О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (23 очередная сессия, 4 созыв) от 23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 30 марта 2011 года N 26/244. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 05 апреля 2011 года N 12-11-137. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/156
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/156.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (33 сессия, 4 созыв) от 16 марта 2011 года N 355/33 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (29 сессия, 4 созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (23 сессия, 4 созыв) от  23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-130, опубликовано в газете "Заман тынысы" от 7 января 2011 года N 1, 14 января 2011 года N 2, 21 января 2011 года N 3, 28 января 2011 года N 4, 4 февраля 2011 года N 5), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):

Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 23/216 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 26/244 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет бақармасында 2011 жылғы 05 сәуірде N 12-11-137 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/156 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/156 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағы 4) тармақшасына және 4 тармағына, Павлодар облыстық мәслихаттың (4 шақырылған 33 сессиясы) 2011 жылғы 16 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (4 шақырылған 29 сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 355/33 шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-130 болып тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2011 жылғы 7 қаңтарының 1-ші, 14 қаңтарының 2-ші, 21 қаңтарының 3-ші, 28 қаңтарының 4-ші, 4 ақпанының 5-ші нөмірлерінде жарияланды) N 23/216 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:

цифры "2 161 182" заменить цифрами "2 192 592";
цифры "1 856 876" заменить цифрами "1 888 286";
в подпункте 2) цифры "2 172 665" заменить цифрами "2 204 075";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата, по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.

"2 161 182" сандары "2 192 592" сандарымен ауыстырылсын;
"1 856 876" сандары "1 888 286" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 172 665" сандары "2 204 075" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Иманханов
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(26 очередная сессия, 4 созыв)
от 30 марта 2011 года N 26/244
О районном бюджете на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                      Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Иманханов
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының
(4 шақырылған, 26 кезекті сессиясының)
2011 жылғы 30 наурыздағы N 26/244 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы               Атауы
1
2
3
4
5
I. Түсімдер