О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXII сессия, IV созыв) от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 октября 2011 года N 240-39-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2011 года N 12-7-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 2 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-113, опубликованное 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 января 2011 года в районной газете "Иртыш" N 3 - 9) (далее - Решение) внести следующие изменения:
1) пункт 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 080 314 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 263 292 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 051 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 444 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 812 527  тысяч тенге;
2) затраты – 2 396 846 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11580 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 550 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -328 112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328 112 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержке малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           Х. Зейнешев
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 24 октября 2011 года N 240-39-4
(XXXIX внеочередная сессия, IV созыв)
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 196-32-4
(XXXII сессия, IV созыв)
Бюджет Иртышского района на 2011 год (с изменениями)
Категория
Сумма на 2011 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (IV сайланған, XXXII сессиясы) N 196-32-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 қазандағы N 240-39-4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 31 қазанда N 12-7-126 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың  2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 196-32-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-7-113 тіркелген, 2011 жылғы 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 қаңтарында аудандық "Ертіс нұры" N 3 - 9 газетінде жарияланған) (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Шешімінің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Ертіс ауданының бюджеті 2011 - 2013 жылдарға 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 080 314 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 263 292 мың теңге;
салық емес түсімдер – 4 051 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 444 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 812 527 мың теңге;
2) шығыстар – 2 396 846 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 11 580 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12 130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 550 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -328 112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 328 112 мың теңге.";
2) Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт  дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Х. Зейнішев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
24 қазандағы N 240-39-4 (IV сайланған,
XXXIX кезектен тыс сессиясы) шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 196-32-4
(ІV сайланған, ХХХІІ сессиясы) шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
2011 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Түсімдер