Об утверждении регламентов государственных услуг отдела занятости и социальных программ Лебяжинского района
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 07 декабря 2011 года N 355/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 января 2012 года N 12-9-151. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 23 апреля 2012 года N 106/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 23.04.2012 N 106/13.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых  физическим и юридическим лицам" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
3) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
4) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
5) регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
8) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлосредствами и обязательными гигиеническими средствами";
9) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях, (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
10) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
11) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";

Лебяжі ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 355/29 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 қаңтарда N 12-9-151 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 106/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012.04 N 106/13 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Мүгедектерді сурдо-тифлоқұралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамсыздандыру үшін оларға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Қызметті мемлекеттік бюджет құралдары есебінен көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекші беруге және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманын беруге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;

12) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением";
13) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
14) регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
2. Отделу занятости и социальных программ обеспечить своевременное, качественное оказание государственных услуг.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды 57, телефон: 21118, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; адрес электронной почты akku@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде, либо мотивированный ответ (по форме согласно приложению 2 стандарта).
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, не позднее 10 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.

12) "Мүгедектерге санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
13) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
14) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық санақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне мемлекеттік қызметті уақытылы, сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.О. Сағандықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Құрманова
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою" стандарты негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет: Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, демалыс күндері - сенбі, жексенбі; электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электронды түрде жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (стандарттың 2 косымшасындағы үлгіге сәйкес) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он күнтізбелік күнінен кешіктірілмейді.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады. Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.

2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу.
11. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2
Наименование СФЕ
специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
Комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу
специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
прием и регистрация представленных потребителем документов
проверка полноты представленных документов; принятие решения
регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона
Решение комиссии о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет, либо отказ в постановке на учет
5
Сроки исполнения
15 минут
8 дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача справок безработным гражданам".

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
7. Беріліп отырған мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға стандарттың 11-тармағында белгіленген тізімдегі құжаттарды тапсыру қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уәкілетті органда тұтынушыға тіркелеген және мемлекеттік қызметті алу уақыты, және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғанының тегі, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Бөлім мемлекеттік қызметті көрсетуден стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттын құпия сақталуы қамтамасыз етіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық -функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) бөлімге өтініш білдірген кезде:
1) жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою маманы;
2) жұмыс іздеп жүрген адамды, жұмыссыздар санатына қоятын комиссия.
11. Осы регламенттің 1-қосымшасында ҚФБ іс-әрекетінің реті көрсетілген.
12. Осы регламенттін 2-қосымшасында ҚФБ іс-әрекеттердің өзара байланысты көрсетілген сызба келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.
Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою мемлекеттік
қызмет регламентіне
1 қосымша
1. Кесте. (ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеті
1
Іс әрекеттер N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою  маманы
Жұмыс іздеп жүрген адамды, жұмыссыздар санатына қоятын комиссия
Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою  маманы
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеріп, шешім қабылдау
тұтынушы жеке өтінген жағдайда электрондық жүйеде тіркеу немесе мемлекеттік қызметтен бас тару туралы  дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Комиссияның есепке қою немесе мемлекеттік қызметтен бас тару туралы  дәлелді жауапты беру туралы шешімі
Есепке қою және тіркеу немесе есепке қоюдан бас тарту
5
Орындау уақыттары
15 минут
8 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2-колонка
3-колонка
Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою мемлекеттік
қызмет регламентіне
2 қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрстеу сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру".

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Выдача справок безработным гражданам", утвержденная постановлением   Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды 57, телефон: 21118, график работы с 9.00 часов до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты akku@yandex.ru;
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день- воскресенье; адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 10 минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) - 10 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 10 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 30 минут.
Максимально допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги  потребителю выдается:

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" стандарты негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru;
2) Лебяжі ауданындағы филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі -орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі 114, телефон 21137, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі; электрондық пошта мекен жайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) бөлімге өтінген жағдайда, тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 минуттан кешіктірілмейді;
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп уақыты (тіркеу, талонды алу кезінде, электрондық сұраныс бергеннен және өтінген сәттен бастап) - 10 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 10 минуттан аспайды.
2) Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі тұтынушы орталыққа өтінген жағдайда қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап үш жұмыс күнін (құжаттарды қабылдау мен беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне жатпайды) құрайды.
Қажетті құжаттарды тапсырған кезінде кезек күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілеін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл)тәртібін сипаттау
7. Беріліп отырған мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға стандарттың 11-тармағында белгіленген тізімдегі құжаттарды тапсыру қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:

1) при обращении в отдел занятости – справка о регистрации в качестве безработного;
2) при обращении через центр – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела.
11. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок
безработным гражданам"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел занятости
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
специалист по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела
специалист по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела
специалист по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
2 минуты
2 минуты
2 минуты
2 минуты
2 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок
безработным гражданам"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ оказания государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"

1) бөлімге өтініш білдірген кезде - жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беріледі;
2) орталыққа жүгінген кезде – сұраныстың қабылдау мерзімі мен нөмірі көрсетілген құжаттарды қабылдағаны туралы талон мемлекеттік қызмет сұранысының түрі, қоса берілген құжаттардың атауы және саны, құжатты беру мерзімі (уақыты) мен орны, құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты - жөні көрсетіледі.
8. Бөлім мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттын құпия сақталуын қамтамасыз етіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) бөлімге өтініш білдірген кезде:
1) жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою маманы;
2) жұмыспен қамту бөлімінің бастығы.
11. Осы регламенттің 1-қосымшасында ҚФБ іс-әрекетінің реті көрсетілген.
12. Осы регламенттін 2-қосымшасында ҚФБ іс-әрекеттердің өзара байланысты көрсетілген сызба келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1 Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктері (ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы бөлімге өтінген жағдайда
N Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеті
1
Іс әрекеттер N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою маманы
Жұмыспен қамту бөлімінің бастығы
Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою маманы
Жұмыспен қамту бөлімінің бастығы
Жұмыссыздарды тіркеу және есепке қою маманы
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауапты қарастыру
Кіріс хат–хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдапғаны туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауап жобасы
хабарламанынемесе бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауапқа қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген дәлелді жауапты тұтынушыға беру
5
Орындау уақыттары
2 минут
2 минут
2 минут
2 минут
2 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік
қызметті көрсету сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына
әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу"
мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, ул. Амангельды 57, телефон 21399, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье; адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, составляют 15 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги необходимо предоставить необходимый перечень документов, указанных в решении маслихата района.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
8. Отделом в предоставлении в государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по учету отдела занятости и социальных программ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу".
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін, әлеуметтік саладағы мемлекеттік стандарттарды бекіту туралы" (одан әрі - стандартқаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (одан әрі – бөлім) жүгінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын:
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама немесе қағаз жеткізгіштегі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету уақыты тұтынушы құжаттарды тапсырғаннан кейін 15 күнтізбелік күнді құрайды. Тұтынушының өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алу үшін (талон алу үшін) күтудің ең көп уақыты 30 минуттан артық емес. Тұтынушының өтініш берген күні мемлекеттік қызметті көрсетудегі ең көп уақыты 15 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
іс-қимылдардың (өзара әрекеттерінің) сипаттамасы
7. Бұл мемлекеттік қызметті алу үшін аудан маслихатының шешімінде көрсетілген керекті құжаттарды ұсыну керек.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уәкілетті органда тұтынушыға тіркелеген және мемлекеттік қызметті алу уақыты, және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғанының тегі, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Бөлім Стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
9. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетілген ақпараттың сақтау, қорғау және құпиялығын сақтауды қамтамасыз ету.
10. Бөлімге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ):
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп бойынша маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.

11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям
местных представительных органов"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
(СФЕ) при обращении в отдел занятости и социальных программ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
специалист по учету отдела занятости и социальных программ
начальник отдела  занятости и социальных программ
специалист по учету отдела занятости и социальных программ
начальник отдела  занятости и социальных программ
специалист по учету отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления о назначении социальной помощи, или письменный отказ в назначении социальной помощи с указанием причины отказа
Подписание уведомления о назначении социальной помощи, или письменный отказ в назначении социальной помощи с указанием причины отказа
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
3 календарных дней
5 календарных дней
5 календарных дней
45 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям
местных представительных органов"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел занятости и социальных программ
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной социальной помощи".

11. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. ҚФБ-ның және іс-әрекеттердің тізбектілігінің өзара әрекеттерінің сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзған лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңңамалары бойынша жауап тартады.
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1. Кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөліміне өтінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктері (ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеті
1
Іс әрекеттер N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп бойынша маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп бойынша маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп бойынша маманы
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Кіріс хат-хабарлар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Резолюцияға қол қою
Әлеуметтік көмекті тағайындағаны туралы хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жазбаша жауап
Әлеуметтік көмекті тағайындағаны туралы хабарламаға немесе бас тарту себептері көрсетілген жазбаша жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе  бас тарту себептері көрсетілген жауап беру
5
Орындау уақыттары
30 минут
3 күнтізбелік күн
5 күнтізбелік күн
5 күтізбелік күн
45 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2-колонка
3-колонка
4-колонка
5-колонка
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрстеу сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" (бұдан әрі – МАӘК).

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды,57, телефон: 21399, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
при обращении в отдел - в течение десяти календарных дней;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства - не позднее тридцати календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Порядок оказания государственной услуги: после сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) главный специалист по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.

2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты (одан әрі - стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (одан әрі – бөлім) жүгінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын келесі мекен жайда орналасқан:
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru;
2) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес тұрғын орны бойынша селолық округ әкіміне жүгінген кезде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып тұтынушыға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
бөлімге жүгінген кезде – он күнтізбелік күн ішінде;
тұрғылықты орны бойынша селолық округ әкіміне – отыз күнтізбелік күннен кеш емес.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты кезектегі адамдар санына сәйкес бір тұтынушыға қызмет көрсетуге 15 минут.
Тұтынушының мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш берген күні қызмет көрсету уақыты - 15 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету
барысында іс-қимылдардың сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі: барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға тіркелеген және мемлекеттік қызметті алу уақыты, және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғанының тегі, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ):
1) МАӘК тағайындау және төлеу бойынша бас маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
10. Орындалу уақыттары көрсетілген әрбір ҚФБ-ның қарапайым іс-әрекеттерінің (тәртібінің, міндетінің, мәмілелерінің) тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.

11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГАСП
3
Наименование действия  (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение  уведомления – либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание решения или уведомления - мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
1 день
8 дней
1 день
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
2) при обращении к акиму сельского округа
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6 7
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Главный специалист по назначению ГАСП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГАСП
Аким села
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и представление их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги акиму села
Выдача уведомления
о назначении ГАСП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
о назначении ГАСП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Уведомление либо мотивированный  ответ об отказе
Уведомление либо мотивированный  ответ об отказе
Уведомление либо мотивированный  ответ об отказе
5
Сроки исполнения
5 дней
5  дней
1 день
2 дня
12 дней
3 дня
2 дня
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении к акиму сельского округа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
Баймульдинский
Павлодарская область Лебяжинский район с. им. А. Баймульдина

11. ҚФБ-ның және іс-әрекеттердің тізбектілігінің өзара әрекеттерінің сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңңамалары бойынша жауапқа тартылады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1. Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктері
(ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы
1) Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтінген кезде
1 Іс әрекеттер (жұмыс барысының, ағымның) N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған
құжаттарды  қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауаптың жобасын қарастыру
Кіріс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
МАӘК тағайындағандығы туралы хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жазбаша жауап беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
1 күн
6 күн
1 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2-колонка
3-колонка
4-колонка
5-колонка
2 Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктері
(ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы
2) Ауылдық округ әкіміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеті
1
Іс әрекеттер N
1
2
3
4
5
6
7
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауыл әкімі
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
МАӘК тағайындау бойынша бас маман
Ауыл әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды  қабылдау және тіркеу
Тапсырылған құжаттардың толықтығын тексеру және оларды бөлімге тапсыру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу, хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру.
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты  ауыл әкіміне беру
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау туралы хабарламаны  немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты беру
Мемлекеттік жәрдемақыны тағайындау туралы хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты тұтынушыға  беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды бөлімге тапсыру
Құжаттарды тіркеу
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап
Хабарлама  немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап
5
Орындау уақыттары
5 күн
5 күні
1 күн
2 күн
12 күн
3 күн
2 күн
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонки
5 колонка
6 колонка
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
а) Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
б) Селолық округ әкімдігіне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
N Селолық округ атауы Мекен жайы Телефон N
1
Баймолда
Павлодар облысы Лебяжі ауданы, А. Баймолдин атындағы ауылы

1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет".
2.Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел занятости и социальных программ).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды, 57, телефон: 21-3-99, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту;
3) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова,114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства - не более тридцати календарных дней;
3) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа и 30 минут в центре.

