О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 24 июня 2011 года N 362/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 июня 2011 года N 3188. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 3177, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2010 года N 147, от 28 декабря 2010 года N 148, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2010 года N 149, от 6 января 2011 года N 1, от 11 января 2011 года N 2, от 13 января 2011 года N 3, от 20 января 2011 года N 6, от 22 января 2011 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "71852366" заменить цифрами "72618182";
цифры "16716795" заменить цифрами "17444770";
цифры "249767" заменить цифрами "287608";
в подпункте 2) цифры "73141019" заменить цифрами "73708968";
в подпункте 3):
цифры "3703779" заменить цифрами "3701646";
цифры "4307767" заменить цифрами "4310440";
цифры "603988" заменить цифрами "608794";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "129670" заменить цифрами "329670";
в абзаце втором цифры "129670" заменить цифрами "329670";
в пункте 8:
цифры "463260" заменить цифрами "835260";
цифры "455336" заменить цифрами "525686";
дополнить абзацем следующего содержания:
"20000 тысяч тенге – на организацию теплоснабжения социальных объектов Майского района.";

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 24 маусымдағы N 362/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 маусымда N 3188 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 106-бабының 4-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3177 болып тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149, 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 2, 2011 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 6, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 7 жарияланған) N 324/29 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1)-тармақшасында:
"71852366" деген сандар "72618182" деген сандармен ауыстырылсын;
"16716795" деген сандар "17444770" деген сандармен ауыстырылсын;
"249767" деген сандар "287608" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "73141019" деген сандар "73708968" деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшасында:
"3703779" деген сандар "3701646" деген сандармен ауыстырылсын;
"4307767" деген сандар "4310440" деген сандармен ауыстырылсын;
"603988" деген сандар "608794" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшасында:
бірінші абзацтағы "129670" деген сандар "329670" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "129670" деген сандар "329670" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармағында:
"463260" деген сандар "835260" деген сандармен ауыстырылсын;
"455336" деген сандар "525686" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"20000 мың теңге – Май ауданының әлеуметтік объектілерінің жылумен жабдықталуын ұйымдастыруға.";

в пункте 8-1:
цифры "501134" заменить цифрами "498484";
цифры "492732" заменить цифрами "490082";
дополнить абзацем следующего содержания:
"84000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по строительству объектов образования.";
в пункте 8-2 цифры "95425" заменить цифрами "75834";
дополнить пунктом 8-7 следующего содержания:
"8-7. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год возврат из бюджета города Павлодара неиспользованных в 2010 году бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2673 тысячи тенге и выделение данных средств бюджету Майского района.";

8-1-тармағында:
"501134" деген сандар "498484" деген сандармен ауыстырылсын;
"492732" деген сандар "490082" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"84000 мың теңге – білім беру объектілерінің құрылысы бойынша жобалау – сметалық құжаттаманы әзірлеуге.";
8-2-тармағында "95425" деген сандар "75834" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 8-7 тармақпен толықтырылсын:
"8-7. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Павлодар қаласының бюджетінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен берілген 2010 жылы пайдаланылмаған 2673 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредитті қайтару және аталған қаражатты Май ауданының бюджетіне бөлу ескерілсін.";

в пункте 10 цифры "329000" заменить цифрами "229000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Альтаев
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXXV сессия, IV созыв)
от 24 июня 2011 года N 362/35
Областной бюджет на 2011 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                    Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

10-тармағында "329000" деген сандар "229000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Әлтаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XXXV сессиясы)
2011 жылғы 24 маусымдағы
N 362/35 шешiмiне
Қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер мен толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы                      Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР