О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXII сессия, IV созыв) от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 04 июля 2011 года N 219-36-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июля 2011 года N 12-7-124. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 2,  5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Павлодарского областного маслихата (XXXV сессия, IV созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июня 2011 года за N 3188, опубликованного в областной газете "Звезда Прииртышья" 2 июля 2011 года N 74) районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 12-7-113, опубликованного 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 января 2011 года в районной газете "Иртыш" N N 3-9) (далее - Решение) внести следующие изменения:
пункт 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2011 - 2013 годы, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 009 344 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 252 222 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 491 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 754 557  тысяч тенге;
2) затраты – 2 325 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 448 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 550 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -328 430 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (IV сайланған, XXXII сессиясы) N 196-32-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 04 шілдедегі N 219-36-4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 шілдеде N 12-7-124 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабы 25 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаттың (IV сайланған, XXXV сессиясы) 2011 жылғы 24 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 30 маусымда нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3188 тіркелген, облыстық "Сарыарқа самалы" газетінде 2011 жылғы 2 шілдесінде N 74 жарияланған) N 362/35 шешімінің негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың  2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық   актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында N 12-7-113 тіркелген, 2011 жылғы 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 қаңтарында аудандық "Ертіс нұры" газетінде NN 3-9 жарияланған) N 196-32-4 шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер енгізілсін:
Шешімінің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Ертіс ауданының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті, оның ішінде 2011 жылға, келесі мөлшерінде бекітілсін:
1) кірістер – 2 009 344 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 252 222 мың теңге;
салық емес түсімдер – 2 491 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 754 557  мың теңге;
2) шығыстар – 2 325 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 11 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12 448 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 550 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -328 430 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328 430 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Ж. Беспаев
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
(XXXVI сессия, IV созыв)

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 328 430 мың теңге".
2. Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт  дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ж. Беспаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
Аудандық мәслихаттың