О наименовании улиц села Павлодарское
Решение акима села Павлодарское города Павлодара Павлодарской области от 11 апреля 2011 года N 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 мая 2011 года N 12-1-170
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", во исполнение постановления акимата города Павлодара от 26 июня 2008 года N 788/16 "Об утверждении схемы развития и застройки села Павлодарское города Павлодара", протокола схода жителей села Павлодарское от 27 декабря 2007 года N 12 принимаю РЕШЕНИЕ:

Павлодар ауылының көшелері атау беру туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Павлодар ауылдық әкімінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 06 мамырда N 12-1-170 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 3 тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласы әкімшілігінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 788/16 "Павлодар қаласының Павлодар ауылының дамуы және құрылыс салуын бекіту туралы" қаулысың, Павлодар ауылы тұрғындар жиынының 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 12 хаттамасын іске асыру үшін ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН: