О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 08 июля 2011 года N 2/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2011 года N 12-8-112
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXXV-сессия, IV-созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX-сессия, IV-созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXVII-сессия, IV-созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-98, опубликованное в газете "Заря" от 8 января 2011 года N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2088947" заменить цифрами "2084881";
цифры "1842776" заменить цифрами "1838710";
в подпункте 2):
цифры "2099088" заменить цифрами "2571022";
в подпункте 5):
цифры "-51212" заменить цифрами "-527212";
цифры "51212" заменить цифрами "527212";
в пункте 3-1 решения:
цифры "3806" заменить цифрами "2600";
пункт 3-3 решения:
дополнить абзацем следующего содержания:
"476000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020";

Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 08 шілдедегі N 2/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 шілдеде N 12-8-112 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXХV сессиясы) 2011 жылғы 24 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 362/35 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-98 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2 "Заря" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағының:
1)-тармақшасындағы:
"2088947" деген сандар "2084881" деген сандармен ауыстырылсын;
"1842776" деген сандар "1838710" деген сандармен ауыстырылсын;
2)- тармақшасындағы:
"2099088" деген сандар "2571022" деген сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшасындағы:
"-51212" деген сандар "-527212" деген сандармен ауыстырылсын;
"51212" деген сандар "527212" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 3-1 тармағындағы:
"3806" деген сандар "2600" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 3-3 тармағы:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"476000" мың теңге – 2020 - Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша тұрғын – үй құру және (немесе) сатып алуға кредиттеу;

в пункте 3-5 решения:
цифры "12448" заменить цифрами "9588";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Вильгельм
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XXXII очередная сессия, IV созыв)

3-5 шешімнің тармағындағы:
"12448" деген сандар "9588" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            А. Вильгельм
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXXII кезекті сессиясы)