1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" стандарты негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі - бөлім). Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru;
2) Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген мекен-жайы бойынша азаматттардың ауылдық округінің әкіміне өтіну;
3) Лебяжі ауданындағы филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі -орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі 114, телефон 21137, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі; электрондық пошта мекен-жайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) бөлімге өтінген жағдайда, тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күнінен кешіктірілмейді;
2) Ауылдық округінің әкіміне өтіну - отыз күнтізбелік күн;
3) орталыққа өтінген жағдайда – он күнтізбелік күн ішінде (құжаттарды қабылдау мен беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне жатпайды).
Өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты кезектегі адамдар санына байланысты уәкілетті орган мен ауылдық округте – 15 минут, орталықта – 30 минут.
Өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты өкілетті органда 15 минут, ауылдық округінің әкімінде 30 минут.

2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) через центр - расписка о приеме соответствующих документов.
8. Отделом занятости и социальных программ в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в  пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) главный специалист по назначению и выплате государственного детского пособия семьям, имеющим детей до 18 лет;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист по назначению ГДП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГДП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГДП
3
Наименование действия (процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления о назначении ГДП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги указанием причины отказа
Подписание уведомления - мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
о назначении ГДП либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
6 дней
1 день
не более 30 мин
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсетілу тәртібі: өтініш кіріс журналының хат-хабарында өтініш түскен күннен бастап тіркеледі:
1) өкілетті органға немесе ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген кезде - барлық құжаттарды алғаны туралы талон, тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі; құжаттарды қабылдап алған жауапты тұлғаның тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі;
2) орталықта толық құжаттардың алынғаны туралы қолхат.
8. Бөлім мемлекеттік қызметті көрсетуден стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ):
1) мемлекеттік жәрдемақылар тағайындайтын бас маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
10. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
11. ҚФБ-ның және іс әрекеттердің тізбектілігінің өзара әрекеттерінің сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша 18 жасқа толмаған балалары бар
отбасыларға төленетін тағайындалған
мемлекеттік жәрдемақы" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1 Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктері
(ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы
1) Бөлімге өтінген жағдайда
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеті
1
Іс әрекеттер N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды  қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Кіріс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген хабарлама жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Мемлекеттік жәрдемақылартағайындау туралы хабарламаны
немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
30 минут артық емес
1 күн
6 күн
1 күн
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2-колонка
3-колонка
4 колонки
5-колонка
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша 18 жасқа толмаған балалары бар
отбасыларға төленетін тағайындалған
мемлекеттік жәрдемақы" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
а) Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
б) Ауылдық округ әкіміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
2 Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктері
(ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы

2) при обращении к акиму сельского округа
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Главный специалист по назначению ГДП
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист по назначению ГДП
Аким села
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия
(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и представление их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги акиму села
Выдача уведомления
о назначении ГДП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
о назначении ГДП либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
Уведомление либо мотивированного ответа акиму села
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 дней
5 день
5 день
5 дней
5 дня
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
7 колонка
Приложение 2
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении в акимат сельского округа
Приложение 3
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
Баймульдинский
Павлодарская область Лебяжинский район, с. им. А. Баймульдина

2) Ауылдық округ әкіміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеті
1
Іс әрекеттер N
1
2
3
4
5
6
7
2
ҚФБ атауы
Ауылдық
округ әкімі аппаратының маманы
Ауыл әкімі
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
Ауыл әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды  қабылдау және тіркеу
Тапсырылған құжаттардың толықтығын тексеру және оны бөлімге тапсыру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және т іркеу, хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты ауыл әкіміне жіберу
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау туралы хабарламаны  немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты беру
Мемлекеттік жәрдемақыны тағайындау туралы хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты тұтынушыға беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды бөлімге тапсыру
Құжаттарды тіркеу
Резолюцияға қол қою
Хабаралама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап
5
Орындау уақыттары
30 минуттан артық емес
8 күн
5 күн
5 күн
5 күн
5 күн
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонки
5 колонка
6 колонка
7 колонка
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша 18 жасқа толмаған балалары бар
отбасыларға төленетін тағайындалған
мемлекеттік жәрдемақы" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3 қосымша
N Ауылдық округ Мекен-жайы N телефон
1
Баймолда
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Баймолда ауылы

6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов.
8. Отделом занятости и социальных программ в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в  пункте 16 Стандарта.
9.Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
представления им услуг индивидуального
помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении, и
специалиста жестового языка для инвалидов
по слуху"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия (процесса,процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 дня
4 дней
2 дня
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
представления им услуг индивидуального
помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении, и
специалиста жестового языка для инвалидов
по слуху"
Схема предоставления государственной услуги
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им кресла-коляски"

6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін он жұмыс күн ішінде. Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің жол берілетін ең көп уақыты 15 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету
барысында іс-қимылдардың сипаттамасы
7. Бұл мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың тізімін ұсыну керек.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға барлық құжаттарды қабылдағандығы туралы талон беріледі.
8. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі  мемлекеттік қызмет көрсетуден Стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетілген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ):
1) мүгедектер және ҰОС-ның ардагерлерімен жұмыс істеу маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
11. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. ҚФБ және іс-әрекеттер тізбектілігінің өзара байланысының сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасы заңдарымен белгіленген жауапқа тартылады.
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекшінің және есту
бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін
мүгедектерге құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1 Кесте. ҚФБ іс-әркеттерінің сипаттамасы
1
Іс әрекеттер N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектер - және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Кіріс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттар қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаның немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап жобасы
Хабарламаға немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
30 минуттан артық емес
2 күн
4 күн
2 күн
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекшінің және есту
бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін
мүгедектерге құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел занятости и социальных программ).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, улица Амангельды, 57, телефоны: 21-3-99, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
8. Отделом занятости и социальных программ в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в  пункте 16 Стандарта.
9. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге кресло - арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу туралы" (одан әрі - стандарт) мемлекеттік қызмет көрсету стандарты негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (одан әрі - бөлім) жүгінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын мына мекен жайда орналасқан: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып кресло – арба беру үшін құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін он жұмыс күн ішінде.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің жол берілетін ең көп уақыты бір тұтынушыга қызмет көрсетуге 15 минут. Тұтынушының мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш берген күні қызмет көрсету максималды уакыты - 15 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету
барысында іс-қимылдардың сипаттамасы
7. Бұл мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсыну керек.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға мемлекеттік қызметті алған мерзімі көрсетілген барлық құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат беріледі.
8. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетілген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ):

1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им кресла-коляски"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления
либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
2 дня
4 дней
2 дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им кресла-коляски"
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для обеспечения
их санаторно-курортным лечением"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением", утвержденного постановлением   Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).

1) мүгедектер және ҰОС-ның ардагерлерімен жұмыс істеу маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
11. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. ҚФБ-ның және іс-әрекеттердің тізбектілігінің өзара байланысының сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасы заңдарымен белгіленген жауапқа тартылады.
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін
оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1 Кесте. ҚФБ іс-әркеттерінің сипаттамасы
1
Іс әрекеттер N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша бас маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша бас маман
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Кіріс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттар қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
2 күн
4 күн
2 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін
оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу туралы" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты (одан әрі - стандарт) негізінде көрсетіледі.

4. Государственная услуга предоставляется при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку, улица Амангельды,57, телефон: 21-3-99, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты akku.@yandex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их
санаторно-курортным лечением"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
2 дня
4 дня
2 дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их
санаторно-курортным лечением"
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление документов
на социальное обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых, инвалидов и
детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"

4. Мемлекеттік қызмет "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (одан әрі - бөлім) жүгінген кезде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын мына мекен жайда орналасқан: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып өтініш берушіге санаторийлік-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін құжаттарын ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі он жұмыс күн ішінде.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің жол берілетін ең көп уақыты бір тұтынушыга қызмет көрсетуге 15 минут. Тұтынушының мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш берген күні қызмет көрсету ең көп уақыты - 15 минуттан артық емес.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету
барысында іс-қимылдардың сипаттамасы
7. Бұл мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың тізімін ұсыну керек.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу мерзімі көрсетілген барлық құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат беріледі.
8. Стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетілген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (одан әрі - ҚФБ):
1) мүгедектер және ҰОС-ның ардагерлерімен жұмыс істеу маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
11. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. ҚФБ-ның және іс-әрекеттердің тізбектілігінің өзара байланысының сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген жауапқа тартылады.
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1 Кесте. ҚФБ іс-әркеттерінің сипаттамасы
1
Іс әрекеттер N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Мүгедектер және ардагерлермен жұмыс істеу бойынша маман
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Кіріс хат-хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап жобасы
Хабарламаға немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты тұтынушыға беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
2 күн
4 күн
2 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
"Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде
адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге
және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи", утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Амангельды 57, телефон: 21-3-99, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем  необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут.
При обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген ""Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі - бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21118, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru;.
2) Лебяжі ауданындағы филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі 114, телефон 21137, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі; электрондық пошта мекен - жайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып тұтынушыға әлеуметтік көмек көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) бөлімге тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 14 жұмыс күні.
Өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талонды алғанға дейін) 30 минуттан аспайды.
2) орталыққа өтінген жағдайда - 14 жұмыс күн ішінде (құжаттарды қабылдау мен беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне жатпайды).
Өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уәкілетті органда 15 минут, орталықта 30 минут.

2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получении потребителем государственной услуги.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно–функциональные единицы (далее СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист по социальной работе;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
1 N действия 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
специалист по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
3
Наименование действия
и их описание
Прием и регистрация  предоставленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления  либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более  30 минут
1 день
10 дней
1 день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 355/29
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Регистрация и
учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний
на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл)тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға стандарттың 11-тармағында белгіленген тізімдегі құжаттарды тапсыру қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу уақыты көрсетілген, құжаттарды қабылдағаны туралы хабарлама беріледі.
8. Бөлім мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайда бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттын құпия сақталуы қамтамасыз етіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмыспен қамту бөліміне өтініш білдірген кезде:
1) әлеуметтік жұмыс бойынша маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
11. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тізбектілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. ҚФБ-ның және іс-әрекеттердің тізбектілігінің өзара әрекеттерінің сызбанұсқасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне
мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға
үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге
құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1 Кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктері
(ҚФБ) іс-әркеттерінің сипаттамасы
1) Бөлімге өтінген жағдайда
1
Іс әрекеттер N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
әлеуметтік жұмыс бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
әлеуметтік жұмыс бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
әлеуметтік жұмыс бойынша маман
3
Іс-әрекеттер (үдерістің, тәртіптің, мәміленің) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты қарастыру
Кіріс хат–хабар журналына тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленуші шешімдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептері көрсетілген  дәлелді жауапқа қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты тұтынушыға беру
5
Орындау уақыттары
30 минуттан артық емес
1 күн
10 күн
1 күн
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмері
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
"Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне
мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға
үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге
құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Бөлімде көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 желтоқсандағы N 355/29 қаулысымен
бекітілді
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку улица Амангельды 57, телефон: 21399, график работы и приема: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, адрес электронной почты akku.@yandex.ru;
2) при обращении через филиал Лебяжинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова 114, телефон 21137, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более 20 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в которой содержится дата получении потребителем государственной услуги.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" стандарты негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне өтінген жағдайда (бұдан әрі - бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Амангелды көшесі 57, телефон: 21399, қабылдау және жұмыс уақыты: күн сайын сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы akku@yandex.ru;
2) Республикалық мемлекеттік мекемесінің Лебяжі ауданындағы филиалы арқылы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" өтінген жағдайда (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орны: Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Ташимов көшесі 114, телефон 21137, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні - жексенбі,; электрондық пошта мекен-жайы Lebyjii_con@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу шешімді қабылдау туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: тұтынушы қажетті құжаттарды жұмыс органының арнайы комиссиясына тапсырған сәттен бастап 20 күнтізбелік күнінен кешіктірілмейді.
Өтініш беруші өтініш берген күні (талон алғанға дейін) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты адамдарға байланысты 30 минуттан аспайды.
Өтініш беруші өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты жұмыс органының арнайы комиссиясында - 15 минут.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
7. Беріліп отырған мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға стандарттың 11-тармағында белгіленген тізімдегі құжаттарды тапсыру қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға барлық құжаттарды қабылдағаны туралы тұтынушының мемлекеттік қызметті алған мерзімі көрсетілген талон беріледі.