О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (23 очередная сессия, 4 созыв) от 23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 25/237. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 23 февраля 2011 года N 12-11-134. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/156
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/156.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (23 сессия, 4 созыв) от  23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-130, опубликовано в газете "Заман тынысы" от 7 января 2011 года N 1, 14 января 2011 года N 2, 21 января 2011 года N 3, 28 января 2011 года N 4, 4 февраля 2011 года N 5), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 161 182 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 299 630 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 301 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 375 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 856 876 тысяч тенге;
2) затраты – 2 172 665 тысяча тенге;

Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 23/216 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 25/237 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда N 12-11-134 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/156 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/156 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-130 болып тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2011 жылғы 7 қаңтарының 1, 14 қаңтарының 2, 21 қаңтарының 3, 28 қаңтарының 4, 4 ақпанының 5 нөмірлерінде жарияланды) N 23/216 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"1. 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет, соның ішінде 2011 жылға 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 161 182 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 299 630 мың теңге;
салық емес түсімдер – 4 301 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 375 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 856 876 мың теңге;
2) шығыстар – 2 172 665 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 31 584 тысяч тенге в том числе:
бюджетные кредиты – 34252;
погашение бюджетных кредитов – 2 668 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 067 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 067 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3) таза бюджеттік кредит беру – 31 584 мың теңге соның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 34 252 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 668 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -43 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 067 мың теңге.
Қөрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Иманханов
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского районного маслихата
(25 внеочередная сессия, 4 созыв)
от 17 февраля 2011 года N 253/237
О районном бюджете на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                        Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Иманханов
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының
(4 шақырылған,25 кезектен тыс сессиясының)
2011 жылғы 17 ақпандағы N 25/237 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы                Атауы
1
2
3
4
5
I. Түсімдер