О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2011 года N 358/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2011 года N 3186. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 391 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3177, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2010 года N 147, от 28 декабря 2010 года N 148, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2010 года N 149, от 6 января 2011 года N 1, от 11 января 2011 года N 2, от 13 января 2011 года N 3, от 20 января 2011 года N 6, от 22 января 2011 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 358/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 сәуірде N 3186 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 391 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (N 3177 нормативтік-құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149, 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 2, 2011 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 6, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 7 жарияланған) N 324/29 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасында:

цифры "71848723" заменить цифрами "71852366";
цифры "54882161" заменить цифрами "54885804";
в подпункте 2) цифры "73137376" заменить цифрами "73141019";
в пункте 8 решения цифры "418836" заменить цифрами "455336";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.

"71848723" деген сандар "71852366" деген сандармен ауыстырылсын;
"54882161" деген сандар "54885804" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "73137376" деген сандар "73141019" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 8-тармағында "418836" деген сандар "455336" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.