелу;
4) көшеттерді
отырғызу (100
дана);
5) көшеттерді
мерзімді суару (100
дана).
5. Орталық алаңға
гүлдерді отырғызу
және оларды күту:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (30 шаршы
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (30 шаршы
метр);
3) гүлдерді
мерзімді суару (30
шаршы метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (30
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (30 шаршы
метр).
6. Жиектастарды
батпақтан және арам
шөптен мерзімді
тазалау және
жиектастарды ақтау
(81 шаршы метр).
7. Чистый Шандақ
селосының көше
бағандарын әкпен
мерзiмдi ақтау (360
дана).
8. Ағаштың жас
бұтақтарын, құрғақ
шөпті келесі
аумақтарды мерзімді
шабу:
1) селолық округі
әкімі апаратының
ғимаратының жанында
алаң (1000 шаршы
метр);
2) мәдениет үйі,
сауда кешені
жанындағы (1000
шаршы метр);
3) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқандар
ескерткішін және
оған іргелес алаңды
(2500 шаршы метр);
4) Чистый Шандақ
селосының аумағында
(400 шаршы метр)
Қоржынкөл селолық
округі
1.Селолық округінің
әкімі аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумағын
қардан мерзімді
тазалау (2000 шаршы
метр).
176
2. Селолық
округінің әкімі
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумақты
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (7000 шаршы
метр).
3. Бос жерлерін
және иесіз үйлердің
маңайындағы аумақты
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (8200 шаршы
метр).
4. Юбилейная көшесі
бойынша, селолық
клубының ғимаратын,
саябағынын
аумағының темір
бетондық қоршауды
мерзімді ақтау
(1200 шаршы метр).
528
5. Лесное,
Березовка
селолардың көшелері
бойынша бағандарды
мерзімді ақтау (190
дана).
6. Селолық округтін
әкім аппаратына
іргелес аумағында
жиектастарды
батпақтан және арам
шөтен мерзімді
тазалау және ақтау
(120 құма метр).
7. Селолық округі
әкімінің аппараты
ғимаратына жақын
жатқан аумағында
және оларды күту:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (280 шаршы
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (280 шаршы
метр);
3) гүлдерді
мерзімді суару (280
шаршы метр);

4) периодическая
прополка клумб
(280 квадратных
метров);
5) осенняя
уборка клумб
(280 квадратных
метров)
Косаральский
сельский округ
1. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории
центральной
площади и
прилегающей к
ней территории
(5200 квадратных
метров).
880
2. Периодическая
уборка обочин и
кюветов улиц
села Кенарал от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
(31000
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка молодой
поросли и сорной
растительности
прилегающей к
территории
памятников (250
квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
зданиям:
1) аппарата
акима сельского
округа (700
квадратных
метров);
2) сельской
врачебной
амбулатории (200
квадратных
метров);
3) сельского
клуба (700
квадратных
метров);
4) средней школы
(2000 квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории парка
села Кенарал
(7000 квадратных
метров).
6. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
пустырей и
территории около
безхозяйных
домов (8200
квадратных
метров).
7. Периодическая
уборка
территории
кладбища (20000
квадратных
метров).
8. Уборка дворов
и прилегающих
участков у жилья
четырех одиноко
проживающих
пенсионеров и
одного участника
Великой
Отечественной
войны от мусора
и бурьяна (2500
квадратных
метров)
9. Участие в
текущем ремонте
памятника
"Обелиска воинам
землякам, павшим
в годы Великой
Отечественной
войны", и "Стелы
воинам -
землякам, павшим
в годы Великой
Отечественной
войны":
1) побелка
известью (8
квадратных
метров);
2)
оштукатуривание
(8 квадратных
метров);
3) покраска
масляной краской
(12 квадратных
метров);
4) ремонт и
покраска краской
ограждения (111
квадратных
метров)
176
10.Периодическая
побелка столбов
и стволов
деревьев по
улицам села
Кенарал (250
штук).
880
11. Покраска
масляной краской
ограждения из
штакетника
детской площадке
на центральной
площади (2900
квадратных
метров).
12. Обрезка
сухих веток и
уборка сухостоя
в парке села
Кенарал (7000
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (0,3
тонны).
13. Весенняя
посадка саженцев
на центральной
площади и уход
за ними:
1) заготовка
саженцев вручную
(100 штук);
2) подготовка ям
для посадки
вручную и
посадка саженцев
(100 штук);
3) периодический
полив саженцев
(100 штук).
14. Планировка
пяти клумб на
территории села
Кенарал:
1) перекапывание
земли (350
квадратных
метров);
2) посадка
цветов семенами
и рассадой (350
квадратных
метров);
3) регулярный
полив (350
квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб
(350 квадратных
метров).
15. Покраска
масляной краской
20 колодцев и 40
колонок (80
квадратных
метров)
16. Подсобные
работы в ремонте
жилья четырех
одиноко
проживающих
пенсионеров и
одного участника
Великой
Отечественной
войны:

4) гүлзарлардың
мерзімді күту (280
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (280 шаршы
метр)
Қосарал селолық
округi
1. Орталық алаңының
аумағын және оған
жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(5200 шаршы метр).
880
2. Кенарал
селосының
көшелерін,
көшелердің шектерін
және кюветтерін
қоқыстан және арам
шөптен қолымен
мерзімді жинау
(31000 шаршы метр).
3. Ескерткіштерін
аумақтарын
қоқыстан, көк
шөптен және арам
шөптен мерзімді
тазалау (250 шаршы
метр).
4. Келесі
ғимараттарға жақын
орналасқан
аумақтарын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау:
1) селолық округі
әкімінің аппараты
(700 шаршы метр);
2) селолық
дәрігерлік
амбулатория (200
шаршы метр);
3) селолық клубы
(700 шаршы метр);
4) орта мектебінің
аумағын (2000 шаршы
метр).
5. Кенарал
селосының саябақ
аумақтарын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(7000 шаршы метр).
6. Иесіз үйлерге
жақын жатқан
аумақтарды және
алаңқайларды
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (8200 шаршы
метр).
7. Зират аумағын
мерзімді жинау
(20000 шаршы метр).
8. Ұлы Отан
соғысына қатысқан
ардагердiң және
төрт жалғыз басты
зейнетерлердiң
үйiнiң қасын және
жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзiмдi жинау
(2500 шаршы метр)
9. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткішін және
Ұлы Отан соғысында
қаза тапқан
жауынгерлердің
стеласын жөндеу
бойынша қосалқы
жұмыстар:
1) әкпен ақтау (8
шаршы метр);
2) сылақтау (8
шаршы метр);
3) май сырмен бояу
(12 шаршы метр);
4) қоршауларды
жөндеу және бояу
(111 шаршы метр)
176
10. Кенерал
селосының көшелерi
бойынша ағаш
дiңкелерiн және
бағандарды әкпен
ақтау (250 дана).
880
11. Орталық аланда
орналасқан балалар
алаңының қада
қоршауын май сырмен
бояу (2900 шаршы
метр).
12. Кенерал
селосының
саябағының
маңайындағы құрғақ
бұтақшаларды
мерзімді кесу және
құрғап қалған
ағашты жинау (7000
шаршы метр) және
көлікке тиеу (0,3
тонна).
13. Орталық аланда
көктемге ағаш
көшеттерін отырғызу
және оларды күту:
1) көшеттерді
дайындау (100
дана);
2) көшеттерді
отырғызу үшін
шұңқырларды қолмен
дайындау және
көшеттерді отырғызу
(100 дана);
3) көшеттерді
мерзімді суару (100
дана).
14. Кенерал
селосында бес
гүлзарды жоспарлау:
1) жерді қазу (350
шаршы метр);
2) гүлдерді
тұқымдармен және
көшет арқылы
отырғызу (350 шаршы
метр);
3) гүлзарларды
мерзімді күту (350
шаршы метр);
4) гүлзарларды
мерзімді суару (350
шаршы метр).
15. 20 құдық және
40 су колонкаларды
май сырмен бояу (80
шаршы метр)
16. Төрт жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің
және Ұлы Отан
соғысының бір
ардагердің тұрғын
үйлерін жөндеуге
қосалқы жұмыстар:

1) побелка стен
и потолков
известью (445
квадратных
метров);
2) покраска
оконных рам
масляной краской
(62 квадратных
метра)
176
Костряковский
сельский округ
1. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
при въезде в
село Костряковка
(2000 квадратных
метров), в
сквере возле
здания аппарата
акима сельского
округа (500
квадратных
метров).
704
2. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
обочин и кюветов
улиц села
Костряковка:
Победы, Мира,
Целинная, имени
Косыгина,
Степная,
Пионерская,
Советская, имени
Ленина (18000
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка
территории
стадиона и
футбольного поля
от мусора и
сорной
растительности
(9000 квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
прилегающей
территории к
дому культуры
(1500 квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка
территории на
пустырях села
Костряковка от
мусора, сухостоя
и сорной
растительности
(1500 квадратных
метров)
6. Периодическая
побелка стволов
деревьев при
въезде в село и
на территории
сквера (100
квадратных
метров).
704
7. Частичное
снятие дерна на
беговой дорожке
стадиона (150
квадратных
метров).
8. Посадка
цветов и уход за
ними на
территории,
прилегающей к
зданию дома
культуры и
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны:
1) подготовка
клумб к посадке
цветов,
перекапывание
земли (45
квадратных
метров);
2) высаживание
рассады цветов
(45 квадратных
метров);
3) периодическая
прополка клумб
клумб (45
квадратных
метров);
4) периодический
полив цветов (45
квадратных
метров).
9. Весенняя
посадка саженцев
и уход за ними:
1) заготовка
саженцев (100
штук);
2) подготовка ям
к посадке
вручную и
посадка саженцев
(100 штук);
3) периодический
полив саженцев
(100 штук).
10.Периодическая
обрезка сухих
веток и уборка
сухостоя вокруг
стадиона и дома
культуры (5000
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (0,5
тонны).
11.Периодическая
уборка молодой
поросли и сорной
растительности,
прилегающей к
территории
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны (50
квадратных
метров)
Новошумный
сельский округ
1. Периодическая
уборка
территории
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны, от мусора
и сорной
растительности;
периодическая
уборка вдоль
ограждений
въездных арок,
вокруг памятника
имени Чапаева,
территории
автобусной
остановки,
территории,
прилегающей к
памятнику
"Труженникам
тыла" (2500
квадратных
метров).
352
2. Периодическая
уборка
близлежащих
территорий домов
одиноко
проживающих
пенсионеров 1000
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка обочин и
кюветов улиц
села Новошумное
(5000 квадратных
метров) и
территории
прилегающей к
зданию сельского
клуба от мусора
и сорной
растительности
(2000 квадратных
метров).

1) қабырғаларды
және төбелерді
әкпен ақтау (445
шаршы метр);
2) терезелерді май
сырмен бояу (62
шаршы метр)
176
Костряков селолық
округi
1. Костряков
селосына кіре
берісін (2000 шаршы
метр), селолық
округінің әкімі
аппаратына (500
шаршы метр) жақын
жатқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау.
704
2. Костряков
селосының: Победа,
Мира, Целинная,
Косыгин атындағы,
Степная,
Пионерская,
Советская, Ленин
атындағы көшелердің
шектерін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(18000 шаршы метр).
3. Стадион және
футбол алаңын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (9000 шаршы
метр).
4. Мәдениет үйінің
маңайындағы аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (1500 шаршы
метр).
5. Костряков
селосының бос
жерлердің аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (1500 шаршы
метр)
6. Селоның кіре
берісін және саябақ
маңайында өсетін
ағаштарды,
бағандарды мерзімді
ақтау (100 шаршы
метр).
704
7. Стадионның жүру
жолындағы шөпті
жартылай алу (150
шаршы метр).
8. Мәдениет үйі
және Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердiң
ескерткiшiнiң
маңайына гүл
отырғызу және
оларды күту:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (45 шаршы
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (45 шаршы
метр);
3) гүлзарлардың
мерзімді күту (45
шаршы метр);
4) гүлдерді
мерзімді суару (45
шаршы метр).
9. Ағаш көшеттерді
отырғызу және
оларды күту:
1) көшеттерді
дайындау (100
дана);
2) көшеттерді
отырғызу үшін
шұңқырларды қолмен
дайындау және
көшеттерді отырғызу
(100 дана);
3) көшеттерді
мерзімді суару (100
дана).
10. Стадион және
Мәдениет үйі
маңайындағы құрғақ
бұтақшаларды
мерзімді кесу және
құрап қалған ағашты
жинау (5000 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (0,5 тонна).
11. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқандар
ескерткіштерге
жақын жатқан
аумағын жас
бұтақтардан және
арам шөптен
мерзімді тазалау
(50 шаршы метр)
Новошумный
селолық округi
1. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіші аумағын,
шегінің, Чапаев
атындағы
ескерткіштің
айналасында,
аялдаманың аумағын,
тың ашқан тұңғыштар
ескерткіші маңайын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (2500 шаршы
метр).
352
2. Жалғыз басты
зейнеткерлердің
үйлерінің
маңайындағы аумағын
мерзімді жинау
(1000 шаршы метр).
3. Новошумное
селосының көшелер
шегін және
кюветтерін (5000
шаршы метр) және
мәдениет үйіне
жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(2000 шаршы метр).

4. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (2000
квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка
территории от
сорной
растительности
вдоль ограды
кладбища (1200
квадратных
метров)
6. Участие в
текущем ремонте
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны,
труженникам тыла
Великой
Отечественной
войны и
памятника
Чапаеву (720
квадратных
метров)
352
7. Периодическая
очистка от травы
и грязи бордюр,
их побелка (54
квадратных
метров).
704
8. Периодическая
уборка
территории парка
от молодой
поросли (2000
квадратных
метров).
9. Покраска
масляной краской
металлической
ограды кладбища
села Новошумное
(990 квадратных
метров).
10. Покраска
масляной краской
стелы
"Новошумное",
указателей,
въездных арок
(11 штук).
11. Покраска
масляной краской
танцевальной
площадки на
территории
центральной
площади (36
квадратных
метров).
12.Периодическая
побелка стволов
деревьев (200
штук).
13.Периодическая
побелка столбов
на улицах села
Новошумное (230
штук)
14. Подсобные
работы в ремонте
жилья двух
одиноко
проживающих
пенсионеров:
1) побелка стен
известью снаружи
(260 квадратных
метров);
2) уборка после
ремонта
территории
вокруг домов
(150 квадратных
метров)
176
Пешковский
сельский округ
1. Периодическая
уборка
территории
центральной
площади села
Пешковка и
прилегающей к
ней территории
от мусора и
сорной
растительности
(2200 квадратных
метров).
880
2. Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
территории
стадиона и
прилегающей
территории (4000
квадратных
метров).
3. Периодическое
скашивание травы
и уборка сорной
растительности
на пустырях, при
въезде в село
Пешковка, на
обочинах и
кюветах по
улицам: имени
Чкалова,имени
Кирова, имени
Пушкина, имени
Ленина (42500
квадратных
метров).
4. Погрузка
вручную мусора
на транспортное
средство и вывоз
(1 тонны)
5. Посадка
цветов на
территории
центральной
площади:
1) перекапывание
земли (280
квадратных
метров);
2) посадка
рассады и семян
цветов (280
квадратных
метров);
3) периодическая
прополка (280
квадратных
метров);
4) регулярный
полив клумб (280
квадратных
метров).
880
6. Периодическая
обрезка деревьев
и кустарников на
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа и дома
культуры (60
квадратных
метров).
7. Периодическая
очистка от грязи
и сорной
растительности,
побелка бордюр
на территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа,
центральной
площади, дома
культуры (60
квадратных
метров).
8. Побелка
железобетонного
ограждения на
центральной
площади (50
квадратных
метров).
9. Покраска
масляной краской
ограждения при
въезде на
центральную
площадь (50
квадратных
метров).
10.Периодическая
побелка столбов
по улицам села
Пешковка (200
штук).
11.Периодическая
обрезка молодой
поросли и грубой
сорной
растительности
на территории,
прилегающей к
памятнику
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны (150
квадратных
метров).

4. Селолық округі
әкімінің аппараты
ғимаратының аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (2000 шаршы
метр).
5. Новошумное
зираттың қоршауына
жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(1200 шаршы метр)
6. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлерге, Ұлы
Отан соғысының
еңбекшілерінің
ескерткіштерін
ағымды жөндеу (720
шаршы метр)
352
7. Жиектастарды
шөптен және
батпақтан мерзімді
тазалау және ақтау
(54 шаршы метр).
704
8. Саябақ аумағында
жас өсімдіктерді
мерзімді шабу (2000
шаршы метр).
9. Новошумное
селосының зиратының
металдық қоршауын
май сырмен бояу
(990 шаршы метр).
10. "Новошумное"
стела- көрсеткішін,
кіру аркасын бояу
(11 дана).
11. Орталық алаңын
аумағындағы би
аланың май сырмен
бояу (36 шаршы
метр).
12. Ағаштарды
мерзiмдi ақтау (200
дана).
13. Новошумный
селосының
көшелерiндегi
бағандарды мерзімді
ақтау (230 дана)
14. Екі жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің
тұрғын үйлерін
жөндеуде қосалқы
жұмыстар:
1) қабырғаларды
сырттан әкпен ақтау
(260 шаршы метр);
2) үйлер
айналасында жөндеу
кейін жинау (150
шаршы метр)
176
Пешков селолық
округi
1. Пешков селосының
орталық алаңның
аумағын және оған
іргелес аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (2200 шаршы
метр).
880
2. Стадион және
оған жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(4000 шаршы метр).
3. Пешков селосының
кірер жолын, бос
жерлерін, Чкалов
атындағы, Киров
атындағы, Ленин
атындағы, Пушкин
атындағы көшелердің
шеттерін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді шабу және
жинау (42500 шаршы
метр).
4. Қоқысты қолмен
көлікке тиеу және
шығару (1 тонна)
5. Орталық алаңға
гүлдерді отырғызу:
1) жерді қазу (280
шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
және тұқымдарды
отырғызу (280 шаршы
метр);
3) мерзімді шөптеу
(280 шаршы метр);
4) гүлзарды тұрақты
суару (280 шаршы
метр).
880
6. Селолық округі
әкім аппаратынын
және Мәдениет үйі
ғимараттарға
жататын аумағында,
ағаштарды және ұсақ
ағаштарды мерзімді
қию (60 шаршы
метр).
7. Орталық алаңда,
селолық округі әкім
аппаратынын және
мәдениет үйі
аумақтарда
ернеулерді ақтау,
батпақтан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (60 шаршы
метр).
8. Темір бетондық
қоршауды мерзімді
ақтау (50 шаршы
метр).
9. Орталық алаңға
кіре берісінде
қоршауды май сырмен
бояу (50 шаршы
метр).
10. Пешков
селосының көшелері
бойынша бағандарды
мерзімді ақтау (200
дана).
11. Ұлы Отан Соғысы
жылдары қаза тапқан
жауынгерлердің
ескерткішіне
іргелес аумағында
жас бұтақтарды және
құрғақ арам шөпті
мерзімді жинау (150
шаршы метр).

4) приготовление
известкового
раствора;
5) побелка
постаментов (52
квадратных
метров).
176
5. Очистка от
пыли и мусора
монументов
воинам -
украинцам,
погибшим в годы
Великой
Отечественной
войны и имени
Ленина (10
квадратных
метров).
6. Реставрация
списка погибших
воинов памятника
воинам -
украинцам,
павшим в годы
Великой
Отечественной
войны в селе
Малороссийка (25
фамилий).
7. Участие в
текущем ремонте
и покраска
деревянной
конструкции
помоста двух
памятников (8
квадратных
метров)
8. Периодическая
побелка бетонной
изгороди дома
культуры и
начальной школы
(360 квадратных
метров).
352
9. Периодическая
побелка столбов
на улице имени
Ленина и
Набережная села
Малороссийка
(120 штук).
10.Периодическая
побелка стволов
деревьев на
улице имени
Ленина села
Малороссийка (30
штук).
11. Побелка
автобусной
остановки (80
квадратных
метров).
12. Покраска
въездной стелы
(5 квадратных
метров).
13.Периодическая
обрезка деревьев
и молодой
поросли по улице
имени Ленина, на
центральной
площади (70
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (2
тонны)
Чандакский
сельский округ
1. Периодическая
уборка
центральной
улицы села
Мирное и
прилегающей к
ней территории
от мусора и
сорной
растительности
(6800 квадратных
метров).
528
2. Периодическая
уборка кюветов и
обочин улиц села
Мирное от мусора
и сорной
растительности
(27300
квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка молодой
поросли и сорной
растительности
территории,
прилегающей к
памятнику имени
Ленина и
памятнику
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны (200
квадратных
метров)
4. Участие в
текущем ремонте
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны (20
квадратных
метров).
5. Покраска
декоративных
цепей ограды
памятника (20
метров)
6. Периодическая
побелка,
покраска
масляной краской
декоративных
заборов на
улицах села
Мирное (200
погонных
метров).
528
7. Периодическая
побелка столбов
на улицах села
Мирное (106
штук).
8. Посадка
цветов на
клумбах
территории
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа,
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны, врачебной
амбулатории:
1) перекапывание
земли, частичная
замена земли (20
квадратных
метров);
2) посадка
рассады и семян
цветов (20
квадратных
метров);
3) периодическая
прополка (20
квадратных
метров);
4) регулярный
полив клумб (20
квадратных
метров).
9. Периодическая
обрезка
деревьев,
молодой поросли
и уборка
сухостоя по
улице Зеленая,
Школьная,
врачебной
амбулатории,
средней школы,
парка (3070
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (1
тонны).
10. Посадка
саженцев и уход
за ними:
1) заготовка
саженцев (20
штук);
2) подготовка ям
к посадке
вручную и
посадка саженцев
(20 штук);
3) периодический
полив саженцев
(20 штук).
11.Периодическая
побелка
ограждений
приусадебных
участков,
принадлежащих
одиноко
проживающим
пенсионерам в
селе Мирное (100
квадратных
метров).
12. Обрезка
сухих веток и
уборка сухостоя
в парке возле
средней школы
(18000
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (2
тонны)
13. Участие в
текущем ремонте
здания аппарата
акима сельского
округа:

4) әкпен
ерітіндісін
дайындау;
5)тұғырларды ақтау
(52 шаршы метр).
176
5. Малороссийка
селосында Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан украин
жауынгерлердің
ескерткішті және
Ленин атындағы
ескерткішті шан
және қоқыстан
тазалау (10 шаршы
метр).
6. Малороссийка
селосында Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан украин
жауынгерлердің
ескерткіштін қаза
тапқан
жауынгерлердің
тізімін қайта
жаңарту (25 тегі).
7. Екі
ескерткіштердің
ағаш тұғыр
конструкцияның
жөндеу және бояу (8
шаршы метр)
8. Мәдениет үйі
және негізгі
мектептін бетондық
қоршауды мерзімді
ақтау (360 шаршы
метр).
352
9. Малороссийка
селосының Ленин
және Набережная
көшелеріндегі
бағандарды мерзімді
ақтау (120 дана).
10. Малороссийка
селосының Ленин
көшедесіндегі ағаш
бағандарды мерзімді
ақтау (30 дана).
11. Автобус
аялдамасын ақтау
(80 шаршы метр).
12. Кiру стеласын
бояу (5 шаршы
метр).
13. Ленин атындағы
көше және орталық
алаңдағы ағаштарды
және жас бұтақтарды
мерзімді қию (70
шаршы метр),
көлікке тиеу (2
тонна)
Шандақ селолық
округi
1. Мирное селосының
орталық алаңның
аумағын және оған
жақын орналасқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(6800 шаршы метр).
528
2. Мирное селосының
көше шегін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(27300 шаршы метр).
3. Ленин және Ұлы
Отан Соғыс жылдары
рухы түскен
жауынгерлерінің
ескерткішіне жақын
орналасқан саябақ
аумағын жас
бұтақтар және арам
шөптен мерзімді
тазалау (200 шаршы
метр)
4. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлерге
ескірткішті
ағымдағы жөндеуде
қатысу (20 шаршы
метр).
352
5. Ескірткіш
дуалдың сәндік
шынжырын бояу (20
метр)
6. Мирный селосының
көшелерiндегi
қоршауларды
мерзімді ақтау,
бояу (200 құма
метр).
528
7. Мирный селосының
көшелеріндегі
бағандарды мерзімді
ақтау (106 дана).
8. Ұлы Отан соғыс
жылдарда қаза
тапқан жауынгерлер
ескерткіші, әкім
аппараты
ғимаратында,
дәрігерлік
амбулаторияның
қасында гүлзаларға
гүл отырғызу:
1) жерді қазу,
жерді жарым –
жартылай айырбастау
(20 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
және тұқымдарды
отырғызу (20 шаршы
метр);
3) мерзімді шөптеу
(20 шаршы метр);
4) гүлзаларды
тұрақты суару (20
шаршы метр).
9. Зеленая,
Школьная көшелері
бойынша, дәрігерлік
амбулатория, орта
мектебінің қоршау
айналасында
ағаштарды, жас
бұтақтарды мерзімді
қию (3070 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (1 тонна).
10. Көшеттерін
отырғызу және
оларды күту:
1) көшеттерді
дайындау (20 дана);
2) шұнқырларды
қолымен отырғызу
үшін дайындау және
көшеттерін отырғызу
(20 дана);
3) көшеттерін
мерзімді суару (20
дана).
11. Мирное
селосында жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің үй
жанындағы
учаскелердін
қоршауды мерзімді
ақтау (100 шаршы
метр).
12. Орта мектебінің
саябағындағы
ағаштарды, жас
бұтақтарды мерзімді
қию (18000 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (2 тонна)
13. Селолық
округінің әкім
аппараты
ғимаратының
мерзiмдi жөндеуiнде
қатысу:

1) побелка стен
и потолков
эмульсионной
краской (280
квадратных
метров);
2) оклеивание
стен обоями (36
квадратных
метров);
3) оклеивание
потолка
потолочной
плиткой (36
квадратных
метра);
4) покраска пола
масляной краской
(36 квадратных
метра)
176
Первомайский
сельский округ
1. Периодическая
побелка столбов
по улицам села
Первомайское
(500 штук).
880
2. Периодическая
обрезка деревьев
и молодой
поросли на
территории
здания аппарата
акима сельского
округа,
спортивного
зала, памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны (500
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство вручную
(0,5 тонны).
3. Периодическая
побелка
ограждений
цветников,
расположенных на
территории
Первомайского
сельского округа
(110 квадратных
метров).
4. Периодическая
обрезка сухих
веток и уборка
сухостоя по
улице имени
Ленина (500
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство вручную
(0,5 тонны).
5. Периодическая
очистка бордюр
от грязи и
сорной
растительности и
побелка бордюр
на территории
здания аппарата
акима сельского
округа (400
квадратных
метров).
6. Периодическая
очистка и полив
газона по улице
имени Ленина, на
территории,
прилегающей к
зданию аппарата
акима сельского
округа (136
квадратных
метров).
7. Посадка
цветов на
клумбах по улице
имени Ленина,
памятника
воинам, павшим в
годы Великой
Отечественной
войны:
1) перекапывание
земли, частичная
замена земли
(150 квадратных
метров);
2) посадка
рассады и семян
цветов (150
квадратных
метров);
3) периодическая
прополка (150
квадратных
метров);
4) регулярный
полив клумб (150
квадратных
метров)
село Федоровка
1. Периодический
покос и уборка
сухостоя, сорной
растительности,
камыша, бурьяна
серпами вручную
на пустырях, по
обочинам
проезжей части и
кюветам села
Федоровка и
погрузка его на
транспортное
средство:
1) улица имени
Легкодухова
(40000
квадратных
метров);
2) улица
Красноармейская
(14200
квадратных
метров);
3) улица имени
Кравцова (59700
квадратных
метров);
4) улица
Советская (32800
квадратных
метров);
5) улица имени
Юнацкого (17600
квадратных
метров);
6) улица имени
Гоголя (5000
квадратных
метров);
7) улица имени
Ленина (28400
квадратных
метров);
8) улица имени
Мелехова (22100
квадратных
метров);
9) улица имени
Шевченко (31300
квадратных
метров);
10) улица Победы
(66800
квадратных
метров).
9856
2. Периодическая
уборка
центральной
площади:
1) уборка сухой
травы и листвы,
периодический
покос сорной
растительности
(35000
квадратных
метров);
2) уборка
территории,
прилегающей к
обелиску воинам
Великой
Отечественной
войны и обелиску
воинам
гражданской
войны от мусора
и сорной
растительности
(16400
квадратных
метров);
3) очистка от
снега
центральной
площади (17500
квадратных
метров);
4) очистка от
снега
территории,
прилегающей к
обелиску воинам
Великой
Отечественной
войны и обелиска
воинам
гражданской
войны (8400
квадратных
метров).

1) Қабырғаларды
және төбелердi
эмульсиондық сырмен
бояу (280 шаршы
метр);
2) түс қағазбен
қабырғаларды
жабыстыру (36 шаршы
метр);
3) төбенi төбе
жабстырғышпен
жабстыру (36 шаршы
метр);
4) едендi май
сырмен бояу (36
шаршы метр)
176
Первомай селолық
округі
1. Первомай
селосының
көшелерінде
орнатылған
бағандарды мерзімді
ақтау (500 дана).
880
2. Селолық округі
әкім аппараты,
спорт залы, Ұлы
Отан соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіші
аумағында ағаштарды
және жас бұтақтарды
мерзімді кесу (500
шаршы метр) және
қолымен көлікке
тиеу (0,5 тонна).
3. Первомай селолық
округінің аумағында
орналасқан
гүлзарлардың
қоршауларын
мерзімді ақтау (110
шаршы метр).
4. Ленин атындағы
көшесінде құрғақ
бұтақшаларды және
құрғап қалған
ағаштарды мерзімді
кесу (500 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (0,5 тонна)
5. Селолық округ
әкім аппаратының
ғимараты аумағы,
село аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау, ернеулерді
ақтау (400 шаршы
метр).
6. Ленин
көшесіндегі селолық
округі әкімінің
аппараты ғимараты
аумағындағы
газондарды суару
және мерзiмдi
тазарту (136 шаршы
метр).
7. Ленин көшесі
бойынша, Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіші маңайына
гүлдерді отырғызу:
1) жерді қазу,
жерді жарым –
жартылай айырбастау
(150 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
және тұқымдарды
отырғызу (150 шаршы
метр);
3) мерзімді шөптеу
(150 шаршы метр);
4) гүлзаларды
тұрақты суару (150
шаршы метр)
Федоров селосы
1. Федоров
селосының бос
жерлерін, жүру
жолының шеттерін
және кюветтерін
арам шөпті, қамысты
мерзімді шабу,
жинау және қоқысты
көлікке тиеу:
1) Легкодухов
атындағы көшесі
(40000 шаршы метр);
2) Красноармейская
көшесі (14200 шаршы
метр);
3) Кравцов атындағы
көшесі (59700 шаршы
метр);
4) Советская көшесі
(32800 шаршы метр);
5) Юнацкий атындағы
көшесі (17600 шаршы
метр);
6) Гоголь атындағы
көшесі (5000 шаршы
метр);
7) Ленин атындағы
көшесі (28400 шаршы
метр);
8) Мелехов атындағы
көшесі (22100 шаршы
метр);
9) Шевченко
атындағы көшесі
(31300 шаршы метр);
10) Победа көшесі
(66800 шаршы метр).
9586
2. Орталық алаңының
аумағын мерзімді
тазалау:
1) Құрғақ шөп және
жапырақтарды жинау,
арам шөпті мерзімді
шабу (35000 шаршы
метр);
2) ҰОС
ардагерлердің
обелискіне және
Азаматтық соғысы
жауынгерлердің
обелискіне жататын
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(16400 шаршы метр);
3)орталық алаңың
аумағын қардан
мерзімді тазалау
(17500 шаршы метр);
4) ҰОС
ардагерлердің
обелискі және
Азаматтық соғыс
жауынгерлердің
қардан мерзімді
тазалау (8400 шаршы
метр).

