О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 4 мая 2010 года N 396/5 "О порядке отбора работодателей предлагающих организацию социальных рабочих мест"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 01 июля 2011 года N 527/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июля 2011 года N 12-3-301. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23 августа 2011 года N 751/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23.08.2011 N 751/7.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, в целях организации отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 4 мая 2010 года N 396/5 "О порядке отбора работодателей предлагающих организацию социальных рабочих мест" (далее - постановление) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-266, опубликовано 27 мая 2010 года в газетах "Отарқа" N 22 и "Экибастузское обозрение" N 20) следующее изменение:
пункт 1 постановления исключить.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Оспанкулова Г.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу төртібі туралы" N 396/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 01 шілдедегі N 527/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 шілдеде N 12-3-301 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы N 751/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.23 N 751/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, халықтың нысаналы топтарындағы жұмыссыздарды жұмысқа орналыстыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеуді ұйымдастыру мақсатында Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-266 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 мамырдағы N 22 "Отарқа" және N 20 "Экибастузское обозрение" газеттерінде жарияланған) N 396/5 қаулысына (бұдан әрі – қаулы) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің  орынбасары Ғ.А. Оспанқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық әкімі                    А. Вербняк