О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 242-41-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2012 года N 12-7-131. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 245-42-4 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании решения Павлодарского областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре регистрации нормативных правовых актов 15 декабря 2011 года за N 3193), Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 490 685 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 297 581 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 539 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 358 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 187 107 тысяч тенге;
2) затраты – 2 752 539 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 376 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 1 186 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 14 562 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -275 230 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  275 230 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 245-42-4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.04.2012 N 9-4-5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 23.05.2012 N 25-6-5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 18.07.2012 N 34-8-5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 01.11.2012 N 47-12-5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.12.2012 N 50-13-5 вводится в действие с 01.01.2012).

Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 242-41-4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қаңтарда N 12-7-131 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 245-42-4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған, XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 3193 арқылы тіркелді), Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 - 2014 жылдарға арналған Ертіс ауданының бюджеті тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 490 685 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 297 581 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 358 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 187 107 мың теңге;
2) шығындар – 2 752 539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 376 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 186 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 14 562 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -275 230 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 275 230 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 245-42-4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.11 N 9-4-5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.05.23 N 25-6-5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.07.18 N 34-8-5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.01 N 47-12-5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.07 N 50-13-5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

2. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 775 859  тысяч тенге.
3. Утвердить на 2012 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4 103 тысячи тенге.
4. Сохранить на 2012 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) аулов (сел) и аульных (сельских) округов, финансируемых из районного бюджета в 2012 году согласно приложению 5.
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержке малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        С. Аскаров
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Х. Зейнешев
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XLI сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 242-41-4
Приложение
к решению Иртышского районного маслихата
(ХIII внеочередная сессия, V созыв)
от 7 декабря 2012 года N 50-13-5
Районный бюджет на 2012 год (с изменениями)

2. Облыстық бюджеттен берілетін 1 775 859 мың теңге сомасында субвенция көлемі 2012 жылға арналған аудандық бюджеттен ескерілсін.
3. 2012 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының сақтық қоры 4 103 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2012 жылға ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет салаларындағы мамандарға қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларын салыстырғанда айлықақы мен тарифтік ставкаларды 25 пайызға көтеру сақталсын.
5. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылда аудандық бюджетінен қаржыландырылатын ауыл (село) және ауылдық (селолық) округтері жергілікті бюджеттік бағдарламаларының (бағдарламалар) тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорттың дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа  енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Асқаров
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы        Х. Зейнішев
Ертіс аудандық мәслихатының
(IV сайланған, XLI сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 242-41-4 шешіміне
1 қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, ХIII кезектен тыс
сессиясы) 2012 жылғы 7 желтоқсандағы
N 50-13-5 шешіміне
қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті (өзгерістермен)

18118
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16412
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
678
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1028
5
Планирование и статистическая деятельность
17646
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17646
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
17646
02
Оборона
6764
1
Военные нужды
6764
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6764
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6764
04
Образование
1558728
1
Дошкольное воспитание и обучение
164985
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
77887
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
77478
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
409
464
Отдел образования района (города областного значения)
87098
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
87098
22
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1318944
123
Аппарат акима района в городе, города  районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2331
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2331
464
Отдел образования района (города областного значения)
1316613
003
Общеобразовательное обучение
1255790
006
Дополнительное образование для детей
41507
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей), за счет трансфертов из республиканского бюджета
19316
9
Прочие услуги в области образования
74799

18118
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16412
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
678
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
1028
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
17646
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17646
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17646
02
Қорғаныс
6764
1
Әскери мұқтаждықтар
6764
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
6764
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6764
04
Бiлiм беру
1558728
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
164985
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
77887
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
77478
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
409
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
87098
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
87098
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1318944
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2331
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2331
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1316613
003
Жалпы білім беру
1255790
006
Балаларға қосымша білім беру
41507
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған, жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар), мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
19316
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
74799

464
Отдел образования района (города областного значения)
72067
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13173
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12577
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1052
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8650
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1771
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34844
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2732
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2732
05
Здравоохранение
340
9
Прочие услуги в области здравоохранения
340
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
340
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
133969
2
Социальная помощь
112269
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13796
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98473
002
Программа занятости
37310
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3060
005
Государственная адресная социальная помощь
1404
006
Оказание жилищной помощи
101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40594
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
670
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3495
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1657
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
72067
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13173
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12577
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1052
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8650
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1771
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34844
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
2732
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2732
05
Денсаулық сақтау
340
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
340
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
340
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
133969
2
Әлеуметтiк көмек
112269
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13796
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98473
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
37310
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1404
006
Тұрғын үй көмегі
101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40594
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
670
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3495
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1657
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1 2 3 4
1
Аппарат акима с. Голубовка
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 123 004 000
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6 123 003  015
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2
Аппарат акима Агашорынского сельского округа
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3
Аппарат акима с. Амангельды
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4
Аппарат акима Байзаковского сельского округа
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6 123 003  015
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5
Аппарат акима Каракудукского сельского округа
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6 123 003  015
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6
Аппарат акима Косагашского сельского округа
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7
Аппарат акима с. Косколь
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8 123 006 000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12 123 013 015
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8
Аппарат акима Кызылжарского сельского округа
1 123 001 000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 123 004 000
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
5 123 002 000
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6 123 003  015
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов

1 2 3 4
1
Голубовка ауыл әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 123 004 000
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6 123 003  015
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2
Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3
Амангелді ауыл әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4
Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6 123 003  015
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5
Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6 123 003  015
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6
Қосағаш ауыл әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7
Қоскөауыл әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 015
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8
Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты
1 123 001 000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 123 004 000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
5 123 002 000
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсау-лық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6 123 003  015
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру