О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 07 ноября 2011 года N 398/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2011 года N 3192. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2011 года N 1203 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3177, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2010 года N 147, от 28 декабря 2010 года N 148, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2010 года N 149, от 6 января 2011 года N 1, от 11 января 2011 года N 2, от 13 января 2011 года N 3, от 20 января 2011 года N 6, от 22 января 2011 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "73301067" заменить цифрами "76632544";
цифры "358065" заменить цифрами "358139";
цифры "54895089" заменить цифрами "58226492";
в подпункте 2) цифры "74391853" заменить цифрами "77723330";
в подпункте 3):
цифры "3701241" заменить цифрами "794841";
цифры "609199" заменить цифрами "3515599";
в подпункте 5) цифры "-5121697" заменить цифрами "-2215297";
в подпункте 6) цифры "5121697" заменить цифрами "2215297";
в пункте 8-1, абзаце четвертом слово "коммунального" заменить словом "жилищно-коммунального";

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 07 қарашадағы N 398/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада N 3192 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына3-тармағына, "2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 қазандағы N 1203 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (N 3177 нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149, 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 2, 2011 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 6, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 7 жарияланған) N 324/29 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"73301067"деген сандары "76632544" деген сандарымен ауыстырылсын;
"358065" деген сандары "358139" деген сандарымен ауыстырылсын;
"54895089" деген сандары "58226492" деген сандарымен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "74391853" деген сандары "77723330" деген сандарымен ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
"3701241" деген сандары "794841" деген сандарымен ауыстырылсын;
"609199" деген сандары "3515599" деген сандарымен ауыстырылсын;
5)-тармақшада "-5121697" деген сандары "-2215297" деген сандарымен ауыстырылсын;
6)-тармақшада "5121697" деген сандары "2215297" деген сандарымен ауыстырылсын;
8-1-тармақта, төртінші абзацтағы "коммуналдық" сөзі "тұрғын үй-коммуналдық" сөздерімен ауыстырылсын;

цифры "233128" заменить цифрами "190300";
дополнить абзацем следующего содержания:
"целевые трансферты на развитие на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020 – 2906474 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 8-9 следующего содержания:
"8-9. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год досрочное погашение бюджетами районов (городов областного значения) бюджетных кредитов на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 в сумме 2906474 тысячи тенге.";

"233128" деген сандары "190300" деген сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2906474 мың теңге – Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері.";
мына мазмұндағы 8-9-тармақпен толықтырылсын:
"8-9. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үйлер салуға және (немесе) сатып алуға берілген 2906474 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеуі ескерілсін.";

приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Н. Шабрат
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XXXIX (внеочередная) сессия, IV созыв)

көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Шабрат
Облыстық әслихаттың хатшысы                Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XXXIX (кезектен тыс) сессиясы)

62 830
007
Капитальные расходы государственных органов
1 454
06
9
256
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
92
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
27 271
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
116 019
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
190 300
265
Управление предпринимательства и промышленности области
16 196
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
16 196
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 673 573
1
Жилищное хозяйство
6 652 874
271
Управление строительства области
6 652 874
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 492 474
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2 160 400
07
2
Коммунальное хозяйство
3 020 699
271
Управление строительства области
75 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
75 000
07
2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 945 699
07
2
279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
30 224
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 392 243
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
549 021
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
258 322
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
713 889
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

62 830
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
92
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 271
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
116 019
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
190 300
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
16 196
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
16 196
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 673 573
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 652 874
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 652 874
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 492 474
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 000 000
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
2 160 400
2
Коммуналдық шаруашылық
3 020 699
271
Облыстың құрылыс басқармасы
75 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
75 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 945 699
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 224
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 392 243
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
549 021
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
258 322
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
713 889
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк

009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
05
3
253
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
9
Прочие услуги в области здравоохранения
253
Управление здравоохранения области
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Программы бюджетов районов (городов областного значения)
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанны ұюы факторларымен қамтамасыз ету
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған түрде сатып алу
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің бағдарламалары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру