О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 28 октября 2011 года N 348/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 ноября 2011 года N 12-2-180. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXXVIII внеочередная сессия, IV созыв) от 14 октября 2011 года N 394/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (ХХХI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-165, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Акжол - Новый Путь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2011 - 2013 годы, согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5496812 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3630576 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8234 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1833872 тысяч тенге;
2) затраты – 5759960 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24561 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 25748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 197811 тыс.тенге;
приобретение финансовых активов – 197811 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – минус 485520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 485520 тысяч тенге;
поступление займов – 310367 тысяч тенге;
погашение займов – 1187 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176340 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXХI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы N 348/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 04 қарашада N 12-2-180 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХХVIII кезектен тыс сессиясы) 2011 жылғы 14 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХІХ сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 394/38 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХХI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-2-165 тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5496812 мың теңге:
салық түсімдері - 3630576 мың теңге;
салық емес түсімдер - 24130 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 8234 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 1833872 мың теңге;
2) шығыстар - 5759960 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 24561 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 25748 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 1187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 197811 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 197811 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсімдер - нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы – минус 485520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 485520 мың теңге;
қарыздардың түсуі - 310367 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1187 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 176340 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов, передаваемых из вышестоящего бюджета в следующих размерах:
целевые текущие трансферты – 261551 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1572321 тысяча тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.

"2. Жоғарыда тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің көлемі 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
нысаналы ағымдағы трансферттер – 261551 мың теңге;
дамытуға нысаналы трансферттер – 1572321 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
005
Организация  бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах
Перечень бюджетных программ на 2011 год по поселку Аксу
Функциональная группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
6
1
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа

004
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемеақы мөлшерін арттыру
2
Жалпы бастауыш, негізгі орта, орта арнаулы білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2
Коммуналдық шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыссыздарды жерлеу
011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет облысындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан (аудандық маңызы бар қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Ақсу кенті бойынша 2011 жылға арналған
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
5
6
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілеттік, атқарушы және басқа да органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының қызмет етуі
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты