О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 27 октября 2011 года N 56/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 ноября 2011 года N 12-1-177. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 106пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011-2013 годы" (29-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-165, опубликованное 30 декабря 2010 года в газетах "Компаньон" N 52 и 10 января 2011 года "Версия" N 1), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "25 500 234" заменить цифрами "25 929 655";
цифры "18 627 287" заменить цифрами "18 604 569";
цифры "97 528" заменить цифрами "122 726";
цифры "477 447" заменить цифрами "474 967";
цифры "6 297 972" заменить цифрами "6 727 393";
в подпункте 2):
цифры "26 608 342" заменить цифрами "27 050 263";
в подпункте 4):
слова "равно нулю" заменить цифрами "-12 500 тысяч тенге";
в пункте 3:
цифры "98 453" заменить цифрами "108989";
пункт 6-2 указанного решения изложить в новой редакции:

Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы N 56/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 қарашада N 12-1-177 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне (4-сайланған 29–кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Компаньон" N 52 және 2011 жылғы 10 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1–тармағы:
1) тармақшасындағы:
"25 500 234" цифрлары  "25 929 655" цифрларына ауыстырылсын;
"18 627 287" цифрлары "18 604 569" цифрларына ауыстырылсын;
"97 528" цифрлары "122 726" цифрларына ауыстырылсын;
"477 447" цифрлары "474 967" цифрларына ауыстырылсын;
"6 297 972" цифрлары "6 727 393" цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"26 608 342" цифрлары "27 050 263" цифрларына ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы "нөлге тең" сөздері "-12 500 мың теңге" цифрларына ауыстырылсын;
3–тармағындағы:
"98 453" цифрлары "108989" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-2-пункті жаңа редакцияда жазылсын:

"6-2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2011 год предусмотрены целевые трансферты и кредиты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 1 015 111 тысяч тенге, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы по созданию рабочих мест – 48 763 тысяч тенге;
на создание центров занятости – 27 648 тысяч тенге;
на строительство жилья – 483 700 тысяч тенге;

"6-2. 2011 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберіндегі іс–шараларды іске асыру үшін республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен кредиттер 1 015 111 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
жұмыс орындарын ашу бойынша жалақыны ішінара субсидиялау үшін – 48 763 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын ашу үшін – 27 648 мың теңге;
тұрғын үй салу үшін – 483 700 мың теңге;

на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 455 000 тысяч тенге.";
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        С. Левитина
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского городского
маслихата от 27 октября 2011 года N 56/38
Уточненный бюджет города Павлодара на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту үшін – 455 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Левитина
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2011 жылғы 27 қазандағы
N 56/38 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қаласының 2011 жылға
арналған нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5