О внесении изменений в решение районного маслихата (XXX - сессия IY - созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 21 ноября 2011 года N 301-4/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2011 года N 12-6-125
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XXXIX сессия, IV созыв) от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (XXX-сессия, IY-созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-103, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 15 января 2011 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2046784" заменить цифрами "2192759";
цифры "1696225" заменить цифрами "1842200";
в подпункте 2):
цифры "2128257" заменить цифрами "2205632";
в подпункте 5):
цифры "-94913" заменить цифрами "-26313";
в подпункте 6):
цифры "94913" заменить цифрами "26313";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 231-4/30 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қарашадағы N 301-4/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 қарашада N 12-6-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXXIX сессиясы) 2011 жылғы 7 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 398/39 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 231-4/30 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-103 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасында:
"2046784" деген сандар "2192759" деген сандармен ауыстырылсын;
"1696225" деген сандар "1842200" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2128257" деген сандар "2205632" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-94913" деген сандар "-26313" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"94913" деген сандар "26313" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.