О внесении изменений в решение районного маслихата очередной XXX сессии, IY созыва N 231-4/30 от 23 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 242-4/31. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 22 февраля 2011 года N 12-6-105. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного Маслихата (XXX сессия, IY созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-103, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 15 января 2011 года N 3, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 1971811,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления - 318341,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 950,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 268,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 1652252,0 тыс. тенге;
2) затраты - 1984684,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13440,0 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 14288,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 848,0 тыс.тенге;

Аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231-4/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 242-4/31 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда N 12-6-105 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-103 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 3 жарияланған) N 231-4/30 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімінің 1-тармағы мынандай редакцияда мазмұндалсын:
2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемінде:
1) кірістер - 1971811,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 318341,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 268,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1652252,0 мың теңге;
2) шығындар - 1984684,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13440,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 14288,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 848,0 мың теңге;