3. Периодическая
уборка от снега
вручную лопатами
тротуаров по
улицам села
Федоровка:
1) улица имени
Легкодухова
(2700 квадратных
метров);
2) улица имени
Кравцова (2700
квадратных
метров);
3) улица
Советская (1650
квадратных
метров);
4) улица имени
Юнацкого (1050
квадратных
метров);
5) улица имени
Ленина (1350
квадратных
метров);
6) улица имени
Шевченко (1060
квадратных
метров);
7) улица
Набережная (2000
квадратных
метров);
8) улица имени
Мелехова (750
квадратных
метров).
4. Периодическая
очистка
существующих
тротуаров от
грязи и сорной
растительности
по улицам села
Федоровка
вручную:
1) улица имени
Легкодухова
(2700 квадратных
метров);
2) улица имени
Кравцова (2700
квадратных
метров);
3) улица
Советская (1650
квадратных
метров);
4) улица имени
Юнацкого (1050
квадратных
метров);
5) улица имени
Ленина (1350
квадратных
метров);
6) улица имени
Шевченко (1060
квадратных
метров);
7) улица
Набережная (2000
квадратных
метров);
8) улица имени
Мелехова (750
квадратных
метров).
5. Периодическая
уборка
территорий
кладбища (2640
квадратных
метров).
6. Периодическая
очистка от
грязи, сорной
растительности
бордюр на
территории
стадиона "Атлет"
(500 квадратных
метров).
7. Периодическая
уборка от мусора
территории
стадиона "Атлет"
(2000 квадратных
метров).
8. Периодическая
уборка вокруг
территории
Свято-
Никольского
храма и мечети
от мусора и
сорной
растительности
(2000 квадратных
метров).
9. Периодический
покос сорной
растительности,
камыша, бурьяна
серпами вручную
и погрузка его
на транспортное
средство на
стадионе "Атлет"
(10000
квадратных
метров).
10.Периодическая
уборка от мусора
и сорной
растительности
детской
площадки,
расположенной на
улице имени
Кравцова (3000
квадратных
метров)
11. Посадка
семян растений
для рассады в
ящики (60000
штук):
1) уход за
рассадой;
2) регулярный
полив рассады;
3) высаживание
рассады в грунт.
5632
12. Подготовка и
посадка клумбы
на перекрестке
улиц имени
Мухтара Ауэзова
и Кравцова (860
квадратных
метров):
1) уборка
сухостоя;
2) обустройство
клумбы;
3) разноска
земли вручную по
клумбе при
помощи ведер и
носилок (50
тонн).
4) посадка
рассады цветов
(430 квадратных
метров), посадка
семян
декоративной
травы (430
квадратных
метров);
5) регулярный
полив (два раза
в день) клумбы
(430 квадратных
метров);
6) периодическая
прополка клумбы
(430 квадратных
метров);
7) периодическая
побелка бордюр
на клумбах (285
погонных
метров);
8) периодическая
очистка бордюр
от сорной
растительности
(285 погонных
метров);
9) осенняя
уборка клумбы
(860 квадратных
метров).
13.
Благоустройство
четырех клумб на
улице имени
Юнацкого (50
квадратных
метров):
1) разравнивание
завезенной земли
(24 кубических
метра);
2) посадка
рассады цветов
(50 квадратных
метров);
3) регулярный
полив клумб (50
квадратных
метров);

3. Федоров
селосының көшелерін
қолмен, күрек
арқылы тратуарларды
қардан мерзімді
жинау:
1) Легкодухов
атындағы көшесі
(2700 шаршы метр);
2) Кравцов атындағы
көшесі (2700 шаршы
метр);
3) Советская көшесі
(1650 шаршы метр);
4) Юнацкий атындағы
көшесі (1050 шаршы
метр);
5) Ленин атындағы
көшесі (1350 шаршы
метр);
6) Шевченко
атындағы көшесі
(1060 шаршы метр);
7) Набережный
көшесi (2000 шаршы
метр);
8) Мелехов атындағы
көшесі (750 шаршы
метр).
4. Федоров
селосының көшелерін
қол күрегi арқылы
тратуарларды шөптен
және лайдан
мерзімді жинау:
1) Легкодухов
атындағы көшесі
(2700 шаршы метр);
2) Кравцов атындағы
көшесі (2700 шаршы
метр);
3) Советская көшесі
(1650 шаршы метр);
4) Юнацкий атындағы
көшесі (1050 шаршы
метр);
5) Ленин атындағы
көшесі (1350 шаршы
метр);
6) Шевченко
атындағы көшесі
(1060 шаршы метр);
7) Набережный
көшесi (2000 шаршы
метр);
8) Мелехов атындағы
көшесі (750 шаршы
метр).
5. Зират аумағын
мерзімді жинау
(2640 шаршы метр).
6."Атлет" стадионың
бордюраларын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (500 шаршы
метр).
7. "Атлет"
стадионының алаңын
мерзімді тазалау
(2000 шаршы метр).
8. Свято-Никольск
шiркеуiн және мешiт
жанына жататын
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(2000 шаршы метр).
9. "Атлет"
стадионының құрғақ
шөптен, қамысты
және арам шөпті
мерзімді шабу
қоқысты көлікке
тиеу (10000 шаршы
метр).
10. Кравцов
атындағы көшеде
орналасқан, балалар
аланың қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(3000 шаршы метр)
11. Өсімдіктер
тұқымын қорабтарға
отырғызу (60000
дана):
1) көшеттерді күту;
2) көшетті мерзімді
суару;
3) топыраққа
көшеттерді
отырғызу.
5632
12. Мұқтар Әуезов
атындағы және
Кравцов көшелерінің
қиылысында
гүлзарларды
дайындау және
отырғызу (860 шаршы
метр):
1) құрғақ ағашты
жинау;
2) гүлзарды
орналасу;
3) шелектер және
зембілдер арқылы
гүлзарға жерді
қолмен төгу (50
тонна);
4) гүлдерді көшет
пен тұқым арқылы
отырғызу (430 шаршы
метр), сәндік шөп
тұқымын отырғызу
(430 шаршы метр);
5) гүлзарды үнемі
суару (күніне екі
рет) (430 шаршы
метр);
6) гүлзарды
мерзімді шөптеу
(430 шаршы метр);
7) гүлзалардың
ернеулерді мерзімді
ақтау (285 құма
метр);
8) жиектастарды
арам шөптен
мерзімді тазалау
(285 құма метр);
9) гүлзарларды
күзгі кезде жинау
(860 шаршы метр).
13. Юнацкий
атындағы көшедегі
жаймаларда төрт
гүлзарды
көрiктендiру (50
шаршы метр):
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (24 кубтық
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (50 шаршы
метр);
3) гүлдерді
мерзімді суару (50
шаршы метр);

4) периодическая
прополка клумб
(50 квадратных
метров);
5) периодическая
побелка бордюр
клумбы (26,3
погонных
метров);
6) осенняя
уборка клумб (50
квадратных
метров);
7) осенняя
перекопка земли
(20 квадратных
метров).
14.
Благоустройство
четырех клумб по
улице
Красноармейской
(50 квадратных
метров):
1) разравнивание
завезенной земли
(24 кубических
метра);
2) посадка
рассады цветов
(50 квадратных
метров);
3) регулярный
полив клумб (50
квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб
(50 квадратных
метров);
5) периодическая
побелка бордюр
клумбы (26,3
погонных
метров);
6) осенняя
уборка клумб (50
квадратных
метров);
7) осенняя
перекопка земли
(20 квадратных
метров).
15. Регулярный
полив саженцев
деревьев на
центральной
площади, улицам
имени Кравцова,
имени
Легкодухова,
имени Шевченко,
имени Калинина
(5500 штук).
16.Периодическая
очистка от грязи
и сорной
растительности
бордюр и
прилегающей к
ним территории
при въезде в
село Федоровка
(2400 погонных
метров).
17.Периодическая
побелка бордюр
при въезде в
село Федоровка
25*25*25 (1180
квадратных
метров).
18.Периодическая
уборка
территории,
прилегающей к
бордюрам на 1,5
метра, при
въезде в село
Федоровка (3600
квадратных
метров)
19. Покраска
ограждений по
улицам села
Федоровка (1350
квадратных
метров).
20.Периодическая
побелка столбов
по улицам села
Федоровка (2500
штук).
21.Периодическая
подрезка и
побелка деревьев
по улицам села
Федоровка (2000
штук).
22.Периодическая
работа по
содержанию
фонтана:
1) откачка
остатков воды
вручную ведрами
(2 кубических
метра);
2) очистка от
грязи и мусора
(81 квадратный
метр);
3) очистка стен
от разводов
грязи и ила (72
квадратных
метра).
23.Периодическая
побелка лотков
теплотрассы на
улицах имени
Ленина, Карла
Либкнехта,
Гоголя (300
квадратных
метров).
24.Периодическая
побелка заборов
по улицам села
Федоровка (5890
квадратных
метров).
25.Периодическая
уборка ливневой
канализации,
расположенной на
территории
центральной
площади:
1) уборка мусора
и сорной
растительности
(3000 квадратных
метров);
2) очистка русла
канализации от
грязи (3000
квадратных
метров),
углубление на
0,5 метров;
3) очистка
водосточных труб
под проезжей
частью
автомобильных
дорог диаметром
0,5 метра (42
погонных метра).
26. Покраска
ранее
установленных
заборов (1800
квадратных
метров).
27. Весенняя и
осенняя посадка
саженцев, уход и
полив (3000
штук).
28.Периодическое
выкашивание
сорной
растительности
на пустырях по
улицам села
Федоровка:
1) улица имени
Легкодухова
(60000
квадратных
метров);
2) улица имени
Кравцова (40600
квадратных
метров);
3) улица имени
Шевченко (20000
квадратных
метров);
4) улица
Красноармейская
(8000 квадратных
метров);
5) улица
Юнацкого (2000
квадратных
метров);
6) улица
Советская (25000
квадратных
метров);

4) гүлзарлардың
мерзімді күту (50
шаршы метр);
5) жиектастарды
мерзiмдi ақтау
(26,3 құма метр);
6) гүлзаларды күзгі
жинау (50 шаршы
метр);
7) күзде жердi қазу
(20 шаршы метр).
14. Красноармейский
көшесiндегi
жаймаларда төрт
гүлзарды
көрiктендiру (50
шаршы метр):
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді
қазу (24 кубтық
метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (50 шаршы
метр);
3) гүлдерді
мерзімді суару (50
шаршы метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (50
шаршы метр);
5) Жиектастарды
мерзiмдi ақтау
(26,3 құма метр);
6) гүлзаларды күзгі
жинау (50 шаршы
метр);
7) күзде жердi қазу
(20 шаршы метр).
15. Калинин
атындағы, Шевченко
атындағы,
Легкодухов
атындағы, Кравцов
атындағы көшелерде,
орталық алаңда ағаш
көшеттерiн мерзiмдi
суару (5500 дана).
16. Федоров
селосына кiре
берiстегi
жиектастарды шөптен
және батпақтан
мерзімді тазалау
және ақтау (2400
құма метр).
17. Федоров
селосына кiре
берiсте 25*25*25
жиектастарды
мерзiмдi ақтау
(1180 шаршы метр).
18. Федоров
селосына кiре
берiстегi,
жиектастардан 1,5
метрге аумағын
мерзiмдi тазалау
(3600 шаршы метр).
19. Федоров
селосының
көшелерiндегi
қоршауды бояу (1350
шаршы метр).
20.Федоров
селосындағы көшеде
орнатылған
бағандарды мерзiмдi
ақтау (2500 дана).
21. Федоров
селосының
көшелерiндегi
ағаштарды мерзiмдi
кесу және ақтау
(2000 дана).
22. Фонтанды ұстау
бойынша мерзiмдi
жұмыстар:
1) шелекпен қалған
суын төгiп ұстау (2
кубтық метр);
2) лай және
қоқыстан тазарту
(81 шаршы метр);
3) тұңбадан және
қоқыстан
қабырғалардан
тазарту (72 шаршы
метр).
23. Ленина, Карла
Либкнехта, Гоголя
атыңдағы көшелерін
жылу құбырларын
ақтау(300 шаршы
метр).
24. Федоров
селосындағы
қоршауларды
мерзімді ақтау
(5890 шаршы метр).
25. Орталық алаңда
орналасқан нөсер
канал жүргізуін
мерзімді тазарту:
1) шөптен және
қоқыстан тазарту
(3000 шаршы метр);
2) канал жүргізуін
лайдан тазарту
(3000 шаршы метр),
тереңдету 0,5
метрге;
3) автомобиль
жолдарындағы
құбырды тазарту
диаметрі 0,5 метра
(42 құма метра).
26. Қоршауларды
бояу (1800 шаршы
метр).
27. Көктемгі және
күзгі ағаш
көшеттерін отырғызу
және оларды күту
(3000 дана).
28. Федоров
селосының
көшелеріндегі бос
жерлерін шөптерін
мерзімді шабу:
1) Легкодухов
атындағы көше
(60000 шаршы метр);
2) Кравцов атындағы
көше (40600 шаршы
метр);
3) Шевченко
атындағы көше
(20000 шаршы метр);
4) Красноармейская
көшесі (8000 шаршы
метр);
5) Юнацкий көшесі
(2000 шаршы метр);
6) Советская
көшесі(25000 шаршы
метр);

7) улица имени
Ленина (1600
квадратных
метров).
29. Посадка
рассады цветов в
вазоны на
территории
центральной
площади 10 штук
(10 квадратных
метров):
1) засыпка земли
в вазоны (3
квадратных
метра);
2) посадка
рассады цветов в
вазоны (10
квадратных
метров);
3) регулярный
полив вазонов
(10 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка (10
квадратных
метров);
5) осенняя
уборка цветника
(10 квадратных
метров).
30.Периодическая
очистка бордюр
на центральной
площади (1750
квадратных
метров).
31. Побелка
бордюр на
территории
стадиона "Атлет"
(500 погонных
метров).
32. Побелка
бетонного забора
с двух сторон на
территории
стадиона "Атлет"
(1230 квадратных
метров).
33. Подрезка и
побелка деревьев
на территории
стадиона "Атлет"
(100 штук).
34.Разравнивание
земли вручную в
парке по улице
имени
Легкодухова
(2500 квадратных
метров).
35. Посадка
саженцев
деревьев в парке
по улице имени
Легкодухова (150
штук).
36. Посадка
цветов на
центральной
площади в клумбы
и уход за ними:
1) подготовка
клумб к посадке
цветов,
перекапывание
земли(141
квадратный
метр);
2) высаживание
рассады цветов
(141 квадратный
метр);
3) периодический
полив цветов
(141 квадратный
метр);
4) периодическая
прополка клумб
(141 квадратный
метр);
5) осенняя
уборка клумб
(141 квадратный
метр).
37.Периодический
покос газонной
травы
газонокосилкой
на центральной
площади (2112
квадратных
метров).
38.Периодическая
уборка от снега
брусчатки
вручную лопатами
(512 квадратных
метров)
2
Государственное
казенное
коммунальное
предприятие
"Федоровская
центральная
районная
больница"
1. Периодическое
выкашивание
травы на
территории
центральной
районной
больницы (30000
квадратных
метра).
528
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
– не более 40
часов в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2. Регулярная
уборка
территории
центральной
районной
больницы от
мусора,
подметание
дорожек (35000
квадратных
метра)
3. Подсобные
работы в
установке
подмостей для
ремонта
наружных,
внутренних стен
производственных
зданий (245
квадратных
метра).
1232
4. Подсобные
работы в
ремонте,
оштукатуривании
и побелке
наружных,
внутренних стен
производственных
зданий (1450
квадратных
метра).
5. Подсобные
работы при
капитальном
ремонте
облицовки стен
плиткой (550
квадратных
метра).
6. Подсобные
работы при
капитальном
ремонте при
укладке половой
плитки (320
квадратных
метров)
7. Периодическая
очистка от грязи
и побелка бордюр
известью (1500
квадратных
метров).
528
8. Посадка
саженцев (800
штук).
9. Периодическая
прополка,
регулярный полив
саженцев (1500
штук).
10.Периодическая
побелка столбов
и стволов
деревьев (350
штук).
11.Периодическая
обрезка молодой
поросли на
территории
центральной
районной
больницы (10000
квадратных
метров) с
погрузкой на
транспортное
средство (3
тонны).

7) Ленина көшесі
(1600 шаршы метр).
29. Орталық алаңға
10 дана гүлзарды
орналастырып гүл
көшеттерін отырғызу
(10 шаршы метр):
1) гүлзарды құммен
толтыру (3 шаршы
метр);
2) гүлзарға гүл
отырғызу (10 шаршы
метр);
3) гүлзарды
мерзімді суару (10
шаршы метр);
4) мерзімді күту
(10 шаршы метр);
5) гүлзарды күзге
тазарту (10 шаршы
метр).
30. Орталық
алаңдағы жиек
тастарды тазарту
(1750 шаршы метр).
31. "Атлет" стадион
аумағындағы
жиектастарды ақтау
(500 құма метр).
32. "Атлет" стадион
аумағындағы
бетондық қоршаудың
екі жағын ақтау
(1230 шаршы метр).
33. "Атлет"
стадионының
аумағындағы
ағаштарды ақтау
және кесу (100
дана).
34. Легкодухов
атындағы көшедегi
саябақтың жерiн
қолмен тегiстеу
(2500 шаршы метр).
35. Легкодухов
атындағы көшедегi
саябаққа ағаш
көшеттерiн отырғызу
(150 дана).
36. Орталық алаңы
аумағында гүлзарға
гүл егiп және оны
күту:
1) жерді қазу,
гүлдер көшеттерін
отырғызу (141 шаршы
метр);
2) гүлдерді
көшеттерін отырғызу
(141 шаршы метр);
3) гүлзарды үнемі
суару (141 шаршы
метр);
4) гүлзарды
мерзімді күту (141
шаршы метр);
5) гүлзарларды
күзгі кезде жинау
(141 шаршы метр).
37. Орталық алаңда
көгалшапқышпен
гүлзар шөбiн
тұрақты шабу (2112
шаршы метр).
38. Тас төсеуiштен
қол күрекпен қарды
мерзiмдi тазарту
(512 шаршы метр)
2
"Федоров
ауданының
орталық
ауруханасы"
мемлекеттік
қазыналық
коммуналдық
кәсіпорын
1. Орталық аудандық
аурухананың
аумағында шөпті
мерзімді шабу
(30000 шаршы метр).
528
Қоғамдық
жұмыстарға бiр
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республикасының
Еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
ескере - бір
аптада 40
сағаттан
аспайды, екi
демалыс
күнімен, түскi
ас үзiлiсi
кемiнде бiр
сағат
2. Орталық аудандық
аурухананың аумағын
уақытында қоқыстан
тазалау, аяқ жолын
сыпыру (35000 шаршы
метр)
3. Өндіріс
имараттардың сыртқы
қабырғаларын жөндеу
үшін тұғырларды
орнатуға қосалқы
жұмыстар (245 шаршы
метр).
1232
4. Өндіріс
ғимараттардың
сыртқы қабырғаларын
жөндеу, сылау және
ақтау қосалқы
жұмыстары (1450
шаршы метр).
5. Қабырғаларды
тақтаймен қаптау
күрделi қосалқы
жұмыстарын өткiзу
(550 шаршы метр).
6. Еден тақтайларын
төсеу күрделi
қосалқы жұмыстарын
өткiзу (320 шаршы
метр)
7. Ернеулерді
батпақтан мерзімді
тазалау және әкпен
ақтау (1500 шаршы
метр).
528
8. Ағаш көшеттерiн
отырғызу (800
дана).
9. Көшетердi
мерзiмдi ақтау,
тұрақты суару (1500
дана).
10. Ағаштардың
дiңгектерiн және
бағандарды мерзiмдi
ақтау (350 дана).
11. Орталық аудан
ауруханасының
жанындағы жас
бұтақтарды мерзімді
қию (10000 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (3 тонна).