О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 05 июля 2011 года N 331/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июля 2011 года N 12-2-178. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXXV сессия, IV созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (ХХХI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-165 от 31 декабря 2010 года, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Акжол"-"Новый Путь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5094837 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3333978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12362 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1738897 тысяч тенге;
2) затраты – 5403796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24561 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 25748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 152000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 152000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу каласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 05 шілдедегі N 331/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде N 12-2-178 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХХV сессиясы) 2011 жылғы 24 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХІХ сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 362/35 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХХI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-165 тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда "Ақжол" – "Новый путь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 5094837 мың теңге:
салық түсімдері - 3333978 мың теңге;
салық емес түсімдер - 12362 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 9600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1738897 мың теңге;
2) шығыстар - 5403796 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 24561 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 25748 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 1187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 152000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 152000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;

5) дефицит бюджета – минус 485520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 485520 тысяч тенге;
поступление займов - 310367 тысяч тенге;
погашение займов - 1187 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 176340 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.

5) бюджет тапшылығы – минус 485520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 485520 мың теңге;
қарыздардың түсуі – 310367 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1187 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 176340 мың теңге."
2. Қалалық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.