О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 3/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2011 года N 12-8-101
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXXI сессия, IV созыв) от 31 января 2011 года N 338/31 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-98, опубликованное в газете "Заря" от 8 января 2011 года N 2) следующие изменения и дополнения:
пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1909729" заменить цифрами "2068477";
цифры "1663558" заменить цифрами "1822306";
в подпункте 2):
цифры "1884729" заменить цифрами "2078618";
в подпункте 3):
цифры "-1544" заменить цифрами "16071";
дополнить абзацем следующего содержания:
бюджетные кредиты – 17615 тысяч тенге;
в подпункте 5):
цифры "1544" заменить цифрами "-51212";
в подпункте 6):
цифры "-1544" заменить цифрами "51212";
дополнить пунктами 3-1, 3-2, 3-3, 3-4 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
18643 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8619 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
3806 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей–инвалидов, обучающихся на дому;
8194 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием, кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
1307 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
4701 тысяча тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
13462 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;

Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 3/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 12-8-101 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXXI сессиясы) 2011 жылғы 31 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 338/31 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-98 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2 "Заря" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағындағы:
1)-тармақшадағы:
"1909729" деген сандар "2068477" деген сандармен ауыстырылсын;
"1663558" деген сандар "1822306" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы:
"1884729" деген сандар "2078618" деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшадағы:
"-1544" деген сандар "16071" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
бюджеттік кредиттер – 17615 мың теңге;
5)-тармақшадағы:
"1544" деген сандар "-51212" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы:
"-1544" деген сандар "51212" деген сандармен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 3-1, 3-2, 3-3, 3-4 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі мақсатты ағымдағы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 18643 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 8619 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге – 3806 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға – 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға – 11082 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге – 1307 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 4701 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 13462 мың теңге;

1872 тысячи тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020";
3-2. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в следующих размерах:
20361 тысяча тенге – на развитие объектов водного хозяйства;
3-3. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета, в следующих размерах:
13336 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;

"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 1872 мың теңге;
3-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі нысаналы ағымдағы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
су шаруашылығы обьектілерін дамытуға – 20361 мың теңге;
3-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі бюджеттік кредиттері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 13336 мың теңге;

3-4. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в следующих размерах:
66701 тысяча тенге – на развитие объектов водного хозяйства";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Г. Нурханова
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XXVIII очередная сессия, IV созыв)

3-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
су шаруашылығы обьектілерін дамытуға – 66701 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Г. Нұрханова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXVIII кезекті сессиясы)

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Перечень бюджетных программ Песчанского аульного
(сельского) поселкового бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Песчан ауылының (селоның) 2011 жылға арналған
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты