О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 14 октября 2011 года N 394/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 октября 2011 года N 3191. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3177, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2010 года N 147, от 28 декабря 2010 года N 148, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2010 года N 149, от 6 января 2011 года N 1, от 11 января 2011 года N 2, от 13 января 2011 года N 3, от 20 января 2011 года N 6, от 22 января 2011 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "72618182" заменить цифрами "73301067";
цифры "17444770" заменить цифрами "18047456";
цифры "287608" заменить цифрами "358065";
цифры "54885804" заменить цифрами "54895089";
дополнить четвертым абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала – 457 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "73708968" заменить цифрами "74391853";
в подпункте 3):
цифры "3701646" заменить цифрами "3701241";
цифры "608794" заменить цифрами "609199";
в подпункте 5) цифры "-5122102" заменить цифрами "-5121697";
в подпункте 6) цифры "5122102" заменить цифрами "5121697";
в пункте 8:
абзацы третий, четвертый и восьмой изложить в следующей редакции:
"146118 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы общеобразовательных школ;
162541 тысяча тенге – на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы объектов культуры;";
"72260 тысяч тенге – на восстановление и расширение сетей уличного освещения города Павлодара;";

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы N 394/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 қазанда N 3191 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3177 болып тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149, 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 2, 2011 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 6, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 7 жарияланған) N 324/29 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта: 1)-тармақшада:
"72618182" сандары "73301067" сандарымен ауыстырылсын;
"17444770" сандары "18047456" сандарымен ауыстырылсын;
"287608" сандары "358065" сандарымен ауыстырылсын;
"54885804" сандары "54895089" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 457 мың теңге;";
2)-тармақшада "73708968" сандары "74391853" сандарымен ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
"3701646" деген сандар "3701241" деген сандармен ауыстырылсын;
"608794" деген сандар "609199" деген сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшада "-5122102" деген сандар "-5121697" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшада "5122102" деген сандар "5121697" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
үшінші, төртінші және сегізінші абзацтар мына редакцияда жазылсын:
"146118 мың теңге – жалпы білім беру мектептерін күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
162541 мың теңге – мәдени объектілерді күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;";
"72260 мың теңге – Павлодар қаласының көшелік жарықтандыру желілерін қалпына келтіруге және кеңейтуге;";

цифры "84000" заменить цифрами "113700";
дополнить абзацем следующего содержания:
"2000 тысяч тенге – на приобретение специализированной техники для коммунального хозяйства Лебяжинского района.";
дополнить пунктом 8-8 следующего содержания:
"8-8. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год поступления трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов в сумме 9285 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"84000" сандары "113700" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2000 мың теңге – Лебяжі ауданының коммуналдық шаруашылығы үшін мамандандырылған техника сатып алуға.";
мына мазмұндағы 8-8-тармақпен толықтырылсын:
"8-8. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен 9285 мың теңге сомасында трансферттердің түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.