О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15 ноября 2011 года N 61/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2011 года N 12-1-179. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 106пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы" (29 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-165, опубликованное 30 декабря 2010 года в газетах "Компаньон" N 52 и 10 января 2011 года "Версия" N 1), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "25 929 655" заменить цифрами "26 394 368";
цифры "6 727 393" заменить цифрами "7 192 106";
в подпункте 2):
цифры "27 050 263" заменить цифрами "27 031 276";
в подпункте 5):
цифры "- 1 108 108" заменить цифрами "-624 408";
в подпункте 6):
цифры "1 108 108" заменить цифрами "624 408";
в пункте 3:
цифры "108 989" заменить цифрами "98 843";
в пункте 6-2:
слова "и кредиты" исключить;

Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 61/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада N 12-1-179 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне (4 - сайланған 29 – кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Компаньон" N 52 және 2011 жылғы 10 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1–тармағы:
1) тармақшасындағы:
"25 929 655" деген сандары "26 394 368" деген сандарына ауыстырылсын;
"6 727 393" деген сандары "7 192 106" деген сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"27 050 263" деген сандары "27 031 276" деген сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"-1 108 108" деген сандары "-624 408" деген сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"1 108 108" деген сандары "624 408" деген сандарына ауыстырылсын;
3–тармағындағы:
"108 989" деген сандары "98 843" деген сандарына ауыстырылсын;
6-2–тармағындағы:
"және кредиттер" деген сөздері алып тасталсын;