О присвоении наименований улицам села Аққайың, села Железинка, села Захаровка, села Моисеевка, села Пятерыжск
Решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 16 августа 2011 года N 29. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 05 сентября 2011 года N 12-6-117
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Аққайың, села Железинка, села Захаровка, села Моисеевка, села Пятерыжск согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского
сельского округа                           К. Кабдулов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела архитектуры,
градостроительства и
строительства Железинского
района                                     У.А.Уралов
16 августа 2011 года
Начальник отдела культуры,
развития языков, физической
культуры и спорта
Железинского района                        У.К.Аканов
16 августа 2011 года
Приложение
к решению акима
Железинского сельского округа
Железинского района
Павлодарской области
от 16 августа 2011 г N 29
Село Аққайың:
улице N 1 – наименование Абая;
улице N 2 – наименование Амангельды;
улице N 3 – наименование Паршунина;
улице N 4 – наименование Школьная;
село Железинка:
улице N 1 – наименование 70 лет Октября;
улице N 2 – наименование Абая;
улице N 3 – наименование Альсеитова;
улице N 4 – наименование Амангельды;
улице N 5 – наименование Ауэзова;
улица N 6 – наименование Автотранспортная
улице N 7 – наименование Бабина;
улице N 8 – наименование Байзакова;
улице N 9 – наименование Бебеля;
улице N 10 – наименование Береговая;
улице N 11 – наименование Гагарина;
улице N 12 – наименование Герцена;
улице N 13 – наименование Гоголя;
улице N 14 – наименование Горького;
улице N 15 – наименование Дари Асанова;
улице N 16 – наименование Джамбула;
улица N 17 - наименование Джусупова
улице N 18 – наименование Дзержинского;
улице N 19 – наименование Достоевского;
улице N 20 – наименование Желтоксан;
улице N 21 – наименование Заводская;
улице N 22 – наименование Зеленый;
улице N 23 – наименование Зерновая;
улице N 24 – наименование Квиткова;
улице N 25 – наименование переулок Кирова;
улице N 26 – наименование Кирова;
улице N 27 – наименование Клубная;
улице N 28 – наименование Комарова;
улице N 29 – наименование Космонавтов;
улице N 30 – наименование Ледовского;
улице N 31 – наименование Лермонтова;
улице N 32 – наименование Лихачева;
улице N 33 – наименование Луговая;
улице N 34 – наименование Маметовой;
улице N 35 – наименование Маяковского;
улице N 36 – наименование Мира;
улице N 37 – наименование Муканова;
улице N 38 – наименование Набережная;
улице N 39 – наименование Некрасова;
улице N 40 – наименование Новоселова;
улице N 41 – наименование Октября;
улице N 42 – наименование Пионерская;
улице N 43 – наименование Плеханова;
улице N 44 – наименование Пушкина;
улице N 45 – наименование Рыскулова;
улица N 46 - наименование Речная
улице N 47 – наименование Садовая;
улице N 48 – наименование Сатпаева;
улице N 49 – наименование Сейфуллина;
улице N 50 – наименование Советов;
улице N 51 – наименование Советская;
улице N 52 – наименование Совхозная;
улице N 53 – наименование Степная;
улице N 54 – наименование Титова;
улице N 55 – наименование Толстого;
улице N 56 – наименование Торайгырова;
улице N 57 – наименование Тургенева;
улица N 58 - наименование Трусова
улице N 59 – наименование Тәуелсіздік;
улице N 60 – наименование  Трасса Павлодар-Омск;
улица N 61 – наименование Енбек
улице N 62 – наименование Чокана Валиханова;
улице N 63 – наименование Чернышевского;
улице N 64 – наименование Чехова;
улице N 65 – наименование Чкалова;
улице N 66 – наименование Школьная;
улице N 67 – наименование Энегертиков;
село Захаровка:
улице N 1 – наименование Интернациональная;
улице N 2 – наименование Казахстанская;
улице N 3 – наименование Ленина;
улице N 4 – наименование Школьная;
улице N 5 – наименование Юбилейная;
село Моисеевка:

Аққайың селосы, Железинка селосы, Захаровка селосы, Моисеевка селосы, Пятерыжск селосы көшелеріне атау беру туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин селолық округ әкімінің 2011 жылғы 16 тамыздағы N 29 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 05 қыркүйекте N 12-6-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы  4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірін ескере отырып ШЕШІМ етемін:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Аққайың селосы, Железинка селосы, Захаровка селосы, Моисеевка селосы, Пятерыжск селосы көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин селолық
округінің әкімі                            Қ. Қабдулов
"Келісілді"
Железин ауданы сәулет
және қала құрылыс
архитектура бөлімінің бастығы              Ө. Уралов
16 тамыз 2011 жыл
"Келісілді"
Железин ауданы мәдениет,
тілдерді дамыту, дене шынықтыру және
спорт бөлімінің бастығы                    У. Қ. Ақанов
16 тамыз 2011 жыл
Павлодар облысы Железин ауданы
Железин селолық округі әкімінің
2011 жылғы 16 тамыздағы N 29 шешіміне
қосымша
Аққайың селосы:
N 1 көшеге – Абай атауы;
N 2 көшеге – Амангелді атауы;
N 3 көшеге – Паршунин атауы;
N 4 көшеге – Школьная атауы;
Железинка селосы:
N 1 көшеге – 70 лет Октября атауы;
N 2 көшеге – Абай атауы;
N 3 көшеге – Әлсейітов атауы;
N 4 көшеге – Амангелді атауы;
N 5 көшеге – Әуезов атауы;
N 6 көшеге – Автотранспортный атауы;
N 7 көшеге – Бабин атауы;
N 8 көшеге – Байзақов атауы;
N 9 көшеге – Бебель атауы;
N 10 көшеге – Береговая атауы;
N 11 көшеге – Гагарин атауы;
N 12 көшеге – Герцен атауы;
N 13 көшеге – Гоголь атауы;
N 14 көшеге – Горький атауы;
N 15 көшеге – Дәрі Асанов атауы;
N 16 көшеге – Жамбыл атауы;
N 17 көшеге – Джусупов атауы;
N 18 көшеге – Дзержинский атауы;
N 19 көшеге – Достоевский атауы;
N 20 көшеге – Желтоқсан атауы;
N 21 көшеге – Заводская атауы;
N 22 көшеге – Зеленый атауы;
N 23 көшеге – Зерновая атауы;
N 24 көшеге – Квитков атауы;
N 25 көшеге – Киров орамы атауы;
N 26 көшеге – Киров атауы;
N 27 көшеге – Клубная атауы;
N 28 көшеге – Комаров атауы;
N 29 көшеге – Космонавтов атауы;
N 30 көшеге – Ледовского атауы;
N 31 көшеге – Лермонтов атауы;
N 32 көшеге – Лихачев атауы;
N 33 көшеге – Луговая атауы;
N 34 көшеге – Мәметова атауы;
N 35 көшеге – Маяковский атауы;
N 36 көшеге – Мира атауы;
N 37 көшеге – Мұқанов атауы;
N 38 көшеге – Набережная атауы;
N 39 көшеге – Некрасов атауы;
N 40 көшеге – Новоселов атауы;
N 41 көшеге – Октября атауы;
N 42 көшеге – Пионерская атауы;
N 43 көшеге – Плеханов атауы;
N 44 көшеге – Пушкин атауы;
N 45 көшеге – Рысқұлов атауы;
N 46 көшеге – Речная атауы;
N 47 көшеге – Садовая атауы;
N 48 көшеге – Сәтбаев атауы;
N 49 көшеге – Сейфуллин атауы;
N 50 көшеге – Советов атауы;
N 51 көшеге – Советская атауы;
N 52 көшеге – Совхозная атауы;
N 53 көшеге – Степная атауы;
N 54 көшеге – Титов атауы;
N 55 көшеге – Толстой атауы;
N 56 көшеге – Торайғыров атауы;
N 57 көшеге – Тургенев атауы;
N 58 көшеге – Трусов атауы;
N 59 көшеге – Тәуелсіздік атауы;
N 60 көшеге – Еңбек атауы;
N 61 көшеге – Шоқан Уәлиханов атауы;
N 62 көшеге – Чернышевский атауы;
N 63 көшеге – Чехов атауы;
N 64 көшеге – Чкалов атауы;
N 65 көшеге – Школьная атауы;
N 66 көшеге – Энергетиков атауы;
N 67 көшеге – трасса Омск-Павлодар атауы;
Захаровка селосы:
N 1 көшеге – Интернациональная атауы;
N 2 көшеге – Казахстанская атауы;
N 3 көшеге – Ленин атауы;
N 4 көшеге – Школьная атауы;
N 5 көшеге – Юбилейная атауы;
Моисеевка селосы: