Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 07 декабря 2011 года N 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2011 года N 12-4-108. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 23 октября 2013 года N 260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 23.10.2013 N 260.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч с избирателями акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложения 1.
2. Определить помещения для встреч с избирателями, согласно приложения 2.

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 218 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 12-4-108 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы N 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 23.10.2013 N 260 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабына сәйкес, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлары 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

3. Отменить постановление акимата района от 4 марта 2011 года N 24 "Об определении мест для размещения печатных агитационных материалов, помещений для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-4-98, опубликованное 12 марта 2011 года в газете "Ауыл тынысы - Пульс села" N 12).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садвакасова Ш.Ж.

3. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 24 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды, сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-4-98 тіркелген, "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінде 2011 жылғы 12 наурызда N 12 жарияланған) күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ш.Ж.Садуақасовқа міндеттелсін.

5. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актогайской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Ю. Горбенко
2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 07 декабря 2011 года N 218
Места для размещения агитационных печатных материалов
N Наименование сельского округа, населенного пункта Места для размещения агитационных печатных материалов Количество

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов
"КЕЛIСIЛДI"
Ақтоғай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ю. Горбенко
2011 жылғы
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
07 желтоқсандағы N 218 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
N Ауылдық округі, елдi мекеннiң атауы Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары Барлық саны

1 2 3 4
1.
Актогайский сельский округ село Актогай
Доска объявлений расположенная у здания государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района" по улице Алина 97
1
Доска объявлений расположенная у рынка по переулку Школьный
1
Доска объявлений расположенная у здания ГККП "Дом культуры народного творчества и досуга" по улице М.Горького 86
1
Доска объявлений расположенная у здания КГКП "Актогайская районная центральная больница" по улице Марденова 101
1
Доска объявлений расположенная у здания Республиканское казенное предприятие "Государственный центр по выплате пенсий" по улице Муткенова 12
1
Итого по Актогайскому сельскому округу
5
2.
Ауельбекский сельский округ, село Ауельбек
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Мира 9
1
Доска объявлений расположенная у здания больницы по улице Мира 9а
1
Доска объявлений расположенная у остановки автобуса по улице Ленина 14
1
3.
Ауельбекский сельский округ, село Отес
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Жастар 28
1
Итого по Ауельбекскому сельскому округу
4
4.
Барлыбайский сельский округ, село Барлыбай
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Специалистов 12
1
Доска объявлений расположенная у здания Енбекшинской среднеобразовательной школы по улице Школьная 13
1
Итого по Барлыбайскому сельскому округу
2
5.
Баскамыский сельский округ, село Баскамыс
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице 1 Мая 8
1
Доска объявлений расположенная у КБМ по улице 1 Мая 5
1
Доска объявлений расположенная у медпункта по улице Ленина 7/2
1
6.
Баскамыский сельский округ, село Каракога
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Мектеп 7
1
Итого по Баскамысскому сельскому округу
4
7.
Жалаулинский сельский округ село Ивановка
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Садовая 84
1
Доска объявлений расположенная у здания больницы по улице Садовая 85
1
8.
Жалаулинский сельский округ село Карасу
Доска объявлений расположенная у здания Жалаулинской начальной школы по улице Степная 16
1
9.
Жалаулинский сельский округ село Балтасап
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Садовая 15
1
Итого по Жалаулинскому сельскому округу
4
10.
Жолболдинский сельский округ, село Жолболды
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Коммунистическая 50
1
Доска объявлений расположенная у сельского стадиона по улице Коммунистическая 49
1
Доска объявлений расположенная у КБМ по улице Ленина 11
1
11.
Жолболдинский сельский округ, село Шуга
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Жанаауыл 8
1
12.
Жолболдинский сельский округ
село Шиликты
Доска объявлений расположенная у сельского стадиона по улице Мектеп 3
1
Итого по Жолболдинскому сельскому округу
5
13.
Караобинский сельский округ, село Караоба
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Советов 13
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Терешковой 13
1
Доска объявлений расположенная у КБМ по улице Советов 11
1
14.
Караобинский сельский округ, село Жанааул
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Достык 5
1
15.
Караобинский сельский округ, село Исантерек
Доска объявлений расположенная у здания библиотеки по улице Желтоксан 2
1
Итого по Караобинскому сельскому округу
5
16.
Кожамжарский сельский округ, село Кожамжар
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Садовая 4
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Илюбаева 11
1
Доска объявлений расположенная у здания ПЛ-26
1
17.
Кожамжарский сельский округ, село Кайран

1 2 3 4
1.
Ақтоғай ауылдық округі Ақтоғай ауылы
Әлин көшесі 97 мекенжайы бойынша орналасқан "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Школьный қиылыс көшесі бойынша орналасқан базар жанындағы хабарландыру тақташасы
1
М.Горький көшесі 86 мекенжайы бойынша орналасқан "Халық шығармашылығы және ойын сауық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Марденов көшесі 101 мекенжайы бойынша орналасқан "Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" ҚКМК ғимаратының жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мүткенов көшесі 12 мекенжайы бойынша орналасқан "Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Республикалық қазыналық кәсіпорны ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Ақтоғай ауылдық округі бойынша жиыны 5
2.
Әуелбек ауылдық округі Әуелбек ауылы
Мир көшесі 9 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мир көшесі 9а мекенжайы бойынша орналасқан аурухана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Ленин көшесі 14 мекенжайы бойынша орналасқан автобус аялдамасы жанындағы хабарландыру тақташасы
1
3.
Әуелбек ауылдық округі Өтес ауылы
Жастар көшесі 28 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Әуелбек ауылдық округі бойынша жиыны 4
4.
Барлыбай ауылдық округі Барлыбай ауылы
Специалистов көшесі 12 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Школьная көшесі 13 мекенжайы бойынша орналасқан Еңбекші жалпы білім беру мектебі жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Барлыбай ауылдық округі бойынша жиыны 2
5.
Басқамыс ауылдық округі Басқамыс ауылы
1 Май көшесі, 8 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
1 Май көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан КБМ жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Ленин көшесі 7/2 мекенжайы бойынша орналасқан медициналық пункт ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
6.
Басқамыс ауылдық округі Қарақоға ауылы
Мектеп көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Басқамыс ауылдық округі бойынша жиыны 4
7.
Жалаулы ауылдық округі Ивановка ауылы
Садовая көшесі, 84 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Садовая көшесі, 85 мекенжайы бойынша орналасқан аурухана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
8.
Жалаулы ауылдық округі Қарасу ауылы
Степная көшесі, 16 мекенжайы бойындағы хабарландыру тақташасы
1
9.
Жалаулы ауылдық округі Балтасап ауылы
Садовая көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Жалаулы ауылдық округі бойынша жиыны 4
10.
Жолболды ауылдық округі, Жолболды ауылы
Коммунистическая көшесі, 50 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Коммунистическая көшесі, 49 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық стадион жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Ленин көшесі 11 мекенжайы бойынша орналасқан КБМ жанындағы хабарландыру тақташасы
1
11.
Жолболды ауылдық округі Шұға ауылы
Жаңаауыл көшесі 8 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
12.
Жолболды ауылдық округі, Шілікті ауылы
Мектеп көшесі 3 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық стадион жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Жолболды ауылдық округі бойынша жиыны 5
Қараоба ауылдық округі, Қараоба ауылы
Советов көшесі, 13 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Терешкова көшесі, 13 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Советов көшесі, 11 мекенжайы бойынша орналасқан КБМ жанындағы хабарландыру тақташасы
1
13.
Қараоба ауылдық округі, Жаңаауыл ауылы
Достық көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
14.
Қараоба ауылдық округі, Исантерек ауылы
Желтоқсан көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан кітапхана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Қараоба ауылдық округі бойынша жиыны 5
15.
Қожамжар ауылдық округі, Қожамжар ауылы
Садовая көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Елубаев көшесі, 11 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
КЛ-26 ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
16.
Қожамжар ауылдық округі, Қайран ауылы

Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Орталык 5/1
1
18.
Кожамжарский сельский округ, село Джамбул
Доска объявлений расположенная у КБМ по улице Мектеп 7
1
19.
Кожамжарский сельский округ, село Караой
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Кубань 6
1
Итого по Кожамжарскому сельскому округу
6
20.
Муткеновский сельский округ, село Муткенова
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Шарапиденова 1
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Торговая 1
1
Доска объявлений расположенная у здания больницы по улице Муткенова 1
1
22.
Муткеновский сельский округ, село Жанабет
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Мектеп 15
1
23.
Муткеновский сельский округ, село Естай
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Мектеп 16
1
24.
Муткеновский сельский округ, село Абжан
Доска объявлений расположенная у здания клуба по улице Мектеп 7
1
Итого по Муткеновскому сельскому округу
7
25.
Приреченский сельский округ, село Приреченское
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице 22 партсъезда 14
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице 22 партсъезда 12
1
Доска объявлений расположенная у магазина по улице 22 партсъезда 3
1
Доска объявлений расположенная у магазина "Браво" по улице Мира 10
1
26.
Приреченский сельский округ, село Жоламан
Доска объявлений расположенная у КБМ по улице Мектеп, 5
1
27.
Приреченский сельский округ, село Тортай
Доска объявлений расположенная по улице Орталык 1
1
28.
Приреченский сельский округ, село Камбар
Доска объявлений расположенная по улице Орталык 1
1
Итого по Приреченскому сельскому округу
7
29.
Разумовский сельский округ, село Андрияновка
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Молодежная 2
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Драганова 2
1
Доска объявлений расположенная у здания отделения почты по улице Драганова 5
1
Доска объявлений расположенная у здания Агрономийской среднеобразовательной  школы по улице переулок Школьный 1
1
30.
Разумовский сельский округ, село Разумовка
Доска объявлений расположенная у здания медицинского пункта по улице Мира 6
1
Итого по Разумовскому сельскому округу
5
31.
Харьковский сельский округ, село Харьковка
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Советов 45
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Советов 10
1
32.
Харьковский сельский округ, село Карабзау
Доска объявлений расположенная у здания медицинского пункта по улице Целинная 5
1
Итого по Харьковскому сельскому округу
3
33.
Шолаксорский сельский округ, село Шолаксор
Доска объявлений расположенная у здания аппарата акима округа по улице Целинная 14
1
Доска объявлений расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Мира 10
1
34.
Шолаксорский сельский округ, село Кырыкуй
Доска объявлений расположенная по улице Целинная 4
1
Итого по Шолаксорскому сельскому округу
3
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 07 декабря 2011 года N 218
Помещения для встреч с избирателями
N Наименование сельского округа, населенного пункта Помещения для встреч с избирателями Количество

Орталық көшесі, 5/1 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
17.
Қожамжар ауылдық округі, Жамбыл ауылы
Мектеп көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан КБМ жанындағы хабарландыру тақташасы
1
18.
Қожамжар ауылдық округі, Қараой ауылы
Кубань көшесі, 6 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Қожамжар ауылдық округі бойынша жиыны 6
19.
Мүткенов ауылдық округі, Мүткенов ауылы
Шарапиденов көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Торговая көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мүткенов көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан аурухана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
20.
Мүткенов ауылдық округі Жаңатап ауылы
Орталық көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
21.
Мүткенов ауылдық округі Жаңабет ауылы
Мектеп көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мүткенов ауылдық округі Естай ауылы
Мектеп көшесі, 16 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
22.
Мүткенов ауылдық округі Әбжан ауылы
Мектеп көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мүткенов ауылдық округі бойынша жиыны 7
23.
Приречен ауылдық округі, Приречен ауылы
22 партсъезд көшесі, 14 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
22 партсьезд көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
22 партсьезд көшесі 3 мекенжайы бойынша орналасқан дүкен жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мира көшесі 10 мекенжайы бойынша орналасқан "Браво"дүкен жанындағы хабарландыру тақташасы
1
24.
Приречен ауылдық округі Жоламан ауылы
Мектеп көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан КБМ жанындағы хабарландыру тақташасы
1
25.
Приречен ауылдық округі Тортай ауылы
Орталық көшесі 1 бойындағы хабарландыру тақташасы
1
26.
Приречен ауылдық округі Қамбар ауылы
Орталық көшесі 1 бойындағы хабарландыру тақташасы
1
Приречен ауылдық округі бойынша жиыны 7
27.
Разумов ауылдық округі, Андрияновка ауылы
Молодежная көшесі 2 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Драганов көшесі 2 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Драганов көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан пошта бөлімшесі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Школьный көшесі 1 мекенжайы бойынша орналасқан Агрономия орта мектебі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
28.
Разумов ауылдық округі, Разумовка ауылы
Мир көшесі 6 мекенжайы бойынша орналасқан медициналық пункт ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Разумов ауылдық округі бойынша жиыны 5
29.
Харьков ауылдық округі, Харьков ауылы
Советов көшесі 45 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимаратының жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Советов көшесі, 10 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
30.
Харьков ауылдық округі, Қарабұзау ауылы
Целинная көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан медициналық пункт ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Харьков ауылдық округі бойынша жиыны 3
31.
Шолақсор ауылдық округі, Шолақсор ауылы
Целинная көшесі, 14 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимаратының жанындағы хабарландыру тақташасы
1
Мир көшесі, 10 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы
1
32.
Шолақсор ауылдық округі, Қырықүй ауылы
Целинная көшесі, 4 мекенжайы бойынша хабарландыру тақташасы
1
Шолақсор ауылдық округі бойынша жиыны 3
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
07 желтоқсандағы N 218 қаулысына
2 қосымша
Сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайлары
N Ауылдық округі, елдi мекеннiң атауы Сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайлары Барлық саны